WAT?diversion_play: ↑ 17.03.2026 14:15 Як же надоїли ці фанбої амд які хейтять усе "нейронне".І пари цьому який же кайф вмикати фреймген на х3 і отримувати круту картинку без відчутного інпутлага в шутанах. Хоча від кожного я почую що треба грати в нативі і без генератора бо це жахлива технологія.
Перейшовши з 7800хт на 5070 який кайф отримати новини про новий длсс і фреймген. А то якщо я б обрав 9070хт то зараз би читав новини в стилі "який же класний фср розробляють для нового покоління рдна5 відеокарт, але для старого його не буде".
Передаю привіт всім хто брав 9070 на перспективу![]()
Фреймген інпутлаг не покращує