Продажі Resident Evil Requiem перевищили шість мільйонів копій

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Prescott
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Предлагаю обсудить Продажі Resident Evil Requiem перевищили шість мільйонів копій

Хорошей игре хорошие продажи :super:
yariksom
Member

Сообщение

Prescott: 17.03.2026 11:44Хорошей игре хорошие продажи
Великому кораблю - велика торпеда! :gigi:
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Гра топчик :up:
Давно так не кайфував від хорору
Ответить