Новости
Последние статьи и обзоры
Китайська відеокарта Lisuan LX 7G106 надійде в продаж у червні з підтримкою Cyberpunk 2077 та інших сучасних ігор
-
yurius_r
Member
Пропоную обговорити Китайська відеокарта Lisuan LX 7G106 надійде в продаж у червні з підтримкою Cyberpunk 2077 та інших сучасних ігор
Як карта із префіксом Max отримала найменше пам'яті? А так цікаво, потрібні тести
Як карта із префіксом Max отримала найменше пам'яті? А так цікаво, потрібні тести
-
yariksom
Member
Скільки FPS в тетрісі?
-
erkins007
Member
Стандартный китайский нейминг. Это вы видать ещё с их авто не сталкивалисьyurius_r: ↑ 12.03.2026 13:40Як карта із префіксом Max отримала найменше пам'яті?
-
Bukakanga
Member
нэйминг капец. Это не название модели, а артикул для товароведа. Впрочем, конкуренцию на рынке видях можно только приветствовать.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Чем Lisuan LX 7G106 Pro хуже Nvidia RTX 5060 ti 16GB?Bukakanga: ↑ 12.03.2026 14:04нэйминг капец. Это не название модели, а артикул для товароведа.
Это не про конкуренцию, а про китайское импортозамещение.Bukakanga: ↑ 12.03.2026 14:04Впрочем, конкуренцию на рынке видях можно только приветствовать.
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
Партія любіть твій вибір, партія слєдіть твой игра ілі соц. крєдіт вниз. 
-
Artem_K
Member
- Откуда: Все складно
Потенційно програмним забезпеченням, особливо на старті. Інтел "трохи побільше" та подосвідчиніше ніж Lisuan Tech, але на старті тієї ж В580 не без багів та вилетів було.waryag: ↑ 12.03.2026 14:13Чем Lisuan LX 7G106 Pro хуже Nvidia RTX 5060 ti 16GB?
-
vsx
Member
- Откуда: Kyiv
ну китайские смартфоны тоже с чего-то начинали
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Я відповідав про неймінг. Хіба 7 і G поміняти місцями, але то таке...Artem_K: ↑ 12.03.2026 14:49Потенційно програмним забезпеченням, особливо на старті. Інтел "трохи побільше" та подосвідчиніше ніж Lisuan Tech, але на старті тієї ж В580 не без багів та вилетів було.
-
Artem_K
Member
- Откуда: Все складно
Якщо про неймінг, то від G106 в мене флешбеки з хуангівським GA106 )waryag: ↑ 12.03.2026 15:16Я відповідав про неймінг. Хіба 7 і G поміняти місцями, але то таке...
-
Mozdev
Member
За трохи менше ніж 5 років( компанія заснована 2021 року) розробити повноцінну відеокарту( чіп і.т.д.), яка буде конкурувати з сучасними картами від NV та AMD, це 100% десь вкрали технологію.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Є такеArtem_K: ↑ 12.03.2026 15:25Якщо про неймінг, то від G106 в мене флешбеки з хуангівським GA106 )
-
Liberty
Junior
- Откуда: from Mars
Китайці і вкрали (скопіювали)? Та ні, не може такого бути.Mozdev: ↑ 12.03.2026 15:30 За трохи менше ніж 5 років( компанія заснована 2021 року) розробити повноцінну відеокарту( чіп і.т.д.), яка буде конкурувати з сучасними картами від NV та AMD, це 100% десь вкрали технологію.
-
CnC_General
Member
- Откуда: Kyiv
Що маємо на поточний момент. Китайські проци (ліцензія від АМД на серію Атлон 64 з 754 сокету) хоч і пасуть задніх, але дихають в потилицю сучасним процам. Це тому Інтел зробила масовим та народним 12400 / 14100. Її полвтика чотири ядра чотири потока у лоусегменті завжди. Відеокарти зараз так на перше місце в рейтингу не лізуть. але і можливість запускати сучасні ігри на максимальних налаштуваннях теж є. та й ціна нормальна. /Заводи з оперативки теж клепають продукцію. Тут на сайті пару днів як новина про ссд псі-е 4.0 на 1,2, і 4 терабайти була. Свої смартфони та своя операційна система як багато років розвивається. В подальшому що буде - проци будуть нарощувати потужність на кожне ядро, нові китайські компанії випаускати нові відеокарти та конкурувати з своїми ж китаськими компаніями, драйвера будуть поступово вилизуватись на популярні у китаї ігри та кіберкотлети. оперативка ддр4 вже штампується давно та перехід заводів на ддр5 вже відбувається. Итого, через 4-5-6 років вийде нове покоління компутерного заліза, яке матиме вже базу непогану драйверів, продуктивність у відео та процесорозалежних програмах, свою інфраструктуру та екосистему з програмним забезпеченням. І тоді вже АМД та Нвідія прийдеться добре подумати наскільки знижувати ціну та який додатковий функціонал додавати у свої відеокарти щоб протистояти виробам з Китаю. Ринок китаю та Індії це трошки більше половини планети земля. а пересічному покупцю важливо ціна відеокарти, її можливості та оновлення драйверів/программ. Навіщо китайцям купляти за тисячу у.е. відеокарту, коли є китайська трошки дешевше раза в два? Індуси теж туди ж. Втрата ринку азії. Європейцям та американцям важливіше або понти яка красива, або після роботи відпочити з друзями в компанії, ніж кожен вечір ганяти по чотири-шість годин нову гру зф стіме чи на гейм пасі. Звісно унікуми є всюди, але основна тенденція така, що зараз багато хто відклав оновлення компа до наступного покоління відях + проців + чипсетів на матернках. тобто до 2027 року.
-
n6407
Member
- Откуда: Київ
при условии оптимизации для топовых/популятных игр, видяхи могут выстрелить для внутреннего рынка интернет кафе/компьютерные клубы, готовые сборки и т.д
да и не только для Китая но и для небогатой части Азии и нетребовательных бюджетных юзеров по миру, благо для Китая у них есть раскрученные площадки для продаж...
только по ценам не увидел в новости, или снова "читал по диагонали"?
да и не только для Китая но и для небогатой части Азии и нетребовательных бюджетных юзеров по миру, благо для Китая у них есть раскрученные площадки для продаж...
только по ценам не увидел в новости, или снова "читал по диагонали"?
-
Kullerok
Member
- Откуда: Київ
Ну да купить готовую карту и разобрать её это невыполнимая задача для инженеров. Полюбом укралиMozdev: ↑ 12.03.2026 15:30 За трохи менше ніж 5 років( компанія заснована 2021 року) розробити повноцінну відеокарту( чіп і.т.д.), яка буде конкурувати з сучасними картами від NV та AMD, це 100% десь вкрали технологію.
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Купляти китайські відеокарти це себе не поважати 
-
Krakrakrya
Member
MqM
чого?
хай буде, може через них нжлобія зашевелиться і буде ставити юзабельний об'єм пам'яті в свої вк
чого?
хай буде, може через них нжлобія зашевелиться і буде ставити юзабельний об'єм пам'яті в свої вк
-
CnC_General
Member
- Откуда: Kyiv
Krakrakrya: ↑ 12.03.2026 19:17 MqM
чого?
хай буде, може через них нжлобія зашевелиться і буде ставити юзабельний об'єм пам'яті в свої вк
а навіщо нвідії взагалі шевелитись? відпрацьована технологія вже працює - нові ігри мають підтримувати нове залізо. а нові відеокарти старі ігри мають працювати через д**пу та софтову емуляцію. щоб юзери навіть не дивились у бік старих ігор. а там дуже багато гарних ігор. навіть взяти серію квейе три арена. у клубах досить довго було чути-ну що поквакать? товпа друзів проти геймерів з клубу. хто кого. там гейм сетинг ну дуже активний. навіть сучайні кларк відпочиває зі своєю мультяшністю. а все через оптимізацію в дровах. невже сучасна відеокарта не тяне на 4к під 200фпс??? ну так у нвідії вже покіпці на ШІ закупили наперед відяхи. звичайні юзерів вже привчили що старі карти через 3-4 роки вже отиквляться. А от коли будуть нормальні порти та підтримка на старих картах для нових ігор , чи будуть використовуватись напрацювання при створенні вже раніше випущних ігор та технік навколишнього світу - тоді і гігабайти пам'яті вже не треба будуть. Але зараз їм треба втюрити більше нових карт, заробити більше грошей, бо треба яхту чи нове авто. чи нову модну кожанку подороще))
-
Soulwatcher
Member
Какая разница, если третья мировая в следующем году? 