А вчора мені мінуси ставили на повідомлення що нвідія не обмежує длсс для старих картУ разі використання старих відеокарт GeForce RTX 30/20 застосунок буде використовувати профіль K (DLSS 4), оскільки продуктивність з M і L у них низька
Новости
Последние статьи и обзоры
Огляд технології NVIDIA DLSS 4.5 — нова якість апскейлінгу в іграх
-
Nouriel
Member
- Откуда: Вараш
Пропоную обговорити Огляд технології NVIDIA DLSS 4.5 — нова якість апскейлінгу в іграх

-
Alexsandr
Member
Как интересно получается. ИИ начинает все больше рисовать вместо просчета картинки в треугольниках, заливки правильной и т.п. В какой-то момент мі поучис инструкцию для и модели для ИИ на которіїх то в буквальном смісле будет рисовать текстурки тени свет и т.п. Еще не осилили трассировки варианы нормально, а а переходим к варианту когда ИИ рисует свет "как ему кажется", а не по четкому алгоритму.
-
yariksom
Member
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Так ніхто нічого не обмежує. Боже, як людям важко розібратись. В налаштуваннях можна вибрати любу модель.Nouriel: ↑ 17.03.2026 12:48А вчора мені мінуси ставили на повідомлення що нвідія не обмежує длсс для старих карт
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Добре що амд нічого не обмежує, що ви всі бігаєте по длсс вітках і доказуєте яке це гімно)
Щось подібне в гілці про олед, від людей які його вживу ніколи не бачили
Щось подібне в гілці про олед, від людей які його вживу ніколи не бачили
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Це тільки за вчора перше що у рекомендації потрапилоFilabatya: ↑ 17.03.2026 13:39 Добре що амд нічого не обмежує, що ви всі бігаєте по длсс вітках і доказуєте яке це гімно)
Щось подібне в гілці про олед, від людей які його вживу ніколи не бачили![]()
- спойлер



- Вложения
-
Последний раз редактировалось man1242 17.03.2026 13:48, всего редактировалось 1 раз.
-
stoned
Member
- Откуда: Omicron Persei 420
Як в січні з релізом 591.74 накрутив, так й залишив.
- Вложения
-
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
L-це щось на заможному, імхо у Quality 2к вистачає і К пресета. Я вже мовчу що 4.5 не працює разом з RR
-
stoned
Member
- Откуда: Omicron Persei 420
man1242
Під стареньку VA панельку в 100Гц кап з фрісінком ±вистачає й на тому добре.
Темпоралка таки стабільніше з 4.5, ну й з генератором очевидний кисіль зник.
Під стареньку VA панельку в 100Гц кап з фрісінком ±вистачає й на тому добре.
Темпоралка таки стабільніше з 4.5, ну й з генератором очевидний кисіль зник.
-
diversion_play
Junior
Як же надоїли ці фанбої амд які хейтять усе "нейронне".І пари цьому який же кайф вмикати фреймген на х3 і отримувати круту картинку без відчутного інпутлага в шутанах. Хоча від кожного я почую що треба грати в нативі і без генератора бо це жахлива технологія.
Перейшовши з 7800хт на 5070 який кайф отримати новини про новий длсс і фреймген. А то якщо я б обрав 9070хт то зараз би читав новини в стилі "який же класний фср розробляють для нового покоління рдна5 відеокарт, але для старого його не буде".
Передаю привіт всім хто брав 9070 на перспективу
Перейшовши з 7800хт на 5070 який кайф отримати новини про новий длсс і фреймген. А то якщо я б обрав 9070хт то зараз би читав новини в стилі "який же класний фср розробляють для нового покоління рдна5 відеокарт, але для старого його не буде".
Передаю привіт всім хто брав 9070 на перспективу
-
Entar
Member
В мене поки одне питання. Де буде якість кращою, в DLSS якість з "К" чи в длсс баланс з пресетом "Л" ?
Ну і ще питання на довгострокову перспективу:
Що краще, 2 к монітор і DLAA чи 4К монітор і відповідно ДЛСС баланс/продуктивність?
Ну і ще питання на довгострокову перспективу:
Що краще, 2 к монітор і DLAA чи 4К монітор і відповідно ДЛСС баланс/продуктивність?
-
Барбарис
Member
- Откуда: Вінниця
Nouriel, вчора не ставив, а сьогодні поставлю. В статті ж чітко написано, що старі серії не мають відповідних блоків для розрахунку.
Судячи із задіяних ресурсів, то краще б додали блоків для ссаа і не треба було б боротися з гостингом і шлейфами.
Судячи із задіяних ресурсів, то краще б додали блоків для ссаа і не треба було б боротися з гостингом і шлейфами.
-
Donate
Member
Береш вмикаєш DLSS якість і цього в більшості випадків вже достатньо. 4.5 робили під як раз дуже низькі розширення, що в цілому для більшості випадків взагалі ніяк...Entar: ↑ 17.03.2026 14:24 В мене поки одне питання. Де буде якість кращою, в DLSS якість з "К" чи в длсс баланс з пресетом "Л" ?
Ну і ще питання на довгострокову перспективу:
Що краще, 2 к монітор і DLAA чи 4К монітор і відповідно ДЛСС баланс/продуктивність?
-
Entar
Member
Вцілому я так і роблю. Хоча стараюсь все-ж з DLAA по можливості.Donate: ↑ 17.03.2026 14:56 Береш вмикаєш DLSS якість і цього в більшості випадків вже достатньо. 4.5 робили під як раз дуже низькі розширення, що в цілому для більшості випадків взагалі ніяк...
Недавно от дійшли руки до АННО 117. Поставив все +- на ультра, бачу 55-60 фпс. Таке собі, поставив длсс якість - 85 - нормально. А потім подумав, може якесь налаштування можна трохи понизити і грати на ДЛАА? Виявилося що таке налаштування є, достатньо лучі знизити з високих на середні і з ДЛАА фпс 80-85
Думаю так все-таки краще але прям скріншоти не порівнював
-
erkins007
Member
Потому что ты снова херню спорол - ограничения это когда АМД говори "фср 4+ только для 9000 серии" или когда нвидиа говорит "мфг только для 50".Nouriel: ↑ 17.03.2026 12:48А вчора мені мінуси ставили на повідомлення що нвідія не обмежує длсс для старих карт
А тут пользователь может от 2060 до 5090 любой профиль задать.
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Entar
а зробити 60фпс на длаа і фг 2х? головне щоб в 12гіг влізти
в 4К ви длаа вже не побачите нижче 5070ті, 9070хт фср 4 теж супер, особливо зараз
а зробити 60фпс на длаа і фг 2х? головне щоб в 12гіг влізти
- спойлер
- в мене 5070 в 4К в форзі 5 на кваліті 11.5гіг жре, під сотку фпс видає
в РЕ Реквієм в 4К, для 5070 наприклад треба тіні зменшувати, щоб влізти в 12 і текстури не чіпати, тяжке життя не супер карт від Хуаніто, власники 5060ті 16 ви там сильно не лахайте, чіп швидше закінчується ніж память
Последний раз редактировалось Filabatya 17.03.2026 15:21, всего редактировалось 13 раз.
-
erkins007
Member
Горит у 5 процентных знатно, даFilabatya: ↑ 17.03.2026 13:39 Добре що амд нічого не обмежує, що ви всі бігаєте по длсс вітках і доказуєте яке це гімно)
Щось подібне в гілці про олед, від людей які його вживу ніколи не бачили![]()
Отправлено спустя 1 минуту 15 секунд:
Так это ещё на колде тестировали. Аналог реконструкции от АМД работает крайне плохо.man1242: ↑ 17.03.2026 13:41Це тільки за вчора перше що у рекомендації потрапило
Отправлено спустя 1 минуту 3 секунды:
И там и там ответ будет второй вариант.Entar: ↑ 17.03.2026 14:24В мене поки одне питання. Де буде якість кращою, в DLSS якість з "К" чи в длсс баланс з пресетом "Л" ?
Ну і ще питання на довгострокову перспективу:
Що краще, 2 к монітор і DLAA чи 4К монітор і відповідно ДЛСС баланс/продуктивність?
-
Bukakanga
Member
реконструкция то, реконструкция се. У нас реально игр с качественной реализацией рейтрейсинга на текущий момент десятка полтора. И не во всех них реконструкция есть - как в стареньком уже Контрол. Тыкать всем под нос фичу для нескольких поигрулек - ну как-то некомильфо.
-
erkins007
Member
АМДшники когда речь идёт про технологииBukakanga: ↑ 17.03.2026 15:23 реконструкция то, реконструкция се. У нас реально игр с качественной реализацией рейтрейсинга на текущий момент десятка полтора. И не во всех них реконструкция есть - как в стареньком уже Контрол. Тыкать всем под нос фичу для нескольких поигрулек - ну как-то некомильфо.

-
Bukakanga
Member
технологии чего? мыла на экране? пожирания производительности? нейродегенерации изображения? производства фейковых интерполированных кадров?erkins007: ↑ 17.03.2026 15:29АМДшники когда речь идёт про технологииBukakanga: ↑ 17.03.2026 15:23 реконструкция то, реконструкция се. У нас реально игр с качественной реализацией рейтрейсинга на текущий момент десятка полтора. И не во всех них реконструкция есть - как в стареньком уже Контрол. Тыкать всем под нос фичу для нескольких поигрулек - ну как-то некомильфо.
- спойлер
