NVIDIA випустила Game Ready драйвер GeForce 595.97 WHQL

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
proos
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

вау, ну это даааа)
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AssayMAS: 24.03.2026 17:33игра с новыми дровами сбрасывает настройки предыдущие и ставит типо дефолтных... с новыми дровами надо перенастраивать и в игре и в дровах (если чистая установка). И там кап по дефолту кажись в 60ФПС стоит...
??? А як же вона повертає налашування при відкаті на попередні драйвера?
ma_rch41
Member

Сообщение

sapsan: 24.03.2026 16:54
kabostebeztak: 24.03.2026 16:48 Так, які баги нам завайбкодили цього разу?
Які невдячні споживачі! (с) куртка
Тут вже розробники драйверів самі на свій розсуд обирають скільки їм багів нагенерить ШІ! І це вже їх творчий задум, а не просто ШІ-косяки!
Так весело чиатти такі пости про баги і тд, я єдиний який ніколи не ловив ці всі баги на протязі всього життя чи ні?
destructX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Накатив, за весь день багів не виявлено :D
enkosxs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Нормальные драйвера. Если раньше первая "Выхад Смертя" крашилось рандомно с ошибкой(фикс которой нет и не будет), то сейчас просто крашится без ошибки) просто намертво зависает, и вылетает на рабочий стол. Мелочь, а приятно!) :D
kyon
Member

Сообщение

До сих пор не пофиксили запись экрана через nvapp, после остановки записи иногда экран начинает полагивать и мерцать, нужна перезагрузка, и главное все молчат, как будто это только у меня такое или никто больше не записывает геймплей.
Misanthrop
Member
Аватара пользователя
Откуда: То там то сям

Сообщение

man1242: 24.03.2026 20:49 у резіку на 2фпс тало більше :rotate:
спробуй драйвер від квадро з прописаною своєю відяхою у .inf файлі, вщагалі офігієш скільки можна додатково отримати. кс2 з 600 до 800 фпс піднялась, що майже грабельно по міркам кс2 :gigi:
Kirakishou
Member
Аватара пользователя

Сообщение

daesz
Дякую, не знав про це. Я на 1660 Ті в Arknights Endfield не граю. На тому ПК немає місця, щоб ще і її встановити, а купувати за такими цінами ще один SSD не хочеться.
Adrenalin 26.3.1 теж поламаний, я писав про це у відповідній темі і на Reddit про це чимало тредів та коментарів. Особливо багато людей з відеокартами RDNA 3 скаржаться. У мене кілька місяців під час гри зависала миша та іноді клавіатура. Я спробував іншу мишу та клавіатуру – те ж саме. Вже думав, що проблема з материнкою. Виявилося, це баговані відеодрайвери. Уявіть собі, через відеодрайвер відвалювалася миша і клавіатура. Також, пам’ятаєте, ми обговорювали краші при альт+табі? Нарешті, через два чи навіть більше років вони це виправили. Знову ж таки, якщо вірити приміткам до драйверу Adrenalin 26.3.1. Втім я повернувся на 25.12.1, бо на 26.3.1 на RX 7800 XT сильні статери в Honkai Star Rail, і загалом ігри HoYoverse запускаються з затримкою. Гра висить секунд десять, прямо зависає в диспетчері завдань, і тільки потім запускається. Можливо зараз на Нвідіа якість драйверів впала, принаймні для нових відеокарт, але на АМД від початку покупки відеокарти драйвери були з багами і я про це неодноразово писав на цьому форумі. Тільки у версії 24.12.1 вони виправили більшість проблем з іграми на Юніті, що картою можна нормально користуватися.
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

VovaII: 24.03.2026 22:54А як же вона повертає налашування при відкаті на попередні драйвера?
не знаю как то
у меня было кап в 75ФПС, поставил новые дрова кап по дефолту стал 60ФПС и как то перенастроило игру...
тама ручками надо настраивать при каждой смене дров и в игре и в дровах. От сюда таоя потеря ФПС.
Когда диабла вышла у меня на 1030 она лагала, прошел год и на 1030 уже можно было в 80% игры играть.
Сменил 1030(2) на 2060(6) и главное в настройках игры при настройке графики не вылезти за 6ГБ врма, а то ФПС просядет.
Может у тя за ВРАМ настройки=хотелки вылазят - вот тя на ФПС и штрафует...
Krovatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Filabatya: 24.03.2026 18:20 denizen
ага, а в мене волосся на ладошках почало рости з оновленням на нові дрова

То не від того :lol:
ДЛСС 6.0 завезли, любое изображение в титьки переводит :gigi:
Artem_M
Member

Сообщение

Krovatka: 25.03.2026 09:15 ДЛСС 6.0 завезли, любое изображение в титьки переводит :gigi:
Не бачу мінусів у цьому!
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

proos: 24.03.2026 17:35 strannik18
У меня на одном из новых драйверов пропали нпс в киндом кам деливеренс 2, поставил старые и норм. Какие именно не помню)
Постарайся згадати
Це тягне на повноцінний баг репорт

Відправлено через 1 хвилину 40 секунд:
proos: 24.03.2026 21:12
вау, ну это даааа)
не крашиться - вже добре

Відправлено через 3 хвилини 41 секунду:
ma_rch41: 25.03.2026 00:36
sapsan: 24.03.2026 16:54
Які невдячні споживачі! (с) куртка
Тут вже розробники драйверів самі на свій розсуд обирають скільки їм багів нагенерить ШІ! І це вже їх творчий задум, а не просто ШІ-косяки!
Так весело чиатти такі пости про баги і тд, я єдиний який ніколи не ловив ці всі баги на протязі всього життя чи ні?
Те ж саме питання
Я і на нвідіа, і на амд сидів (зараз взагалі рх6600 продаю заради апгрейду на арк б570/580), і на кор 2 дуо, і на ой3 6 покоління, і на райзені, і на віндовс і на лінуксі сидів, і все працює нормально

Відправлено через 31 секунду:
Krovatka: 25.03.2026 09:15
Filabatya: 24.03.2026 18:20 denizen
ага, а в мене волосся на ладошках почало рости з оновленням на нові дрова

То не від того :lol:
ДЛСС 6.0 завезли, любое изображение в титьки переводит :gigi:
хто там мінуса ставить я вже виїхав
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Мої регулярні тести в 3ДМарк показують що GRD 591.74 - найшвидший для RTX4070.
595.97 ще не тестував.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Kirakishou
це вже другий раз вони публікують "гайд", які дрова не юзати; з попередніми також була проблема, але неможу лінк в дискорді знайти (десь 2 тижні тому хтось кидав).
Правда, попередній раз, здається, проблеми були тільки на вулкані.
Последний раз редактировалось daesz 25.03.2026 15:37, всего редактировалось 1 раз.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Попередній, який з 3 спроби був нормальний, відразу був фуфло. Цей наче норм зразу, але тільки cod mw 2019 зіграв поки що :shuffle:
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Вже вийшов хотфікс 596.02, поки ніхто не знає, що вони тут зламали.
XXXshadyXXX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина\Норвегия

Сообщение

Мда, моя след видеокарта уж точно будет тоже Radeon, ибо та пошла Nvidia в баню. Реально, я постоянно делаю сборки ПК, тестирую ПК в игровых бенчмарках, и на RTX картах просадка по очкам/ФПС с лета 2025 года по март 2026 года 10-15% со знаком минус... На Radeon картах наоборот либо без изменений, либо до 5% даже лучше стало... А хомяки и так схавают эту потерю 10-15%... С качества на баланс dlss переведут либо генератор подрубят🤦
Troya
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Нормальні драйвери , проблем якихось для обговорення не бачу.
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

GRD 595.97 та RTX 4070 в 3ДМарк :
спойлер
Оновимо папуг на білосніжному ASUS RTX 4070 SPACE 2049 Edition
(Core=@2700-2850MHzOC Auto/ Memory=@23000MHz)
(Core i7 8700K@5GHz(4,7GHz AVX) / DDRIV 4GHz 18-19-19-39-CR2)

3DMark SPEED WAY
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 4524
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 4501 (Resizable BAR - ON)
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 4520 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 536.67 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 4528 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : 4686 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : 4027 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8426/ : 3974 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : 3957 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : 4656 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.94 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8454/ : 3840 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.94 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8454/ : 4483 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : 4220 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON /DLSS Остання версія 4.5)
GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : 4698 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)
GRD 595.97 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8853/ : 4692 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)

3DMark PORT ROYAL
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 11300
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 11237 (Resizable BAR - ON)
GRD 536.67 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 11279 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : 11567 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : 9672 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8426/ : ЗБІЙ (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : ЗБІЙ (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : 11549 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.94 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8454/ : 11332 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : 11609 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)
GRD 595.97 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8853/ : 11625 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)

3DMark Solar Bay Extreme
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8426/ : 16348 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : 16548 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.94 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8454/ : 16217 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : 16733 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)
GRD 595.97 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8853/ : 16880 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)

3DMark TIME SPY XTREME
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 7160
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 6908 (downvolting 1.075v/2950MHz/PL 108%)
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 6912 (downvolting 1.075v/2820MHz/PL 100%) GDDR6X max +72oC
GRD 536.67 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 7218 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : 7179 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF) 8485GPU/3835CPU
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : ЗБІЙ (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : 7232 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.94 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8454/ : ЗБІЙ (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : 7343 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)
GRD 595.97 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8853/ : 7300 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)

3DMark DirectX RAYTRACING feature
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 52.12
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 52.10 (Resizable BAR - ON)
GRD 536.67 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 52.21 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : 50.85 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : ЗБІЙ (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : 52.66 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : 54.11 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)
GRD 595.97 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8853/ : 54.16 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)

NVIDIA DLSS feature test
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : Test did not run
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : DLSS off 23.91 FPS/ DLSS on 86.32 FPS (Resizable BAR - ON)
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : DLSS off 23.90 FPS/ DLSS on 86.29 FPS (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 536.67 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : DLSS off 23.88 FPS/ DLSS on 86.52 FPS (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : DLSS off 23.73 FPS/ DLSS on 93.83 FPS (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : DLSS off 23.69 FPS/ DLSS on 93.82 FPS (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : DLSS off 24.16 FPS/ DLSS on 96.25 FPS (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : DLSS off 24.25 FPS/ DLSS on 92.85 FPS (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)
GRD 595.97 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8853/ : DLSS off 24.49 FPS/ DLSS on 97.88 FPS (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)
Покращився DLSS "з 93 до 98 фпс". B-)
Ответить