Gigabyte випустить міні-ПК Brix з чипом Core Ultra 9 386H та підтримкою до 128 ГБ ОЗП

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Предлагаю обсудить Gigabyte випустить міні-ПК Brix з чипом Core Ultra 9 386H та підтримкою до 128 ГБ ОЗП
Разве есть память CSO-DIMM DDR5-6400 на 2*64gb? Только большая ДДР5 есть и то по конской цене с лютыми таймингами.
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Inqizitor2022
5600 у продажу є. Мабуть 6400 теж з*явиться

Поки що немає в наявності https://www.campuspoint.de/crucial-ct2k64g64c52cs5.html
Але сам кіт вже існує
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

alexeygalas: 16.03.2026 14:30 Inqizitor2022
5600 у продажу є. Мабуть 6400 теж з*явиться

Поки що немає в наявності https://www.campuspoint.de/crucial-ct2k64g64c52cs5.html
Але сам кіт вже існує
Ничего себе куда прогресс дошёл. Единственный вопрос - почему задержки такие неадекватные?! :rolleyes:
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Inqizitor2022: 16.03.2026 14:42почему задержки такие неадекватные
Ну чим ємніші чіпи тим більші затримки. У моїх 5600 ЕСС там теж довгі таймінги
то нормально
спойлер
IMG_20260316_152527_548.jpg
Напруга низька. Щоб гарантовано працювало без глюків

Відправлено через 1 годину 32 хвилини 47 секунд:
Я, чесно кажучи, і не можу пригадати, коли я останній раз бачив плату, на якій содімки мали можливість крутитись. 99% по JEDEC профілям працюють. Це дімки на конссюмерських платах можна покрутити. А тут стабільність - найвищий пріоритет.
dext
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

140W TypeC замість звичайного DC Jack? Нехай щастить з механікою, в т.ч. з ремонтом/пошуком альтернатив
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

dext: 16.03.2026 23:42Нехай щастить з механікою, в т.ч. з ремонтом/пошуком альтернатив
В чому проблема? А лептопах працює, чому тут не буде? Стандарт PD3.1 підтрмує до 48в 240W. І все працює. А тут якісь 28в нещасних
dext
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

alexeygalas: 17.03.2026 08:24 В чому проблема? А лептопах працює, чому тут не буде? Стандарт PD3.1 підтрмує до 48в 240W. І все працює. А тут якісь 28в нещасних
орієнтація / фіксація / механічна надійність роз'єму, неможливісь підключати напряму від АКБ наприклад.

мова не про 140W чи 280W а про те, що TypeC пхають туди, де він не потрібний (стаціонарні ПК), з власного досвіду в таких ПК найчастіше виходять з ладу саме БЖ, тому мінус ремонтопридатність, мінус альтернативи, плюс вартість ремонту
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

dext: 17.03.2026 09:20орієнтація / фіксація / механічна надійність роз'єму
Ті, хто ну дуже часто від*єднує пристрій, просто подовжувач заюзають 10см і будуть туди пхати. Зтирається - вставляєш другий. Не бачу проблеми. Все вже давно придумано
dext
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

alexeygalas: 17.03.2026 10:17 Ті, хто ну дуже часто від*єднує пристрій, просто подовжувач заюзають 10см і будуть туди пхати. Зтирається - вставляєш другий. Не бачу проблеми. Все вже давно придумано
проблема не в змінному кабелі, а в роз'ємі, який є дорожчим, менш надійним та вимагає додаткової електроніки (саме те, чого не вистачає в міні-пк, да) для узгодження , 100W+ PD БЖ також в рази дорожчі за типові 19-20V, плюс як вже казав - неможливість заживити напряму від АКБ або кілька пристроїв одночасно від одного джерела, тому на погратись підійде, не більше
Ответить