Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
leshk
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Последний раз редактировалось gehka3 02.06.2015 19:00, всего редактировалось 2 раза.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

waryag: 29.03.2026 13:54на текстоліт з шаром міді фарбою наносяться доріжки, потім занурють у ванну з кислотою. Неприкрита фарбою мідь розчиняється, прикрита залишається - отримуємо доріжки
Цікаво, а як роблять багатошарові плати, якась, мабуть, технологична лють
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Radio Bay: 29.03.2026 20:16Цікаво, а як роблять багатошарові плати
Так само + склейка.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Scoffer: 29.03.2026 20:29Так само + склейка.
Високотехнолічна кам’яна доба, пошукаю потім відео, то треба побачити
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Radio Bay: 29.03.2026 21:32Високотехнолічна кам’яна доба
А як ти це собі по-іншому уявляв? 3д принтер друкує доріжки? :D Ні, плата це просто, технологічно і дешево.
Всякі любителі ще можуть забавлятись гравіруваннями, але це саме що любителі. Промисловість наносить на мідь фотополімер, робить експозицію аля як на фотографію, і травить в кислоті. Потім склеює якщо треба багато шарів в бутерброд до необхідної кількості. Хоч 20 шарів, жодних проблем.

Відправлено через 4 хвилини 8 секунд:
Китайці оно до 60 шарів пропонують. Не знаю кому це взагалі може знадобитись, але технологічно можна.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Scoffer: 29.03.2026 23:14А як ти це собі по-іншому уявляв?
Ніяк, мене це питання зацікавило тільки вчора
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Ех, були часи...
Спочатку міліметрова бумага, розкладання запчастин та промальовка доріжок плати. Потім промальована міліметровка як трафарет для свердління, потім перемальовуємо в дзеркальному відображенні лаком для нігтів доріжки. Як висохло - в хлорне залізо та на батарею для пришвидшення реакції.
Саме важке було промалювати на міліметровці двосторонню плату, та потім коректно перенести сторони на текстоліт.

А потім з'явилися кампухтери, лазерні принтери, програми, тож вигрібалися всі глянцеві журнали, та прийшли часи радянської праски.
Технологія ЛУТ.
:rotate:
feson
Member
Аватара пользователя

Сообщение



Нихрена себе - як я пропустив це ж практично ранній Жаре... :super:

Отправлено спустя 1 минуту 15 секунд:
Gunnar Olsen..... :up:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

feson: 30.03.2026 00:00Gunnar Olsen....Я за ранньог Гальяного, та ремейк )2016)
спойлер
Відправлено через 18 хвилин 13 секунд:
Ого альбом поплив, 2026 )
Вгитеси Гальяно хавати з першыш 2 нот

Відправлено через 4 хвилини 6 секунд:
feson: 30.03.2026 00:00Нихрена себе - як я пропустив це ж практично ранній Жаре.
Уваэаю, но не коммнрирую )))
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Знову цифра.
спойлер
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 30.03.2026 19:56Знову цифра.
https://www.audiophonics.fr/en/streamer ... 21591.html - не дешево
По запису звук ніякий, нудний

Відправлено через 5 хвилин 8 секунд:
От гарна цацка Сетевой стример FiiO SR11
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

waryag: 29.03.2026 13:54Назви сучасних техпроцесів маркетингові і не мають зв'язку з фізичними розмірами елементів.
В розумінні, це все фейки по техпроцесу. Нащо так дурити? Як тоді реально взнати техпроцес виробництва?
Ну і хрин з ним, знав що нікому не можна довіряти.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

QFlash: 31.03.2026 09:50Як тоді реально взнати техпроцес виробництва?
А яку практичну цінність має ця характеристика для кінцевого користувача щоб на неї наярювати?
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Scoffer: 31.03.2026 11:07А яку практичну цінність має ця характеристика для кінцевого користувача щоб на неї наярювати?
Перепрошую, саме для мене і є цінність.

Відправлено через 59 хвилин 46 секунд:
Як бувати якщо фейки, Якось дуже не правильно. В США такого немає,
Дибилізм
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Дебілізм :up:
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Хоча є аргумент, в нас сусід хриновий, йому всьо по***уй, головне водку подавай.
Воно навіть не знає що коньяк кращий.
Z-зомбаки, воно навіть не знає що таке нормальний туалет.
путіна іконою вішають. жесть
Цеповна оййййййй!.

Відправлено через 9 хвилин 4 секунди:
Я не хочу такого

Відправлено через 3 хвилини 2 секунди:
Я завжди мріяв про країну,
Де я можу запустити нормальну музон і мені за це нічого не буде.
Ранвше було так, а тепер х.

Відправлено через 13 хвилин 24 секунди:
Filabatya
Як вийти з того лайна?

Відправлено через 6 хвилин 50 секунд:
Я знаю як працювали тоді і в нашому часі.
Була культура виробництва, але елементи то було х**ня

Відправлено через 5 хвилин 8 секунд:
Я вважаю пержочерговою має бути культура.
навчитися спілкуватися і навчитися знайти спільну мову
Ключ.

Відправлено через 5 хвилин 26 секунд:
Це складно. Згоден.
Тема не та. Але...

Відправлено через 32 хвилини 37 секунд:
До речі хочете почути звук який оглушить все довкола, Ви в цьому впевнені.
Ядерний вибух, крайній варіант. Ви не знаєте що це таке.
Відправлено через 7 хвилин 7 секунд:
Ок. Стереосистема повинна видавати невимушений бас, який хочеться слухати.
Це має йти плавно. Бас веде звукову картину, легко і не вимушено.
Якось.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Свіжачок, дебютній альбом, зайшло
Charlotte Colace - This Feelin' (Official Music Video)

Ці нотки аля Емі Вайнхаус переслідують мене
І Zaz - Sains et saufs (2026) вийшов, тільки побачив
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 31.03.2026 14:06Charlotte Colace - This Feelin' (Official Music Video)
Так, якось.

Відправлено через 1 хвилину 40 секунд:
Radio Bay
На**уй Ти мені дав радейко, там краще Є всяке. :super:

Відправлено через 3 хвилини 54 секунди:
Radio Bay
Відео немає, але все ж таки...

Відправлено через 4 хвилини 17 секунд:
Radio Bay
Розслабся, жартую.
Шукай ще щось.

Відправлено через 6 хвилин 8 секунд:
Youtube не передає так. Це чути зразу.

Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
У мене деякі касети і то ліпше ніж Youtube/

Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
я тому брав Ромашку з сендастом 3D24/080
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 31.03.2026 14:29Розслабся, жартую
Ти реально вважаєш, що на твої простирадла, які більшість не читає, хтось напружується? :)
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Якщо знайти з H3331 то супер, але багато битих.

Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
Radio Bay: 31.03.2026 14:34Ти реально вважаєш, що на твої простирадла, які більшість не читає, хтось напружується?
Спокійно. Я ще не таке бачив.

Відправлено через 2 хвилини 32 секунди:
Якщо я ще зроблю на електронних регуляторах предвак, тоді побачим.

Відправлено через 3 хвилини 19 секунд:
Radio Bay
Відкрий любе відео на Youtebe де тести Mcintosh, у мене то саме на малому звуці.

Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
MX50SE

Відправлено через 1 хвилину 28 секунд:
Але, хтось казав якщо звучить то зразу чути.

Відправлено через 4 хвилини :
Так, я в осаді якщо навалити макінтошу по повній. воно зараза без спотворень.

Відправлено через 49 хвилин 16 секунд:
Поки спробую замінити резюк в колі ООС на 470
Screenshot 2026-03-31 151830.png
Це знизить потужність оскільки коефіцієнт підсилення (10k/330) +1=31 по стоку
У мене буде (10k/470) +1 =22 Потужність менша і спотворень менше.
Поки трансформатор, там видно буде.
Не буде шипіти в холосту.
Предвак шипить, зниження підсилення - знизить шипіння. Там буду шукати і паяти пердак.
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash: 31.03.2026 14:33 я тому брав Ромашку з сендастом 3D24/080
Там по заводу повинна стояти відбраковка 3Д24.081, з голів 3Д24.080, яка є копією голови JVC-SA
QFlash: 31.03.2026 15:38 Якщо знайти з H3331 то супер, але багато битих.
1.) Canon H3331 більш жорсткий по звуку ніж 3Д24.080 та відбраковки 081,082....
2.) Має інші параметри, тому доведеться під неї підганяти УВ, ГСП, інакше АЧХ буде кривим. І не тільки.
3.) Вони вже майже всі мертві, перемагнічені (у вас дросель для розмагничення є?), затерті, перешлифовані. Більше шансів знайти нульцеві Харківські 3Д024.080, або кацапській клон 3Д810 "Моноліт". Монолітів більше, але якість там сильно пливе від екземпляру до екземпляру. Харківські більш стабільні.
QFlash: 31.03.2026 15:38 Якщо я ще зроблю на електронних регуляторах предвак, тоді побачим.
Шум мікросхем, здатність до перевантаження, THD мікросхем...
QFlash: 31.03.2026 15:38 Відкрий любе відео на Youtebe де тести Mcintosh, у мене то саме на малому звуці.
.....
Так, я в осаді якщо навалити макінтошу по повній.
На одному форумі теж був дивак, він з Маяка (наче 120) робив вбивцю Nakamichi Dragon.
У нього там ціла лабораторія з купою приладдя та спец.плівок була...
Навіть щось вийшло, правда від того маяка лишився корпус. Він навіть з механікою щось точив/колупав/перероблював, бо стабільність руху стрічки від стокової механіки добитися не вийшло, але і базової стабільності Драгона теж не досяг.

Все має свою фізичну межу ;)
Ответить