Ради покупок ексбоксу звичайно, це хіба не очевидно?Zealoth: ↑ 06.04.2026 10:09Не выпускать свою главную мультиплатформу на платформе 90 млн.+ ради чего?
Новости
Последние статьи и обзоры
Чутки про повернення Sony до ексклюзивності ігор посилюються — на сайтах деяких студій зникла згадка про PC
-
daesz
Member
-
1234waltz
Member
Нещодавно команда яка займається зламом ПС5 (те що вона зламується не новина) демонструвала запуск лінуксів (федору чи базіт юзали вже не пам'ятаю) з повнофункціональною роботою та запуском Стіма. Виявилось що незважаючи на гібрид РДНА 1 та 2 воно все нормально робить на мінімально патчених лінуксових драйверах АМД. Це я до чого. Враховуючи як мало зайняло часу (відносно емулів ПС2 та ПС3) довести до безартефачного 60 фпс та робочого мультиплеєру в Бладборн на ShadPS4, я б не був такий впевнений, що ПКшники ексклюзиви не "відберуть" в добровільно-примусовому порядку
Оверхед звісно буде, це нам і ShadPS4 демонструє, де для "якості рівня PS4 Slim" треба якись хоч і реліктовий, але RX 580 з 8 ГБ vram (тобто трошки жирніший за gpu PS4 Pro).
Для сілкі-смуз 60 фпс з рендерингом в 1440р та вище вже треба щось від RTX 3060, мінімум. Втім, в такій якості на самих соні-консолях в той самий Бладборн пограти ніззя (без танців з бубном, на відміну від запуску в емуляторі в два кліка), бо воно тільки 1080р/30фпс працює.
Оверхед звісно буде, це нам і ShadPS4 демонструє, де для "якості рівня PS4 Slim" треба якись хоч і реліктовий, але RX 580 з 8 ГБ vram (тобто трошки жирніший за gpu PS4 Pro).
Для сілкі-смуз 60 фпс з рендерингом в 1440р та вище вже треба щось від RTX 3060, мінімум. Втім, в такій якості на самих соні-консолях в той самий Бладборн пограти ніззя (без танців з бубном, на відміну від запуску в емуляторі в два кліка), бо воно тільки 1080р/30фпс працює.
-
XXXshadyXXX
Member
- Откуда: Украина\Норвегия
1234waltz: ↑ 06.04.2026 16:59на відміну від запуску в емуляторі в два кліка)
-
Soulwatcher
Member
На бумаге разве что.fantomrulezz: ↑ 06.04.2026 16:07 Базова PS5 - це рівень 3060 Ti, а не 3060.
RTX 3060, 4060 - слабші за PS5
Судя по тестам на ютубе, между пс5 и 3060 разница в дальности прорисовки, качестве воды, прочих объектах в пользу 3060. И ещё на пс5 просадки в том же киберпанке тогда как на 3060 стабильные 30+ кадров при тех же настройках.
В некоторых играх оптимизация вырывается вперёд в пользу пс5 - рдр2 и где-то ещё. В остальных случаях... та даже в хорайзон есть short на ютубе, где река на консоле выглядит как кисель, а на ПК +- нормальная речка.
- спойлер
-
в гта5 самая забавная ситуация
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Що за плюси? не шарю за такий сленгoversteve: ↑ 06.04.2026 12:35фіксMqM: ↑ 05.04.2026 18:36 Якщо гра доступна на приставці – фанат піде і купить дочекається доки її в плюсах викладуть![]()
вже ченсо кажучи не пам'ятаю коли останній раз гру на плойці купував, тільки доповнення
-
XXXshadyXXX
Member
- Откуда: Украина\Норвегия
PS PlusMqM: ↑ 06.04.2026 22:21Що за плюси?
-
oversteve
Member
- Откуда: Ukraine
підписка пс плюсMqM: ↑ 06.04.2026 22:21Що за плюси? не шарю за такий сленгoversteve: ↑ 06.04.2026 12:35
фікс![]()
вже ченсо кажучи не пам'ятаю коли останній раз гру на плойці купував, тільки доповнення![]()
-
Zealoth
Member
- Откуда: Харьков
Просрать инсталбазу в почти 100 лямов ради того что бы бустануть продажи устройства которое дай Бог продается в ноль и остает в несколько раз по продажам? Очень хорошое решение, так 70 млрд. очень быстро отобьются.daesz: ↑ 06.04.2026 16:56Ради покупок ексбоксу звичайно, це хіба не очевидно?Zealoth: ↑ 06.04.2026 10:09Не выпускать свою главную мультиплатформу на платформе 90 млн.+ ради чего?
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
З одного боку, в кращі можно записати 2080, 6800 і краще... З іншого, частина продуктивніших карт може впиратися у малий обяг пам'яті. І т.д., і т.п.1234waltz: ↑ 06.04.2026 09:16У 70,08% юзерів Стім Пк кращий за ПС5. Це статистичний факт.Ще раз, в 92,5 млн юзерів Стіма заліза краще ніж у 92 млн власників ПС5.
- спойлер
- RTX 3060 - 8.32%
RTX 4060 - 7.92%
RTX 5070 - 4.24%
RTX 4060 Ti - 5.26%
RTX 5060 - 3.08%
RTX 3060 Ti - 4.78%
RTX 3070 - 4.48%
RTX 4070 - 4.14%
RTX 5060 - 1.74%
RTX 5060 Ti - 2.28%
RTX 4070 SUPER - 2.26%
RTX 5070 Ti - 2.18%
RTX 3080 - 3.18%
RTX 5080 - 1.92%
RX 7800 XT - 1.68%
RTX 3070 Ti - 2.14%
RTX 4070 Ti -2.02%
RTX 4090 - 1.64%
RTX 4070 Ti SUPER - 1.62%
RTX 4080 - 1.40%
RTX 4080 SUPER - 1.40%
RX 7900 XTX - 1.04%
RTX 5090 - 0.68%
RTX 3090 - 0.68%
Steam 2026 has 132 million monthly active users (MAU).
As of early 2026, the PlayStation 5 has established a massive user base, with over 92 million units sold globally.
Чи можемо вважати 3068 однозначно кращою за ПС5?
Чтобы запускать что-то другое, нет?bes: ↑ 05.04.2026 14:03зачем что то собирать за 1,5 - 2 к если ты не запустишь на нем новый GOW или какой то хорайзен как это можно сделать на приставке за 500 баксов ?![]()
Уже не говоря о том что еще и раздадут по подписке спустя 2 года как паука 2 и вообше этот эксклюзив ничего не будет стоить для владельца консоли
Измельчали экзы сони, и если ГОВ2 и ТЛОУ2 прошел с удовольствием, то ХФВ и СМ2 не вызывают особого желания поиграть.
Кстати, с провалом геймпасса и уходом сони с ПК я бы особо не рассчитывал на подписку сони.
-
1234waltz
Member
Достатньо подивитись на якісну картинку з DLSS 3068 та пісочно-артефачним у динаміці FSR на ПС5 на свіжих тайтлах.waryag: ↑ 07.04.2026 08:50 Чи можемо вважати 3068 однозначно кращою за ПС5?
Switch 2 трошки слабша за Series S, але в реквіємі видає кращу картинку чисто за рахунок стека технологій Хуанга.
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
уходиш? Ну і п.. шуруй
А якщо по темі - горді Єпонци знову хочуть йти своїми шляхами але все одно нічого доброго їм це не дасть. Не в перше в історії горді єпонци знову приповзають туди звідки з гордо піднятими носами йшли.
А якщо по темі - горді Єпонци знову хочуть йти своїми шляхами але все одно нічого доброго їм це не дасть. Не в перше в історії горді єпонци знову приповзають туди звідки з гордо піднятими носами йшли.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Частина свіжих тайтлів це не всі тайтли. Дуже-дуже-дуже не всі. Мізерна частка із загальної кількості, якщо точно.1234waltz: ↑ 07.04.2026 09:11Достатньо подивитись на якісну картинку з DLSS 3068 та пісочно-артефачним у динаміці FSR на ПС5 на свіжих тайтлах.
Switch 2 трошки слабша за Series S, але в реквіємі видає кращу картинку чисто за рахунок стека технологій Хуанга.
І ПС5 все ще може отримати нормальний апскейлер. Проблема лише в божевільній маркетинговій стратегії АМД.
Нінка переконливо доводить, що архаїчна стратегія з консольними екзами працює.AntonyKandaurov: ↑ 07.04.2026 09:36уходиш? Ну і п.. шуруй
А якщо по темі - горді Єпонци знову хочуть йти своїми шляхами але все одно нічого доброго їм це не дасть. Не в перше в історії горді єпонци знову приповзають туди звідки з гордо піднятими носами йшли.
Майки переконливо доводять, що ставка на мультиплатформу, геймпас і криві руки Філа Спенсера привели іксбокс до катастрофи.
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
Нінка з самого початку обрала такий шлях, навіть соні кинула аби ніхто не зазіхав на їх поле яке вони окучують.waryag: ↑ 07.04.2026 09:47Нінка переконливо доводить, що архаїчна стратегія з консольними екзами працює.
Відправлено через 1 хвилину 33 секунди:
Оце. Тільки лиш оце. З появою цього гей-мпасу люди збагнули, на який ляд треба купляти той коробокс якщо оплатив гей-мпас і впєрдє.waryag: ↑ 07.04.2026 09:47геймпас
-
1234waltz
Member
Маркетинг АМД половина біди, питання до маркетингу Соні, яким треба продавати ПС5 Про. Тож не просто так в Про додали PSSR2 (FSR4), а в ПС5 ні.waryag: ↑ 07.04.2026 09:47 І ПС5 все ще може отримати нормальний апскейлер. Проблема лише в божевільній маркетинговій стратегії АМД.
Навіть якщо уявити, що додадуть через пів року-рік. То і це буде з обмовками та обмеженнями. Вона технічно не може бути на рівні якості нативної ФСР4 (яка все одно гірша за ДЛСС) та має штраф в продуктивності, який сильно гуляє, але досягає 12 відсотків в деяких випадках. І якщо "жирна" ПС5 Про може собі дозволити такі штрафи суто за рахунок жирного та більш сучасного gpu, то по ПС5 велике питання.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Проблема не в ГП, а в кривих руках.AntonyKandaurov: ↑ 07.04.2026 09:58Оце. Тільки лиш оце. З появою цього гей-мпасу люди збагнули, на який ляд треба купляти той коробокс якщо оплатив гей-мпас і впєрдє.
Майкам достатньо було прибрати реліз ігор в ГП і тримати якість екзів, і система заграла би по-іншому.
Щоб реліз лише на консолі, через місяць-два-три - на ПК, в геймпас - через 2-3-4 квартала, а на ПС - тільки ігросервіси, з затримкою.
Відправлено через 7 хвилин 2 секунди:
Продажі прошки мізерні, привабливість базової ПС5 важливіше, тим більше, що перехід на некстген може затягнутися.1234waltz: ↑ 07.04.2026 10:01Маркетинг АМД половина біди, питання до маркетингу Соні, яким треба продавати ПС5 Про. Тож не просто так в Про додали PSSR2 (FSR4), а в ПС5 ні.
Навіть якщо уявити, що додадуть через пів року-рік. То і це буде з обмовками та обмеженнями. Вона технічно не може бути на рівні якості нативної ФСР4 (яка все одно гірша за ДЛСС) та має штраф в продуктивності, який сильно гуляє, але досягає 12 відсотків в деяких випадках. І якщо "жирна" ПС5 Про може собі дозволити такі штрафи суто за рахунок жирного та більш сучасного gpu, то по ПС5 велике питання.
Більше того, умовний масовий ПССР2 лайт робить технологію в цілому більш привабливою для розробників мультиплатформених ігор (особливо, якщо буде легко конвертуватися в ПКшний ФСР і назад). У прошки просто буде жирніша картинка.
-
1234waltz
Member
Нінка робить ігри з геймплеєм і на рік-півтора по 15 екзів випускає.waryag: ↑ 07.04.2026 09:47 Нінка переконливо доводить, що архаїчна стратегія з консольними екзами працює.
Майки переконливо доводять, що ставка на мультиплатформу, геймпас і криві руки Філа Спенсера привели іксбокс до катастрофи.
Соні робить "конкорд", закриває половину студій та за 5 років має 5 екзів, з яких два є рескіном 15 річних ігор (Демони та Нептунія), один є коротким спін-оффом Сайлент Хілла.
У Майків корпоративна політика перемогла здоровий глузд, бо ПК напрямок вимагав щоб "ексклюзиви" були не ІксБокс, а Майкрософт. Що вбивало саму ідею, бо нащо тобі консоль будь-яка, якщо ти на ПК можеш пограти в них. Простіше кажучи, ПК переміг коробку, а Геймпасс і далі прекрасно себе почуває, як сервіс на ПК.
-
Tetronga
Member
Не знаю навіщо ти так серйозно заморочився на мій рейджбайт, але ти переміг1234waltz: ↑ 06.04.2026 09:16Tetronga: ↑ 06.04.2026 07:20 В кого мощний ПК? У 1% користувачів Стім?Там вже скільки, три роки найпопулярніша відеокарта це 3060, яка ледве потужніше, ніж базова пс5.
Оце пекашники фантазери
У 70,08% юзерів Стім Пк кращий за ПС5. Це статистичний факт.яка ледве потужніше, ніж базова пс5
RTX 3060 - 8.32%
RTX 4060 - 7.92%
RTX 5070 - 4.24%
RTX 4060 Ti - 5.26%
RTX 5060 - 3.08%
RTX 3060 Ti - 4.78%
RTX 3070 - 4.48%
RTX 4070 - 4.14%
RTX 5060 - 1.74%
RTX 5060 Ti - 2.28%
RTX 4070 SUPER - 2.26%
RTX 5070 Ti - 2.18%
RTX 3080 - 3.18%
RTX 5080 - 1.92%
RX 7800 XT - 1.68%
RTX 3070 Ti - 2.14%
RTX 4070 Ti -2.02%
RTX 4090 - 1.64%
RTX 4070 Ti SUPER - 1.62%
RTX 4080 - 1.40%
RTX 4080 SUPER - 1.40%
RX 7900 XTX - 1.04%
RTX 5090 - 0.68%
RTX 3090 - 0.68%
Steam 2026 has 132 million monthly active users (MAU).
As of early 2026, the PlayStation 5 has established a massive user base, with over 92 million units sold globally.
Ще раз, в 92,5 млн юзерів Стіма заліза краще ніж у 92 млн власників ПС5.
-
beeeeeeee
Member
Могли бы пилить игры и на ПК, продавая их через свой магазин и давая возможность через облачные сохранения продолжать играть на ПК, если начал на консоли. И наоборот. Репутация резко возросла бы, подтянулись бы новые клиенты. А ограничениями они только отталкивают.
-
daesz
Member
ПС при цьому продається без проблемZealoth: ↑ 07.04.2026 07:56Просрать инсталбазу в почти 100 лямов ради того что бы бустануть продажи устройства которое дай Бог продается в ноль и остает в несколько раз по продажам? Очень хорошое решение, так 70 млрд. очень быстро отобьются.
-
Entar
Member
Так а що вони втрачають?AntonyKandaurov: ↑ 07.04.2026 09:58 Оце. Тільки лиш оце. З появою цього гей-мпасу люди збагнули, на який ляд треба купляти той коробокс якщо оплатив гей-мпас і впєрдє.
У майків величезні прибутки завдяки корпоративному сектору. Вони взагалі можуть собі дозволити щоб їхній ігровий підрозділ був збитковим, заради репутації та "взнаваності". Менеджер вдома пограє в дешевому геймпассі, а потім в компанії трішки позитивніше буде ставитися до витрат на майкрософтський сервіс