Новости
Последние статьи и обзоры
Выбор звуковой карты
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Цікаво, а як роблять багатошарові плати, якась, мабуть, технологична лютьwaryag: ↑ 29.03.2026 13:54на текстоліт з шаром міді фарбою наносяться доріжки, потім занурють у ванну з кислотою. Неприкрита фарбою мідь розчиняється, прикрита залишається - отримуємо доріжки
-
Scoffer
Member
Так само + склейка.Radio Bay: ↑ 29.03.2026 20:16Цікаво, а як роблять багатошарові плати
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Високотехнолічна кам’яна доба, пошукаю потім відео, то треба побачитиScoffer: ↑ 29.03.2026 20:29Так само + склейка.
-
Scoffer
Member
А як ти це собі по-іншому уявляв? 3д принтер друкує доріжки?Radio Bay: ↑ 29.03.2026 21:32Високотехнолічна кам’яна доба
Всякі любителі ще можуть забавлятись гравіруваннями, але це саме що любителі. Промисловість наносить на мідь фотополімер, робить експозицію аля як на фотографію, і травить в кислоті. Потім склеює якщо треба багато шарів в бутерброд до необхідної кількості. Хоч 20 шарів, жодних проблем.
Відправлено через 4 хвилини 8 секунд:
Китайці оно до 60 шарів пропонують. Не знаю кому це взагалі може знадобитись, але технологічно можна.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Ніяк, мене це питання зацікавило тільки вчораScoffer: ↑ 29.03.2026 23:14А як ти це собі по-іншому уявляв?
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Ех, були часи...
Спочатку міліметрова бумага, розкладання запчастин та промальовка доріжок плати. Потім промальована міліметровка як трафарет для свердління, потім перемальовуємо в дзеркальному відображенні лаком для нігтів доріжки. Як висохло - в хлорне залізо та на батарею для пришвидшення реакції.
Саме важке було промалювати на міліметровці двосторонню плату, та потім коректно перенести сторони на текстоліт.
А потім з'явилися кампухтери, лазерні принтери, програми, тож вигрібалися всі глянцеві журнали, та прийшли часи радянської праски.
Технологія ЛУТ.

Спочатку міліметрова бумага, розкладання запчастин та промальовка доріжок плати. Потім промальована міліметровка як трафарет для свердління, потім перемальовуємо в дзеркальному відображенні лаком для нігтів доріжки. Як висохло - в хлорне залізо та на батарею для пришвидшення реакції.
Саме важке було промалювати на міліметровці двосторонню плату, та потім коректно перенести сторони на текстоліт.
А потім з'явилися кампухтери, лазерні принтери, програми, тож вигрібалися всі глянцеві журнали, та прийшли часи радянської праски.
Технологія ЛУТ.
-
feson
Member
Нихрена себе - як я пропустив це ж практично ранній Жаре...
Отправлено спустя 1 минуту 15 секунд:
Gunnar Olsen.....
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
feson: ↑ 30.03.2026 00:00Gunnar Olsen....Я за ранньог Гальяного, та ремейк )2016)Відправлено через 18 хвилин 13 секунд:
- спойлер
Ого альбом поплив, 2026 )
Вгитеси Гальяно хавати з першыш 2 нот
Відправлено через 4 хвилини 6 секунд:Уваэаю, но не коммнрирую )))feson: ↑ 30.03.2026 00:00Нихрена себе - як я пропустив це ж практично ранній Жаре.
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Знову цифра.
- спойлер
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
https://www.audiophonics.fr/en/streamer ... 21591.html - не дешевоQFlash: ↑ 30.03.2026 19:56Знову цифра.
По запису звук ніякий, нудний
Відправлено через 5 хвилин 8 секунд:
От гарна цацка Сетевой стример FiiO SR11
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
В розумінні, це все фейки по техпроцесу. Нащо так дурити? Як тоді реально взнати техпроцес виробництва?waryag: ↑ 29.03.2026 13:54Назви сучасних техпроцесів маркетингові і не мають зв'язку з фізичними розмірами елементів.
Ну і хрин з ним, знав що нікому не можна довіряти.
-
Scoffer
Member
А яку практичну цінність має ця характеристика для кінцевого користувача щоб на неї наярювати?QFlash: ↑ 31.03.2026 09:50Як тоді реально взнати техпроцес виробництва?
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Перепрошую, саме для мене і є цінність.Scoffer: ↑ 31.03.2026 11:07А яку практичну цінність має ця характеристика для кінцевого користувача щоб на неї наярювати?
Відправлено через 59 хвилин 46 секунд:
Як бувати якщо фейки, Якось дуже не правильно. В США такого немає,
Дибилізм
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Дебілізм 
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Хоча є аргумент, в нас сусід хриновий, йому всьо по***уй, головне водку подавай.
Воно навіть не знає що коньяк кращий.
Z-зомбаки, воно навіть не знає що таке нормальний туалет.
путіна іконою вішають. жесть
Цеповна оййййййй!.
Відправлено через 9 хвилин 4 секунди:
Я не хочу такого
Відправлено через 3 хвилини 2 секунди:
Я завжди мріяв про країну,
Де я можу запустити нормальну музон і мені за це нічого не буде.
Ранвше було так, а тепер х.
Відправлено через 13 хвилин 24 секунди:
Filabatya
Як вийти з того лайна?
Відправлено через 6 хвилин 50 секунд:
Я знаю як працювали тоді і в нашому часі.
Була культура виробництва, але елементи то було х**ня
Відправлено через 5 хвилин 8 секунд:
Я вважаю пержочерговою має бути культура.
навчитися спілкуватися і навчитися знайти спільну мову
Ключ.
Відправлено через 5 хвилин 26 секунд:
Це складно. Згоден.
Тема не та. Але...
Відправлено через 32 хвилини 37 секунд:
До речі хочете почути звук який оглушить все довкола, Ви в цьому впевнені.
Ядерний вибух, крайній варіант. Ви не знаєте що це таке.
Ок. Стереосистема повинна видавати невимушений бас, який хочеться слухати.
Це має йти плавно. Бас веде звукову картину, легко і не вимушено.
Якось.
Воно навіть не знає що коньяк кращий.
Z-зомбаки, воно навіть не знає що таке нормальний туалет.
путіна іконою вішають. жесть
Цеповна оййййййй!.
Відправлено через 9 хвилин 4 секунди:
Я не хочу такого
Відправлено через 3 хвилини 2 секунди:
Я завжди мріяв про країну,
Де я можу запустити нормальну музон і мені за це нічого не буде.
Ранвше було так, а тепер х.
Відправлено через 13 хвилин 24 секунди:
Filabatya
Як вийти з того лайна?
Відправлено через 6 хвилин 50 секунд:
Я знаю як працювали тоді і в нашому часі.
Була культура виробництва, але елементи то було х**ня
Відправлено через 5 хвилин 8 секунд:
Я вважаю пержочерговою має бути культура.
навчитися спілкуватися і навчитися знайти спільну мову
Ключ.
Відправлено через 5 хвилин 26 секунд:
Це складно. Згоден.
Тема не та. Але...
Відправлено через 32 хвилини 37 секунд:
До речі хочете почути звук який оглушить все довкола, Ви в цьому впевнені.
Ядерний вибух, крайній варіант. Ви не знаєте що це таке.
Відправлено через 7 хвилин 7 секунд:Filabatya: ↑ 31.03.2026 12:11Дебілізм
Ок. Стереосистема повинна видавати невимушений бас, який хочеться слухати.
Це має йти плавно. Бас веде звукову картину, легко і не вимушено.
Якось.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Свіжачок, дебютній альбом, зайшло
- Charlotte Colace - This Feelin' (Official Music Video)
-
Ці нотки аля Емі Вайнхаус переслідують мене
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Так, якось.Radio Bay: ↑ 31.03.2026 14:06Charlotte Colace - This Feelin' (Official Music Video)
Відправлено через 1 хвилину 40 секунд:
Radio Bay
На**уй Ти мені дав радейко, там краще Є всяке.
Відправлено через 3 хвилини 54 секунди:
Radio Bay
Відео немає, але все ж таки...
Відправлено через 4 хвилини 17 секунд:
Radio Bay
Розслабся, жартую.
Шукай ще щось.
Відправлено через 6 хвилин 8 секунд:
Youtube не передає так. Це чути зразу.
Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
У мене деякі касети і то ліпше ніж Youtube/
Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
я тому брав Ромашку з сендастом 3D24/080
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Ти реально вважаєш, що на твої простирадла, які більшість не читає, хтось напружується?QFlash: ↑ 31.03.2026 14:29Розслабся, жартую
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Якщо знайти з H3331 то супер, але багато битих.
Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
Відправлено через 2 хвилини 32 секунди:
Якщо я ще зроблю на електронних регуляторах предвак, тоді побачим.
Відправлено через 3 хвилини 19 секунд:
Radio Bay
Відкрий любе відео на Youtebe де тести Mcintosh, у мене то саме на малому звуці.
Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
MX50SE
Відправлено через 1 хвилину 28 секунд:
Але, хтось казав якщо звучить то зразу чути.
Відправлено через 4 хвилини :
Так, я в осаді якщо навалити макінтошу по повній. воно зараза без спотворень.
Відправлено через 49 хвилин 16 секунд:
Поки спробую замінити резюк в колі ООС на 470 Це знизить потужність оскільки коефіцієнт підсилення (10k/330) +1=31 по стоку
У мене буде (10k/470) +1 =22 Потужність менша і спотворень менше.
Поки трансформатор, там видно буде.
Не буде шипіти в холосту.
Предвак шипить, зниження підсилення - знизить шипіння. Там буду шукати і паяти пердак.
Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
Спокійно. Я ще не таке бачив.Radio Bay: ↑ 31.03.2026 14:34Ти реально вважаєш, що на твої простирадла, які більшість не читає, хтось напружується?
Відправлено через 2 хвилини 32 секунди:
Якщо я ще зроблю на електронних регуляторах предвак, тоді побачим.
Відправлено через 3 хвилини 19 секунд:
Radio Bay
Відкрий любе відео на Youtebe де тести Mcintosh, у мене то саме на малому звуці.
Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
MX50SE
Відправлено через 1 хвилину 28 секунд:
Але, хтось казав якщо звучить то зразу чути.
Відправлено через 4 хвилини :
Так, я в осаді якщо навалити макінтошу по повній. воно зараза без спотворень.
Відправлено через 49 хвилин 16 секунд:
Поки спробую замінити резюк в колі ООС на 470 Це знизить потужність оскільки коефіцієнт підсилення (10k/330) +1=31 по стоку
У мене буде (10k/470) +1 =22 Потужність менша і спотворень менше.
Поки трансформатор, там видно буде.
Не буде шипіти в холосту.
Предвак шипить, зниження підсилення - знизить шипіння. Там буду шукати і паяти пердак.
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Там по заводу повинна стояти відбраковка 3Д24.081, з голів 3Д24.080, яка є копією голови JVC-SAQFlash: ↑ 31.03.2026 14:33 я тому брав Ромашку з сендастом 3D24/080
1.) Canon H3331 більш жорсткий по звуку ніж 3Д24.080 та відбраковки 081,082....QFlash: ↑ 31.03.2026 15:38 Якщо знайти з H3331 то супер, але багато битих.
2.) Має інші параметри, тому доведеться під неї підганяти УВ, ГСП, інакше АЧХ буде кривим. І не тільки.
3.) Вони вже майже всі мертві, перемагнічені (у вас дросель для розмагничення є?), затерті, перешлифовані. Більше шансів знайти нульцеві Харківські 3Д024.080, або кацапській клон 3Д810 "Моноліт". Монолітів більше, але якість там сильно пливе від екземпляру до екземпляру. Харківські більш стабільні.
Шум мікросхем, здатність до перевантаження, THD мікросхем...QFlash: ↑ 31.03.2026 15:38 Якщо я ще зроблю на електронних регуляторах предвак, тоді побачим.
На одному форумі теж був дивак, він з Маяка (наче 120) робив вбивцю Nakamichi Dragon.QFlash: ↑ 31.03.2026 15:38 Відкрий любе відео на Youtebe де тести Mcintosh, у мене то саме на малому звуці.
.....
Так, я в осаді якщо навалити макінтошу по повній.
У нього там ціла лабораторія з купою приладдя та спец.плівок була...
Навіть щось вийшло, правда від того маяка лишився корпус. Він навіть з механікою щось точив/колупав/перероблював, бо стабільність руху стрічки від стокової механіки добитися не вийшло, але і базової стабільності Драгона теж не досяг.
Все має свою фізичну межу