ASUS випускає трійцю 27-дюймових OLED-моніторів ROG Strix із ціною від $599

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Пропоную обговорити ASUS випускає трійцю 27-дюймових OLED-моніторів ROG Strix із ціною від $599

це вже народні OLED? чи ще ні?
eXceed
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

Цікаво, коли вже почнуть завозити Tandem WOLED модель XG27AQWMG.
yariksom
Member

Сообщение

Telcontar
цікаво коли будуть Tandem WOLED більшого розміру від 32" і ще цікавіше 16:10, гнуті щоб випускали, я до гнутого звик :gigi:

дисплей Tandem WOLED, як і всі OLED хріновенько масштабуються.
Последний раз редактировалось yariksom 12.03.2026 13:11, всего редактировалось 2 раза.
dfcz
Member

Сообщение

1440p? 4К поставить жаба задушила?
Аналог XG27AQDMG с 4К и матрицей IPS я бы взял даже на $100-$150 дороже указанной цены.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

dfcz
Топовий мінілед вам треба :up:
Последний раз редактировалось Filabatya 12.03.2026 13:14, всего редактировалось 5 раз.
Entar
Member

Сообщение

Получається нормальний олед монітор (а це якби топчик) вже коштує менше ніж нормальна пристойна (5070 або 5060 ті 16гб, менше брати таке собі) відеокарта.
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

А яке покоління у старших QD і WOLED? Якщо нове, четверте, то це круто :super: Особливо WOLED я дивився, обіцяє бути крутим. Вже й кольори наближені до QD, при цьому яскравість і стійкість до вигорання ще поліпшили. При цьому нікуди не ділась перевага з темною матрицею у світлому приміщені
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

denizen: 12.03.2026 12:54це вже народні OLED? чи ще ні?
Почти народные... еще немного осталось... аналогичные 27" на QD-OLED от MSI/AOC... можно уже за $500 взять... потом и Асус подешевеет... наверное...
alumem
Member
Откуда: Суми

Сообщение

Afit
Да там и раньше не такая уж большая разница была в цветах...
У тандем воледа приколдес с полосами на серой заливке
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

alumem: 12.03.2026 14:23 Afit
Да там и раньше не такая уж большая разница была в цветах...
У тандем воледа приколдес с полосами на серой заливке
https://rog.asus.com/ua-ua/monitors/27- ... g27aqdmgr/ Вот инфа по нём (WOLED) Да, это на новой матрице :super:
Вложения
Среди прочего ещё не мало важно устранение ореолов на тексте и подобном изображении
Среди прочего ещё не мало важно устранение ореолов на тексте и подобном изображении
dfcz
Member

Сообщение

Filabatya: 12.03.2026 13:08 dfcz
Топовий мінілед вам треба :up:
Это ещё сколько лет ждать...
Yalg
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Afit: 12.03.2026 14:36
alumem: 12.03.2026 14:23 Afit
Да там и раньше не такая уж большая разница была в цветах...
У тандем воледа приколдес с полосами на серой заливке
https://rog.asus.com/ua-ua/monitors/27- ... g27aqdmgr/ Вот инфа по нём (WOLED) Да, это на новой матрице :super:
Насколько это правда, а насколько это рекламная х*?
alumem
Member
Откуда: Суми

Сообщение

Afit
https://rog.asus.com/ua-ua/monitors/27- ... g27aqwmg/
вот на тандеме, вы перепутали модельку
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

alumem: 12.03.2026 21:22 Afit
https://rog.asus.com/ua-ua/monitors/27- ... g27aqwmg/
вот на тандеме, вы перепутали модельку
Класс! :up: Спасибо за коректировку
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

а чи побачимо ми їх за такою ціною у нас, бо самсунг випустив за 350, а по факту він на $100+ дорожче :shuffle:
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Patruletz: 13.03.2026 08:51 а чи побачимо ми їх за такою ціною у нас, бо самсунг випустив за 350, а по факту він на $100+ дорожче :shuffle:
Норм так барижат +100₴ :eek:
Ramzes82
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Цікаво, 32 дюйми буде ? XG27AQWMG вже продається за 29 тис, от би 32 за 35 тисяч хоча б. Мрії, мрії. 27 це взагалі мало.
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Afit: 12.03.2026 14:36
alumem: 12.03.2026 14:23 Afit
Да там и раньше не такая уж большая разница была в цветах...
У тандем воледа приколдес с полосами на серой заливке
https://rog.asus.com/ua-ua/monitors/27- ... g27aqdmgr/ Вот инфа по нём (WOLED) Да, это на новой матрице :super:
Так он не про ореолы на тексте а про полоски на серой заливке говорил, а это совсем другие баги матрицы, это единственный как по мне серьёзный минус WOLED по сравнению с QD-OLED.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Ramzes82
Ви з моделлю Д всередині не плутаєте?
Бо дубль В досі нема, на рахунок 32 менше 50ти цього року не очікуйте, за 35 самі донні 3 покоління кушки і гіга без дісплей порта 2.1 :up:
Ответить