Спочатку бомбанув, а зараз почався демедж контрол?
Чи він не любить ШІ слоп, тільки гроші від продажів обладнання для його генерації?
Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
Geinz21: ↑
24.03.2026 13:38Как читаешь истории старых компьютерщиков, которые на перфокартах запускали людей в космос и глядя на происходящее сейчас как-то грустно, если честно
А еще более старое поколение считало халявщиками и их тоже. МОгли бы считать по старинке, в уме и тетрадке!
Про взаємодію з геометрією та можливість тонкого налаштування розробниками вже виявилося, що то 100% брехня і це реально просто інста фільтр.
Не може ж він знов брехати, так?
Devijack: ↑
24.03.2026 14:00
Ну, особисто я з тією дівкою що на постері не знайом, не грав щоб звикнути до старої зовнішньості. Після длсс вона як на мене виглядає значно краще. Не мертвою, пластиковою куклою як раніше. Якщо буде інструмент що додає реалізму старим іграм, то ж чудово. Відпаде потреба у всяких ремастерах. Я певен що нейронці можна скормити референс, наприклад заздалегідь намальовану модель кожного персонажа як він виглядав би в живу. Щоб не було утих надутих губ чи ідеальної шкіри. Технологія крута, не знаю заради чого всі хейтять.
Бездумний хейт - бо це в тренді. Всі за стадом. Не аналізують у відриві від сторонньої думки
Саме так, а ще, завжди в тренді було жерти те, що дають і хейтити тих, то відмовляється.
Devijack: ↑
24.03.2026 14:00
Ну, особисто я з тією дівкою що на постері не знайом, не грав щоб звикнути до старої зовнішньості. Після длсс вона як на мене виглядає значно краще. Не мертвою, пластиковою куклою як раніше. Якщо буде інструмент що додає реалізму старим іграм, то ж чудово. Відпаде потреба у всяких ремастерах. Я певен що нейронці можна скормити референс, наприклад заздалегідь намальовану модель кожного персонажа як він виглядав би в живу. Щоб не було утих надутих губ чи ідеальної шкіри. Технологія крута, не знаю заради чого всі хейтять.
Бездумний хейт - бо це в тренді. Всі за стадом. Не аналізують у відриві від сторонньої думки
чєл воно виглядає ОГИДНО
воно виглядає як реклами ші, кхм, контенту на усіляких цікавих сайтах
Бездумний хейт - бо це в тренді. Всі за стадом. Не аналізують у відриві від сторонньої думки
чєл воно виглядає ОГИДНО
воно виглядає як реклами ші, кхм, контенту на усіляких цікавих сайтах
Я про різницю в реалізмі, а не про асоціацію з масками і іншим. Хуанг ясно сказав, що творчість ніхто не забирає у розробників. Це новий додатковий інструмент для них. Вони можуть як заманеться задавати параметри і додавати своє бачення, а на виході буде РЕАЛІСТИЧНІША картинка, а не пустоочі персонажі, як раніше
чєл воно виглядає ОГИДНО
воно виглядає як реклами ші, кхм, контенту на усіляких цікавих сайтах
Я про різницю в реалізмі, а не про асоціацію з масками і іншим. Хуанг ясно сказав, що творчість ніхто не забирає у розробників. Це новий додатковий інструмент для них. Вони можуть як заманеться задавати параметри і додавати своє бачення, а на виході буде РЕАЛІСТИЧНІША картинка, а не пустоочі персонажі, як раніше
Ніяких параметрів там немає, усі слова Хуанга самі ж девелопери нвідії спростували на наступний день.
Ніякої взаємодії з геометрією, pbr, мапами нормалей, кастомних моделей під гру чи чогось ще.
Воно просто бере готове зображення та накладає інста фільтр зі слайдером сили
Ось відео з відповіддями не CEO Шкірянки, а реальних розробників зелених
Я про різницю в реалізмі, а не про асоціацію з масками і іншим. Хуанг ясно сказав, що творчість ніхто не забирає у розробників. Це новий додатковий інструмент для них. Вони можуть як заманеться задавати параметри і додавати своє бачення, а на виході буде РЕАЛІСТИЧНІША картинка, а не пустоочі персонажі, як раніше
Ніяких параметрів там немає, усі слова Хуанга самі ж девелопери нвідії спростували на наступний день.
Ніякої взаємодії з геометрією, pbr, мапами нормалей, кастомних моделей під гру чи чогось ще.
Воно просто бере готове зображення та накладає інста фільтр зі слайдером сили
Ось відео з відповіддями не CEO Шкірянки, а реальних розробників зелених
Ну як... Ну як можна сказати що справа не реалістичніше реалізований персонаж??? Для мене це така ж різниця, як на другому скріні з мафією! В моєму розумінні навіть олігофрен, чи дибілоїд не зміг би стверджувати, навіть с першого погляду зворотнє. Але мухи не переможні
Afit: ↑
24.03.2026 15:38
Ну як... Ну як можна сказати що справа не реалістичніше реалізований персонаж???
Це не принципово чи той персонаж реалістичніший. Більша реалістичність - це не те що не сподобалося людям. Не сподобалося те, як воно, в біса, виглядає у цьому, так, більш реалістичному вигляді.
Бо, по-перше - "Краще/гірше" =/= "Реалістичніше/Менш реалістично", а по-друге - краще вже менш деталізований образ, який наш мозок так гарно вміє домальовувати, ніж вже домальований/перемальований у більш реалістичному вигляді образ який не схожий на оригінал і виконаний в іншому стилі.
чєл воно виглядає ОГИДНО
воно виглядає як реклами ші, кхм, контенту на усіляких цікавих сайтах
Я про різницю в реалізмі, а не про асоціацію з масками і іншим. Хуанг ясно сказав, що творчість ніхто не забирає у розробників. Це новий додатковий інструмент для них. Вони можуть як заманеться задавати параметри і додавати своє бачення, а на виході буде РЕАЛІСТИЧНІША картинка, а не пустоочі персонажі, як раніше
нє ну якщо ші бьюті фільтри це реалізм то вийди на вулицю
лайно це а не реалістичніша картинка
без слопіфікації виглядає краще
ОСЬ ЦЕ реалізм, а не длсслоп 5
спойлер
а хоча хай існує, копрофіли теж люди як би в кінці кінців
Ніяких параметрів там немає, усі слова Хуанга самі ж девелопери нвідії спростували на наступний день.
Ніякої взаємодії з геометрією, pbr, мапами нормалей, кастомних моделей під гру чи чогось ще.
Воно просто бере готове зображення та накладає інста фільтр зі слайдером сили
Ось відео з відповіддями не CEO Шкірянки, а реальних розробників зелених
Ну як... Ну як можна сказати що справа не реалістичніше реалізований персонаж??? Для мене це така ж різниця, як на другому скріні з мафією! В моєму розумінні навіть олігофрен, чи дибілоїд не зміг би стверджувати, навіть с першого погляду зворотнє. Але мухи не переможні
З інстаграму вийди, чи де ти ці стандарти реалізму береш
Я про різницю в реалізмі, а не про асоціацію з масками і іншим. Хуанг ясно сказав, що творчість ніхто не забирає у розробників. Це новий додатковий інструмент для них. Вони можуть як заманеться задавати параметри і додавати своє бачення, а на виході буде РЕАЛІСТИЧНІША картинка, а не пустоочі персонажі, як раніше
нє ну якщо ші бьюті фільтри це реалізм то вийди на вулицю
лайно це а не реалістичніша картинка
без слопіфікації виглядає краще
ОСЬ ЦЕ реалізм, а не длсслоп 5
спойлер
а хоча хай існує, копрофіли теж люди як би в кінці кінців
Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
Afit: ↑
24.03.2026 15:38
Ну як... Ну як можна сказати що справа не реалістичніше реалізований персонаж??? Для мене це така ж різниця, як на другому скріні з мафією! В моєму розумінні навіть олігофрен, чи дибілоїд не зміг би стверджувати, навіть с першого погляду зворотнє. Але мухи не переможні
З інстаграму вийди, чи де ти ці стандарти реалізму береш
Я наче герой цього фільму, прошу оцінювати об'єктивно речі, а всі навкруги кажуть не дивись в гору, то все брехня.
Мова про реалізм, а навкруги всі доводять що з полігонами, плоским освітленням й ляльковими очіма РЕАЛІСТИЧНІШЕ! НЕ РЕАЛІСТИЧНІШЕ Те що вам більше подобається по сприйняттю чи вподобаннях НЕ РЕАЛІСТИЧНІШЕ а просто вам так більше до вподоби. Ото ж підбирайте термінологію. Не можна казати що 8 бітна графіка реалістичніша, бо ті ігри з дитинства доставляли більше задоволеня. Це не робе їх реалістичнішими по зображеню!
kabostebeztak: ↑
24.03.2026 16:09
нє ну якщо ші бьюті фільтри це реалізм то вийди на вулицю
лайно це а не реалістичніша картинка
без слопіфікації виглядає краще
ОСЬ ЦЕ реалізм, а не длсслоп 5
спойлер
а хоча хай існує, копрофіли теж люди як би в кінці кінців
Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
З інстаграму вийди, чи де ти ці стандарти реалізму береш
Я наче герой цього фільму, прошу оцінювати об'єктивно речі, а всі навкруги кажуть не дивись в гору, то все брехня.
Мова про реалізм, а навкруги всі доводять що з полігонами, плоским освітленням й ляльковими очіма РЕАЛІСТИЧНІШЕ! НЕ РЕАЛІСТИЧНІШЕ Те що вам більше подобається по сприйняттю чи вподобаннях НЕ РЕАЛІСТИЧНІШЕ а просто вам так більше до вподоби. Ото ж підбирайте термінологію. Не можна казати що 8 бітна графіка реалістичніша, бо ті ігри з дитинства доставляли більше задоволеня. Це не робе їх реалістичнішими по зображеню!
ха ха любитель поїсти лай- тобто слопу корчить з себе інтелектуала
kabostebeztak: ↑
24.03.2026 16:09
нє ну якщо ші бьюті фільтри це реалізм то вийди на вулицю
лайно це а не реалістичніша картинка
без слопіфікації виглядає краще
ОСЬ ЦЕ реалізм, а не длсслоп 5
спойлер
а хоча хай існує, копрофіли теж люди як би в кінці кінців
Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
З інстаграму вийди, чи де ти ці стандарти реалізму береш
Я наче герой цього фільму, прошу оцінювати об'єктивно речі, а всі навкруги кажуть не дивись в гору, то все брехня.
Мова про реалізм, а навкруги всі доводять що з полігонами, плоским освітленням й ляльковими очіма РЕАЛІСТИЧНІШЕ! НЕ РЕАЛІСТИЧНІШЕ Те що вам більше подобається по сприйняттю чи вподобаннях НЕ РЕАЛІСТИЧНІШЕ а просто вам так більше до вподоби. Ото ж підбирайте термінологію. Не можна казати що 8 бітна графіка реалістичніша, бо ті ігри з дитинства доставляли більше задоволеня. Це не робе їх реалістичнішими по зображеню!
Ми тобі кажемо, включи сучасну гру на максималках - там далеко не та картинка що зліва, і не той слоп що справа.
От тільки багтезда так не вміє, буде або пластилін від розробника, або перероблений ШІ пластилін, в обох випадках буде фу, але тепер буде 2 види фу на вибір.
дивився в пастрейсінгу на ютубі цю гру на 5090 там дійсно не та картинка, хуаніто дуже допоміг лівій виглядати максимально убого для контрасту
5070=4090 класіка. the more you buy, the more you save)
Filabatya: ↑
24.03.2026 19:06
дивився в пастрейсінгу на ютубі цю гру на 5090 там дійсно не та картинка, хуаніто дуже допоміг лівій виглядати максимально убого для контрасту
5070=4090 класіка. the more you buy, the more you save)