NVIDIA випустила Game Ready драйвер GeForce 595.97 WHQL

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

Пропоную обговорити NVIDIA випустила Game Ready драйвер GeForce 595.97 WHQL

Так, які баги нам завайбкодили цього разу?
proos
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Шо, опять? (с) :D
sapsan
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kabostebeztak: 24.03.2026 16:48 Так, які баги нам завайбкодили цього разу?
Які невдячні споживачі! (с) куртка
Тут вже розробники драйверів самі на свій розсуд обирають скільки їм багів нагенерить ШІ! І це вже їх творчий задум, а не просто ШІ-косяки!
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

proos: 24.03.2026 16:51 Шо, опять? (с) :D
Ще ні, але чекаємо на веселі пости на реддіті
strannik18
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

сидів на 591,74 і все було ок rtx 4070, але надумав оновитись на 595,79 по ютубу глянув що його рекламують суперстабільновиправлений :gigi: запустив гру diablo 2 resurrected і бачу щось око ріже нижчий фпс ніж завжди і так падіння продуктивності на 10-15% відкотився на 591,74 і все стало ок далі тетстувати небачу сенсу :spy: десь говорять що краще ставити студійні дрова ніж гемреді тре буде спробувати, думаю для 40 лінійки сенсу оновлювати небагато!
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

strannik18: 24.03.2026 17:26запустив гру diablo 2 resurrected
игра с новыми дровами сбрасывает настройки предыдущие и ставит типо дефолтных... с новыми дровами надо перенастраивать и в игре и в дровах (если чистая установка). И там кап по дефолту кажись в 60ФПС стоит...
proos
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

strannik18
У меня на одном из новых драйверов пропали нпс в киндом кам деливеренс 2, поставил старые и норм. Какие именно не помню)
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

proos: 24.03.2026 17:35 strannik18
У меня на одном из новых драйверов пропали нпс в киндом кам деливеренс 2, поставил старые и норм. Какие именно не помню)
ага, а в мене волосся на ладошках почало рости з оновленням на нові дрова
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

566.36 поки ні на що не проміняю, для 40 серії цей драйвер найстабільніший.
strannik18
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

AssayMAS
игра с новыми дровами сбрасывает настройки предыдущие и ставит типо дефолтных
перший раз таке чую що б заміна драйвера відеокарт змінювала налаштування гри :insane: ніяких налаштувань не змінював, перевірив щойно налашування такі які були, що б змінити налашування треба поміняти якийсь параметр тоді гра спитає чи зберегти чи скинути! і в грі не 60 фпс а 200 і вище

Відправлено через 1 хвилину 32 секунди:
Gelonyrum
для 40 серії цей драйвер найстабільніший
можливо але там немає dlss 4.5 а це вже жирний мінус!
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

strannik18: 24.03.2026 17:52 AssayMAS
игра с новыми дровами сбрасывает настройки предыдущие и ставит типо дефолтных
перший раз таке чую що б заміна драйвера відеокарт змінювала налаштування гри :insane: ніяких налаштувань не змінював, перевірив щойно налашування такі які були, що б змінити налашування треба поміняти якийсь параметр тоді гра спитає чи зберегти чи скинути! і в грі не 60 фпс а 200 і вище

Відправлено через 1 хвилину 32 секунди:
Gelonyrum
для 40 серії цей драйвер найстабільніший
можливо але там немає dlss 4.5 а це вже жирний мінус!
може Ви Nvidia App не користуєтесь? там якраз є опція зробити автоматичну оптимізацію налашувань у всіх іграх
strannik18
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

denizen
користуюсь але глобальними налаштуваннями не користуюсь, кожну гру окремо в мене їх небагато :shuffle:
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

denizen
ага, а в мене волосся на ладошках почало рости з оновленням на нові дрова

То не від того :lol:
stoned
Member
Аватара пользователя
Откуда: Omicron Persei 420

Сообщение

Gelonyrum: 24.03.2026 17:40для 40 серії цей драйвер найстабільніший.
Й в чому виражена "стабільність"?
Насправді якщо згадувати нестабільні зелені драйвери, то це був перший рік з релізу Тюрінгу (осінь 2018-десь до кінця літа 2019) ось там насправді повний трешак з драйверами був.
Вложения
Untitled.png
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

stoned: 24.03.2026 18:23
Gelonyrum: 24.03.2026 17:40для 40 серії цей драйвер найстабільніший.
Й в чому виражена "стабільність"?
Один з останніх драйверів перед релізом 50х відеокарт, після чого почався лютий треш з стабільністю драйверів, а потім поверх цього ще й вайбкодинг прийшов після якого з драйверів нвідія не сміється хіба сліпий.
Mozdev
Member

Сообщение

А мені ось цікаво чи буде витік похідних кодів драйверів через ші :gigi:
Чи вони вони використовують свою модель ші( створену програмістами нвідіа) замкненої інфраструктури? :D
Kirakishou
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Цікаво, чому на GTX 1660 Ti немає багів з новими версіями драйверів? Чи вони просто не оновлюють їх для цієї відеокарти?

stoned
stoned: 24.03.2026 18:23Насправді якщо згадувати нестабільні зелені драйвери, то це був перший рік з релізу Тюрінгу (осінь 2018-десь до кінця літа 2019) ось там насправді повний трешак з драйверами був.
Пам’ятаю, що десь у 2020 чи 2021 були сильні баги при відтворенні відео на ютубі у браузері Chrome. Але не зрозуміло, чи то була проблема драйверів, чи проблема Chrome. Вирішувалось це зміною опції "Choose ANGLE graphics backend" на OpenGL.
Artem_M
Member

Сообщение

strannik18: 24.03.2026 17:52 AssayMAS
игра с новыми дровами сбрасывает настройки предыдущие и ставит типо дефолтных
перший раз таке чую що б заміна драйвера відеокарт змінювала налаштування гри
Це певно відбулось через автоматичні налаштування, які робить nvidia app. Потрібно уважно читати повідомлення і в меню прибрати зайві галочки. Тоді і налаштування не будуть "злітати"...
deviconte
Member

Сообщение

Последние 2 версии драйверов мне делают блекскрин и вешают ПК наглухо. Похоже написанием дров занимается ИИ уже на полной ставке.
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

у резіку на 2фпс тало більше :rotate:
Ответить