Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
leshk
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Последний раз редактировалось gehka3 02.06.2015 19:00, всего редактировалось 2 раза.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Scoffer: 28.03.2026 10:32Ні. Це вага міді на квадратному футі до протравки плати.
Нанотехнології :D

Відправлено через 1 хвилину 27 секунд:
Scoffer: 28.03.2026 10:32Загалом 2 унції це доволі дешево, це як лакування не в зелений, а в білий зробити.
Чим більше унцій тим краще, скоро на карати перейдемо :lol:
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

QFlash: 28.03.2026 10:35скоро на карати перейдемо :lol:
Запросто. Міняємо мідь на срібло(воно за всіма статтями, окрім ціни, краще) і вуаля.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

lewerlin: 28.03.2026 11:37
QFlash: 28.03.2026 10:35скоро на карати перейдемо :lol:
Запросто. Міняємо мідь на срібло(воно за всіма статтями, окрім ціни, краще) і вуаля.
Ag - це найкращий провідник. Але стійкість, хімічна інертність занижена.

Відправлено через 2 години 40 хвилин 22 секунди:
Au - це метал, але люди "гибнут за метал" тупість. Це хороший метал який стійкий до корозії, провідник капітальний.
Наш Всесвіт тільки отримую даний метал шляхом вибуху наднових. Якось. B-)

Відправлено через 13 хвилин 22 секунди:
Ядерний синтез та розпад, єдине джерело а енергії колосальні.
Для плєшивого діда пішов на***уй.

Відправлено через 7 хвилин 10 секунд:
Вибачте за емоційність.

Відправлено через 21 хвилину 26 секунд:
Це лайно звучить шикарно
https://prom.ua/ua/p2493282651-integral ... ntosh.html
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Доріжки на платі за додаткові гроші можуть бути покриті сріблом, оловом, нікелем, золото-нікелевим сплавом, або золотом і нікелем поверх золота (чисте золото погано паяється). Це все більш-менш стандартні варіанти, доступні для замовлення навіть в роздріб якщо гарно пошукати. І хоча б з цієї причини не годяться аудіофілам.
Аудіофіли мають шукати щось на тему платини чи іридію з воєнки і пристроїв космічного призначення :D Також космоплати можуть бути не текстолітові, а керамічні, що взагалі топова тема. Як мінімум по ціні.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 28.03.2026 16:14 Доріжки на платі за додаткові гроші можуть бути покриті сріблом, оловом, нікелем, золото-нікелевим сплавом, або золотом і нікелем поверх золота (чисте золото погано паяється). Це все більш-менш стандартні варіанти, доступні для замовлення навіть в роздріб якщо гарно пошукати. І хоча б з цієї причини не годяться аудіофілам.
Аудіофіли мають шукати щось на тему платини чи іридію з воєнки і пристроїв космічного призначення :D Також космоплати можуть бути не текстолітові, а керамічні, що взагалі топова тема. Як мінімум по ціні.
до золотих доріжок плати прикручуем золоті провода :lol: і звук стає дуже багатий :lol:
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

для чого. Au - доріжки. Я випадаю в осад. Все буде нормально працювати на сраних мідних, згоден гетинакс до дупи сраної.
Ва шо йо****ті на Au будувати доріжки.
Якщо вартіант - сплави.
vltk
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Для малоточных аудиодевайсов корректоры, микрофонные усилители, цапы и ацп, преды - серебро содержащие (серебрянные) и повышенной площади дорожки разводки вполне разумны.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Лайно. Так не працює.
Последний раз редактировалось QFlash 28.03.2026 17:50, всего редактировалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

vltk: 28.03.2026 17:28Для малоточных аудиодевайсов корректоры, микрофонные усилители, цапы и ацп, преды - серебро содержащие (серебрянные) и повышенной площади дорожки разводки вполне разумны.
Простіше/дешевше товщину міді нарощувати до необхідного опору. А срібло варто залишити НВЧ пристроям де скін-ефект цілком сміщається в покриття.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Scoffer
Лайно собаче

Відправлено через 3 хвилини 54 секунди:
Не бачу каратів :lol:

Відправлено через 1 хвилину 56 секунд:
Ви що, для чого, в УНЧ товщина доріжок на високих амперажах. Можна, давав жару.
Це Cu/
Якщо хочете Fe в дешманах.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Scoffer: 28.03.2026 10:32Ні. Це вага міді на квадратному футі до протравки плати
Квадратному футі плати? Але там же може бути різна кількість доріжок.
Чисто зафіксувати цей цікавий факт для саморозвитку — ми ж, аудіофіли, такі — нам все цікаво. То R2R цапи та лампові попередники у студійні монітори пхаємо, то фазу у мережевому дроті перевернемо та дивуємося. Дехто навіть її маркує :D
спойлер
Изображение
QFlash: 28.03.2026 10:06Я обираю НЧ жирні 30Hz і нижче, рик, вібрація, контрабас, щоб стояча хвиля, стук молота в центрі, ну якось так
Колонок, що честно відпрацюють 30Гц одиниці, тут хто б 40 відпрацював
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 28.03.2026 18:14Колонок, що честно відпрацюють 30Гц одиниці, тут жто б 40 відпрацював
У мене на 31,5Hz 20 хрин не візьме.
31,5 танк під вікном
Але ця бесіда ні про що.
Запрошую до мене і послухати.
=============================
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Hotspur: 28.03.2026 17:09до золотих доріжок плати прикручуем золоті провода і звук стає дуже багатий
Ти ж чудово знаєш, що більшість аудіо кабелів, то мідь :)
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 28.03.2026 19:24Ти ж чудово знаєш, що більшість аудіо кабелів, то мідь
Твою ж, я думав безоксигеновмісна. :rotate:

Відправлено через 58 хвилин 14 секунд:
В одного чувака дах поїхав
спойлер
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 28.03.2026 20:34В одного чувака дах поїхав
Буває
А тут коллективно, аплодую стоячи ))))

Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Radio Bay: 28.03.2026 18:14Квадратному футі плати? Але там же може бути різна кількість доріжок.
На квадратному футі ДО протравки. Тобто повністю покритому міддю. Ніхто не рахує доріжки, це вже зовсім зашкварно було б :laugh:

Відправлено через 4 хвилини 21 секунду:
В нормальних величинах це приблизно 35 мікрометрів на одноунцієвій платі. Відповідно 70 на двоунцієвій.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Scoffer: 28.03.2026 21:33В нормальних величинах це приблизно 35 мікрометрів на одноунцієвій платі. Відповідно 70 на двоунцієвій.
Лайно. Бути чи не бути бідний йорик?
Є величини є навантаження, до біса цікаво.
Навантаження жирне, на чипак менше.
Інженери всьо продумали.
Последний раз редактировалось QFlash 28.03.2026 21:56, всего редактировалось 1 раз.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Scoffer: 28.03.2026 21:33На квадратному футі ДО протравки. Тобто повністю покритому міддю. Ніхто не рахує доріжки, це вже зовсім зашкварно було б
Зрозуміло, дяка, а то я не в курсі техпроцессу
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 28.03.2026 21:55Зрозуміло, дяка, а то я не в курсі техпроцессу
1н техпоц. Нижче складно, квантові ефекти.
Квантові системи вирішують проблему. Але квантові компютери це не наш дибільний час.

Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
до речі на квантовому рівні зникне питання про якість звуку. Це буде мах.

Відправлено через 28 хвилин 50 секунд:
Якось в Тернополі на Співочому полі, я слухав музон репетицію до показухи зі стоячою хвилею, це було давно і неправда, може.
Бас і стоячою хвилею це просто...
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

QFlash: 28.03.2026 22:311н техпоц. Нижче складно, квантові ефекти.
Тут мався на увазі техпроцес виробництва плат. Якщо спрощено - на текстоліт з шаром міді фарбою наносяться доріжки, потім занурють у ванну з кислотою. Неприкрита фарбою мідь розчиняється, прикрита залишається - отримуємо доріжки.
QFlash: 28.03.2026 22:31Нижче складно, квантові ефекти.
Назви сучасних техпроцесів маркетингові і не мають зв'язку з фізичними розмірами елементів.
Ответить