Материнська плата ASRock H610M Combo II отримала роз’єми для модулів DDR4 та DDR5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Dilfin
Member

Сообщение

Це взагалі щось ші намальоване, уважно придивіться до роз'ємів пам'яті.
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

Dilfin: 15.03.2026 23:15Це взагалі щось ші намальоване
та не жопный камень и до этого грешил в виде плати с ддр1 и ддр2, ддр2 и ддр3 - это их фича. Как и несколько десятков версий биосов под такие платы - причём последний биос не всегда лучший.
1234waltz
Member

Сообщение

Здивований, що це стало новиною. На зарі релізу DDR4 були плати, які мали 2 слоти на DDR3 та 2 слоти на DDR4. І це було розповсюджено доволі, у кожного виробника пару плат такого роду випускалось.
Dilfin
Member

Сообщение

1234waltz: 16.03.2026 09:29 Здивований, що це стало новиною. На зарі релізу DDR4 були плати, які мали 2 слоти на DDR3 та 2 слоти на DDR4. І це було розповсюджено доволі, у кожного виробника пару плат такого роду випускалось.
Так і логічніше було б два розїми ддр4 і 2 ддр5 і не в плані канальності, просто дуже часто память продається парами.
Sllavko
Junior

Сообщение

Колись мав асрок ддр2/ддр3
Непогана плата для студента, який не міг в дорогий і швидкий апгрейд..
Dilfin
Member

Сообщение

Sllavko: 17.03.2026 22:13 Колись мав асрок ддр2/ддр3
Непогана плата для студента, який не міг в дорогий і швидкий апгрейд..
Так, було таке і було дуже зручно і якість була не погана.
Ответить