Тобто те що тобі чи будь кому більше до вподоби і визначатиме рівень фотореалістичності зображення?kabostebeztak: ↑ 24.03.2026 20:05але від картинки зліва мені не хочеться блюватиFilabatya: ↑ 24.03.2026 19:06 дивився в пастрейсінгу на ютубі цю гру на 5090 там дійсно не та картинка, хуаніто дуже допоміг лівій виглядати максимально убого для контрасту
5070=4090 класіка. the more you buy, the more you save)
Новости
Последние статьи и обзоры
Дженсен Хуанг розуміє побоювання через DLSS 5, оскільки він теж не любить AI-сміття
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
-
N0il
Member
- Откуда: Київ
А мені подобається...
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
пропоную зійтися на інстаграмореалістичності! У ДЛСС5 вона чудова!Afit: ↑ 24.03.2026 20:22 Тобто те що тобі чи будь кому більше до вподоби і визначатиме рівень фотореалістичності зображення?
-
erazel
Member
- Откуда: Тернопіль
Ви не плутайте реалістичність і красу/стилізацію зображення. Не дарма ж є документальна та художня фотографії. Перша реалістичніша, а на другу приємніше дивитисяAfit: ↑ 24.03.2026 20:22 Тобто те що тобі чи будь кому більше до вподоби і визначатиме рівень фотореалістичності зображення?![]()
. Як то кажуть "стиль, трясця, стиль". Стиль вирішує все.
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
Воно реально виглядає нікчемно, і створено заради одної мети - впарити тобі дві вк за $5к.Afit: ↑ 24.03.2026 20:22 Тобто те що тобі чи будь кому більше до вподоби і визначатиме рівень фотореалістичності зображення?
Дякую але я краще подивлюся фільм з якісними спецефектами де велика професійна команда вирішувала дизайн і стилізацію, ніж буду грати в інстаграмних модельок які на швидку руку наклєпав ШІ Хуанга пост-фільтрами. Графікою милуєшся мабуть перших 1-2 години, а далі все що потрібно це якісний геймплей.
-
erazel
Member
- Откуда: Тернопіль
Ну я всеодно не розумію навіщо то? Ну типу що вона дає? Красивіші обличчя?А що заважає розробникам одразу їх такими робити? Не вистачає потужностей відеокарти на деталізовані моделі обличь? А на DLSS5 їх не потрібно чи що?
Я прихильник позиції що гра має бути такою якою її задумали розробники. Якщо вона якісна то застаріла графіка не заважатиме абсолютно. МОжна подумати графіка комусь заважає зараз насолоджуватися Готикою 1/2. Чи Морровіндом. Вони є такі є. І навіть хайрез текстури там руйнують авторський стиль(бо хайрез текстури вимагають переробки стилю всіє гри, щоб продукт виглядав цілісним).
Я прихильник позиції що гра має бути такою якою її задумали розробники. Якщо вона якісна то застаріла графіка не заважатиме абсолютно. МОжна подумати графіка комусь заважає зараз насолоджуватися Готикою 1/2. Чи Морровіндом. Вони є такі є. І навіть хайрез текстури там руйнують авторський стиль(бо хайрез текстури вимагають переробки стилю всіє гри, щоб продукт виглядав цілісним).
-
longaro
Member
Лол не розумие воно ... Так как задумали розробники ...erazel: ↑ 25.03.2026 14:19 Ну я всеодно не розумію навіщо то? Ну типу що вона дає? Красивіші обличчя?А що заважає розробникам одразу їх такими робити? Не вистачає потужностей відеокарти на деталізовані моделі обличь? А на DLSS5 їх не потрібно чи що?
Я прихильник позиції що гра має бути такою якою її задумали розробники. Якщо вона якісна то застаріла графіка не заважатиме абсолютно. МОжна подумати графіка комусь заважає зараз насолоджуватися Готикою 1/2. Чи Морровіндом. Вони є такі є. І навіть хайрез текстури там руйнують авторський стиль(бо хайрез текстури вимагають переробки стилю всіє гри, щоб продукт виглядав цілісним).
Это всего лишь презентация , агрессивно настроенная что б видно было разницу . Промп ему задаешь или пример .. И он его срисовует , или обучаешь дальше , год , два , пять и никакой рендер из полигональной модельки никогда не достигнет реалистичного кадра как в реальной жизни . Только такой Ши и достигнет , ибо это самое реальное берет , да с ним работает
А Разрабы на сегодня просто не могут сделать гипер уровень граффики , уже лет 10-20 толкутся на месте , с физикой тоже самое ... Если б не эти Ртх да Длсс , еще и хуже б было . Потому "то как задумывалось" выходит из года в год ровно то , на что их хватает в техническом плане .
Тут у большинства судя по минусерству ( та и в Мире по инету тоже ) - мозга реально как у той мухи которую скопирастили недавно и засунули в матрицу побегать
Но тешит то , что .. до очка че они там кичятся ... Корпорациям-то виднее , раз Ши началось – то и дальше будет развиваться всячески , нравится хомякам это или нет . Пусть на улицу выходят рас не нравица , хах
-
erazel
Member
- Откуда: Тернопіль
не "не розуміє воно" а "не розуміють вони". В пристойному товаристві холопи до людей мають звертатися на ВИ.
Так от, саме так як задумали розробники в арт-стилі і має бути. На те він і стиль що має формувати враження від сприйняття продукту. Щастя не в фотореалістичності, а у враженні. Дивитися на вашу фізіономію напевне куди менше задоволення чим на портрет якогось хорошого художника, бо хоча останній й не фотореалістичний, але куди більше естетичного задоволення приносить.
-
DuckRider
Member
Что оно даёт: уничтожение привычного рендера и стонкс клоунам издателям за счет увольнения художников, после этого гробит вид игр для всех кто не на хуангоговне, хуангоклоун ловит стонкс и закрепляет монопольную позицию, нвидия бои ловят оргазмирующий припадок, а затем следующие десятилетия скулят, что игры стали каломerazel: ↑ 25.03.2026 14:19 Ну я всеодно не розумію навіщо то? Ну типу що вона дає? Красивіші обличчя?А що заважає розробникам одразу їх такими робити? Не вистачає потужностей відеокарти на деталізовані моделі обличь? А на DLSS5 їх не потрібно чи що?
Я прихильник позиції що гра має бути такою якою її задумали розробники. Якщо вона якісна то застаріла графіка не заважатиме абсолютно. МОжна подумати графіка комусь заважає зараз насолоджуватися Готикою 1/2. Чи Морровіндом. Вони є такі є. І навіть хайрез текстури там руйнують авторський стиль(бо хайрез текстури вимагають переробки стилю всіє гри, щоб продукт виглядав цілісним).
-
zaqik
Member
- Откуда: Душниличі
Кхе-шта-кхе? Как можно улучшить, не изменив? Не про скайлейки и 14нм+++++++ речь жеDLSS 5 покращує оригінальний кадр, але не змінює його