Підтверджено специфікації 9‑гігабайтної GeForce RTX 5050 з пам’яттю GDDR7

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Пропоную обговорити Підтверджено специфікації 9‑гігабайтної GeForce RTX 5050 з пам’яттю GDDR7

Вісім чи дев*ять? Не чує баба!
Ну уважили так уважили. Тепер зовсім інша справа
Последний раз редактировалось alexeygalas 10.03.2026 11:48, всего редактировалось 2 раза.
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Пропоную обговорити Підтверджено специфікації 9‑гігабайтної GeForce RTX 5050 з пам’яттю GDDR7

І нашо таке робить?
Нашо ставити дефіцитну ГДДР7 пам'ять на такий нікчемний продукт?
Последний раз редактировалось denizen 10.03.2026 11:45, всего редактировалось 1 раз.
hohlid19
Member

Сообщение

Крайне потужне рішення. Все, кто ныл за 8 гигов, теперь закрыли рты :lol:
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Супер на пів шишечки B-)
Треба свою продавати і на 15 брати :lol:
Последний раз редактировалось Filabatya 10.03.2026 11:56, всего редактировалось 5 раз.
Adamantium
Ghost
Откуда: Днепр

Сообщение

Юзеры: 8 гиг в 2к26 мало, нужно больше ОЗУ...
NVIDIA: ни слова больше!
The_Rusik
Member

Сообщение

За 200 уе пойдет
alumem
Member
Откуда: Суми

Сообщение

Filabatya: 10.03.2026 11:455070 наступна на 15гіг? :shuffle:
на 13, дали ж понять какая будет динамика B-)
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

alumem
А як 13 з 3 гігових чіпів зробити?
А шо їх можна мішати?
Последний раз редактировалось Filabatya 10.03.2026 11:55, всего редактировалось 1 раз.
alumem
Member
Откуда: Суми

Сообщение

Filabatya
5х2 и один на 3, дефицит же
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Кто там суперов ждал? Налетайте)
illyha
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Самую главную характеристику - цену, не указали :D
Если прайс будет не выше старой версии, то почему бы и нет.
AlienFighter
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

The_Rusik
Про 200 у.о. можете тільки мріяти. Ціна буде 300 у.о., і то, якщо у Хуанга буде хороший настрій, щоб таку низьку ціну виставити.
Polaroid1962
Member

Сообщение

Якщо я правильно пам'ятаю була GTX 970 з 3.5 + 0.5. Геніальна ідея насправді. Давайте будемо ставити дві швидкі плашки ДДР та дві повільніші, але більшого обсягу. Щоб планувальник вінди не сумував там, що думав, якому процесу виділяти швидку пам'ять, а якому - повільну.
unlnu
Member
Аватара пользователя

Сообщение

"Ой що це коїться, ой що це коїться..." то шо варто очікувати 3060 з 12 гігами чи то вже занадто розмріявся? :lol:
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Polaroid1962
Чудова карта була :up:
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

denizen: 10.03.2026 11:42І нашо таке робить?
Нашо ставити дефіцитну ГДДР7 пам'ять на такий нікчемний продукт?
бо маркетолухи
вони шукають додатковий прибуток, навіть якщо це протирічить логіці
yariksom
Member

Сообщение

Одною рукою пхають 9 гб дефіцитної пам'яті в 5050, другою 3060 відроджують, підозрюю, що 3060 ще й швидшою виявиться B-)
Dilfin
Member

Сообщение

AlienFighter: 10.03.2026 12:06 The_Rusik
Про 200 у.о. можете тільки мріяти. Ціна буде 300 у.о., і то, якщо у Хуанга буде хороший настрій, щоб таку низьку ціну виставити.
Мабуть що 350 мінімум, а в Україні всі 500.
1234waltz
Member

Сообщение

Ого, конкурент Арк Б570 з 10 ГБ пам'яті з'явився. Екзотичненько.
Bukakanga
Member

Сообщение

5050 сосупер
Ответить