Дженсен Хуанг заявив, що дефіцит пам’яті — це «фантастика» для компанії

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить Дженсен Хуанг заявив, що дефіцит пам’яті — це «фантастика» для компанії

У нього просто дика ейфорія від надприбутку :rolleyes:
Последний раз редактировалось KimRomik 07.03.2026 12:26, всего редактировалось 1 раз.
my4a4oc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

долярики новые особо не печатаются, а сверхприбыли продолжают идти, бедные - беднеют, богатые - богатеют
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Ну, нищуки скулят как битые псы, бояре торжествуют :super:
спойлер
я нищук :laugh:
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Така фантастика, що майбутні відеокарти для звичайних користувачів під питанням? А пошук памяті переклали на інші компанії :weep:
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Фантастика, час подвоїти ціни і ще подвоїти. Ну і хто скаже, що це не бульбашка?
hohlid19
Member

Сообщение

Предлагаю куртке отказаться от нищих вариантов и оставить модели только хх80 и хх90
Nouriel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

hohlid19
З його доходами він міг би безплатно роздавати))
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

hohlid19: 07.03.2026 12:31 Предлагаю куртке отказаться от нищих вариантов и оставить модели только хх80 и хх90
Давно пора было так сделать. А всякий дешман отдать племяннице чтобы она вовсе в 0% рынка не ушла
Rosberg
Member
Аватара пользователя
Откуда: Файне місто Тернопіль

Сообщение

Всього їм мало, колись були мільйонери, тепер мільярдери, що далі??? Може б вони усі разом з Маском у*бали в космос?

Відправлено через 1 хвилину 49 секунд:
Earanak: 07.03.2026 12:19 Ну, нищуки скулят как битые псы, бояре торжествуют :super:
спойлер
я нищук :laugh:
Більше треба кланятись багатим і захоплюватись ними, можу кісточку зі столу кинуть.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

жупан робить те що очікуєш від монополіста галузі
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

erkins007: 07.03.2026 12:34 Давно пора было так сделать. А всякий дешман отдать племяннице чтобы она вовсе в 0% рынка не ушла
Вы плохо знаете Хуанга, если думаете, что он просто так что-то кому-то отдаст.
Скорее запустит производство старых моделей на ГДДР6, чтобы прикрыть опустевшие ниши.
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Памятаю як Китай нагинав Південну Корею заради оперативи і флешу.
Без їх значного розміру китайські смартфони/планшети були неконкурентні - глюки прошивки, особливо графіки і медіа, гірші/слабші чіпи, заводські трояни - через це слаба енергоефективність і лаги/зависання при рівному обємі памяті з іншими смартфонами.
+ Народ ведеться на великі цифри - обєм оперативи/диска, кількість пікселів головної камери, екрана, заряд батареї, і т.п. , не знає справжньої кухні виробництва чи характеристик чіпа, що ОС+трояни+витік зїдають 80% оперативи, а флеш через дешевий відбракований emmc чіп працює на 100 МБ/с замість 1000, ..
А коли ці козирі, які покривали всі недоліки, стали дорогими, висока ціна смартфона/планшета явно схиляє вибір в бік відомих надійних брендів з дорогими і якісними компонентами, прошивками, сервісом
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Шкіряний наркоман не помітив ще один очевидний варіант для клієнтів - не купувати нову відеомапу до останнього. Тож це дійсньо фантастична можливість знизити продажі, якою він скористався.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

walkman3000: 07.03.2026 13:04 жупан робить те що очікуєш від монополіста галузі
Тут місцеві експерти доводили, що Нвідіа ні разу не монополія😁 :weep:
DolfDolfi
Member

Сообщение

Изображение

Просто залишу це тут :lol: :lol:
Ostin
Member

Сообщение

Як мінімум подобається те, що шкірянка відкрито говорить про свою вигоду і кайф від подій. З віком страшенно перестав бути толерантним до лицемірства типу "стурбованості", коли чекають допомоги, та "ми команда", коли команда чекає грошей, а не словесного поноса мотивації.
Тут все чітко - бабосики мутяться і ми щасливі. За це шкірянці +
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MqM: 07.03.2026 13:22
walkman3000: 07.03.2026 13:04 жупан робить те що очікуєш від монополіста галузі
Тут місцеві експерти доводили, що Нвідіа ні разу не монополія😁 :weep:
я взагалі не розумію чого кріпаки чекають від таких тіпів як хуанг або маск, або безос

Отправлено спустя 2 минуты 31 секунду:
Ostin: 07.03.2026 13:29Тут все чітко - бабосики мутяться і ми щасливі. За це шкірянці +
інакше воно впаде і буде ще гірше. too big to fail
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

walkman3000
Щоб він вийшов і сказав: "прастітє мєня мужикі, за то шо нє бил в АТО за все, відтепер карти будуть по цінах 2010року, приріст від покоління до покоління буде +100% кожен раз, пам'яті в хх60 лінійці буде не менше ніж в хх90, а споживання буде макисмум 200вт. Адже компанія нвідіа існує не для якихось там прибутків, а чисто шоб ви могли погамати недорого і з кайфом. па брацкі, ат души"

:lol: :lol:
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

# Ніколи такого не було і ось знову :gigi:
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Тому Дженсен каже, що любить обмеження.
Дженсен обмежся вибором серед оцих двох стільців ;)
спойлер
Изображение
З.І.Головне у нас, що: поплакати на Хуанга, обісрати АМД і піти занести за нову зелену карту хх70 з 8-12 ГБ на борту щоб знову поплакати на Хуанга і так по колу :gamer:
Последний раз редактировалось Sanьka 07.03.2026 14:22, всего редактировалось 1 раз.
Ответить