У базі Geekbench помічено 10-ядерний AMD Ryzen 9 з 32 МБ кешу L3, який може належати до сімейства Medusa Point

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Предлагаю обсудить У базі Geekbench помічено 10-ядерний AMD Ryzen 9 з 32 МБ кешу L3, який може належати до сімейства Medusa Point
Как бы результат не просто далёк от вменяемого, но удивительно низок, даже если инженерный образец, почти в 2 раза медленнее 9800 x3D :rolleyes:
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Якби це був Ryzen 7 то я б сказав оце діло, нарешті дійшли до10 ядер. А це кастрований 9й. Тож нахіба він? Поверніть 16 ядер.
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Devijack: 16.03.2026 15:10 Якби це був Ryzen 7 то я б сказав оце діло, нарешті дійшли до10 ядер. А це кастрований 9й. Тож нахіба він? Поверніть 16 ядер.
Это ж гибридные процы. Ожидание от графики обычно большие чем от процессорной части
l-m
Member

Сообщение

Inqizitor2022: 16.03.2026 14:45 Предлагаю обсудить У базі Geekbench помічено 10-ядерний AMD Ryzen 9 з 32 МБ кешу L3, який може належати до сімейства Medusa Point
Как бы результат не просто далёк от вменяемого, но удивительно низок, даже если инженерный образец, почти в 2 раза медленнее 9800 x3D :rolleyes:
Його максимальна частота під час тесту була 2010 МГц (якщо Гікбенч не бреше). У 9800 x3D - 5200 МГц, тобто у 2.587 рази вища.
До релізу підтягнуть частоти до 5000+ МГц та буде все добре з результатами.
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

краще щоб вони розширювали процесори не вздовж, а поперек, т.е. підсилювали графічну частину, бо в іграх 8 ядер за очі поки що
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Devijack: 16.03.2026 15:10Якби це був Ryzen 7 то я б сказав оце діло, нарешті дійшли до10 ядер.
Так буде. Наступне покоління десктопних з 12 ядерними ССХ, тому 12 буде. Може і 10, це вже як захочуть.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Sanьka: 16.03.2026 18:14Так буде. Наступне покоління десктопних з 12 ядерними ССХ, тому 12 буде. Може і 10, це вже як захочуть.
Це моночип.
avebael
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

KimRomik: 16.03.2026 17:50 краще щоб вони розширювали процесори не вздовж, а поперек, т.е. підсилювали графічну частину, бо в іграх 8 ядер за очі поки що
А крім ігор інших задач нема? Відеокодування, LLM, інші важкі задачі? Для ігор є окрема серія x3D.
Ответить