Відеокарта ASUS GeForce RTX 5090 із чистого золота подорожчала з $540 тисяч до $818 тисяч

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
dret09
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Пропоную обговорити Відеокарта ASUS GeForce RTX 5090 із чистого золота подорожчала з $540 тисяч до $818 тисяч

От чорт, доведеться ще до наступної ЗП почекати)))
kyon
Member

Сообщение

Тем ребятам для кого ее сделали в общем то пофиг за 540 тыс или за 818 тыс :-P
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Ещё пару год полежит и сдадут в ломбард :gigi: :gigi:
n6407
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

знал что сразу купить нужно было :facepalm: настроение в ноль сразу :(
_Andrik_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук-PL

Сообщение

Шейхам на разі не до неї
nick_ii
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Один екземпляр? То коли вона вийде з ладу через супер коннектор живлення її цінність впаде до ціни золотого лома? :shuffle:
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Лиття дуже неякісно виглядає, ніби в піску форму відливали, не дивно що ніхто не купував.

P.S. цікаво чи китайське золото таке ж як мідь яку підігнали дербауверу) :gigi:
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Вона не має бути подібна на злиток золота, там візерунки на ній :-/
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Filabatya: 10.03.2026 11:07 Вона не має бути подібна на злиток золота, там візерунки на ній :-/
входячи з фотки минулої новини - там фігове лиття, а не візерунки :shuffle:
спойлер
Изображение
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Kullerok: 10.03.2026 10:09 Ещё пару год полежит и сдадут в ломбард :gigi: :gigi:
Тільки не мамони щось здають в ломбард.
unlnu
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ROG Astral RTX 5090 Dhahab Edition без P1-SUN не матиме попиту на Ближньому сході найближчим часом
talex
Member

Сообщение

n6407: 10.03.2026 10:18 знал что сразу купить нужно было :facepalm: настроение в ноль сразу :(
надо было в рассрочку равными частями брать)
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Густина Au становить 19,3 г/см³/
Спробуйте встановити її в мамку, не пошкодивши і не погнувши чогось.
Дибілізм повний.
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

Ну пам'ять дуже сильно подорожчала останнім часом, тож логічно. :dontknow: :rotate:
AndrewV
Member

Сообщение

Следует Debauer-у на анализ отдать, а то мало ли что :)
спойлер
https://www.overclockers.ua/ru/news/der ... -supplier/
Сidonix
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Треба ще кулери золоті було зробити або систему рідкісного охолодження заповнену нафтою.
SERGBILL
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривой Рог

Сообщение

купа пластику, заліза та іншого сміття, але вона "з чистого золота"
Rosberg
Member
Аватара пользователя
Откуда: Файне місто Тернопіль

Сообщение

А кулери дєшманські залишили :laugh:
STALKER_71
Junior

Сообщение

Щоб продавалась треба перейменувати в Джихад Едішн
Ответить