Китайська YMTC представила NVMe-накопичувачі PC550 з підтримкою PCIe 5.0

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Предлагаю обсудить Китайська YMTC представила NVMe-накопичувачі PC550 з підтримкою PCIe 5.0

Дефіцит як бачимо не заважає випуску нових рішень у споживчому сегменті. Друга новина за день. Може вони щось знають і дифіцит не так надовго як всі прогнозують? :think:
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

добре, але хай ці накопичувачі продаються тільки в Китаї
Soulwatcher
Member

Сообщение

Вскормили китайцев, перенося всё производство к ним. Они разобрались в технике и теперь впереди всех.
Благими намерениями... а нет, тут подходит - "жадность фраеров сгубила" :laugh:
SeptemberVibe
Junior

Сообщение

Нуу таке, якщо чисто під ігри брати то можливо і можна ризикнути, головне аби там не було нічого додаткового засунуто, що буде шпигувати
DEVES
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

нейминг у WD слизали?
smilex
Member

Сообщение

Afit: 09.03.2026 13:44 Предлагаю обсудить Китайська YMTC представила NVMe-накопичувачі PC550 з підтримкою PCIe 5.0

Дефіцит як бачимо не заважає випуску нових рішень у споживчому сегменті. Друга новина за день. Може вони щось знають і дифіцит не так надовго як всі прогнозують? :think:
Так дефецит китайцам только на пользу :rotate: , они уже давно развивали у себя производство, а теперь бабок у них больше из-за выросших цен, плюс много кто готов покупать любые ссд главное подешевле
Oxygen2002
Junior

Сообщение

TBW "вражає" ) І яка ж там пам'ять... Бо є вже випадки коли саме китайськи контролери стоять в китайськи аля тайвань ссд. Є диски в яких TBW вражає , а знос йде на очах. Тому усе не так однозначно.
Ответить