Новости
Последние статьи и обзоры
Відеокарта ASUS GeForce RTX 5090 із чистого золота подорожчала з $540 тисяч до $818 тисяч
-
dret09
Member
- Откуда: Харків
Пропоную обговорити Відеокарта ASUS GeForce RTX 5090 із чистого золота подорожчала з $540 тисяч до $818 тисяч
От чорт, доведеться ще до наступної ЗП почекати)))
От чорт, доведеться ще до наступної ЗП почекати)))
-
kyon
Member
Тем ребятам для кого ее сделали в общем то пофиг за 540 тыс или за 818 тыс 
-
Kullerok
Member
- Откуда: Київ
Ещё пару год полежит и сдадут в ломбард

-
n6407
Member
- Откуда: Київ
знал что сразу купить нужно было
настроение в ноль сразу 
-
_Andrik_
Member
- Откуда: Кременчук-PL
Шейхам на разі не до неї
-
nick_ii
Junior
- Откуда: Львів
Один екземпляр? То коли вона вийде з ладу через супер коннектор живлення її цінність впаде до ціни золотого лома? 
-
Gelonyrum
Member
Лиття дуже неякісно виглядає, ніби в піску форму відливали, не дивно що ніхто не купував.
P.S. цікаво чи китайське золото таке ж як мідь яку підігнали дербауверу)
P.S. цікаво чи китайське золото таке ж як мідь яку підігнали дербауверу)
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Вона не має бути подібна на злиток золота, там візерунки на ній 
-
Alligator
Member
- Откуда: Миколаїв
входячи з фотки минулої новини - там фігове лиття, а не візерунки
- спойлер

-
Ektalion
Member
Тільки не мамони щось здають в ломбард.
-
unlnu
Member
ROG Astral RTX 5090 Dhahab Edition без P1-SUN не матиме попиту на Ближньому сході найближчим часом
-
talex
Member
надо было в рассрочку равными частями брать)
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Густина Au становить 19,3 г/см³/
Спробуйте встановити її в мамку, не пошкодивши і не погнувши чогось.
Дибілізм повний.
Спробуйте встановити її в мамку, не пошкодивши і не погнувши чогось.
Дибілізм повний.
-
Kassatka
Member
- Откуда: Курник під Києвом
Ну пам'ять дуже сильно подорожчала останнім часом, тож логічно.

-
AndrewV
Member
Следует Debauer-у на анализ отдать, а то мало ли что
-
Сidonix
Member
- Откуда: Житомир
Треба ще кулери золоті було зробити або систему рідкісного охолодження заповнену нафтою.
-
SERGBILL
Member
- Откуда: Кривой Рог
купа пластику, заліза та іншого сміття, але вона "з чистого золота"
-
Rosberg
Member
- Откуда: Файне місто Тернопіль
А кулери дєшманські залишили 
-
STALKER_71
Junior
Щоб продавалась треба перейменувати в Джихад Едішн