Новости
Последние статьи и обзоры
Огляд та тестування материнської плати ASUS ROG Crosshair X870E Dark Hero для платформи AMD Socket AM5. Темний Герой
-
Барбарис
Member
- Откуда: Вінниця
Пропоную обговорити Огляд та тестування материнської плати ASUS ROG Crosshair X870E Dark Hero для платформи AMD Socket AM5. Темний Герой
Чого так несе ші, особливо перший абзац? Чи це такий дивний стиль?
Чого так несе ші, особливо перший абзац? Чи це такий дивний стиль?
-
yariksom
Member
Цікаво те, що при теперішніх цінах на ссд і оперативку мамка не дуже то й дорога 
-
NST1983
Member
- Откуда: Україна
37 косарів за материнку)))

-
Piter Cantrope
Member
- Откуда: Калуш
Type-C PD 3.0 20V 3A 60W. Непогано. Береш плату, і вже не треба купувати блочок зарядки для павера)
А чому оперативку не поганяли? Цікаво, чи в парі з новим 9850X3D поїхала б на 8200+
А чому оперативку не поганяли? Цікаво, чи в парі з новим 9850X3D поїхала б на 8200+
-
Graveworm
Member
- Откуда: in the woods somewhere
NST1983
Як пара палок рами
Як пара палок рами
-
cspp
Member
стрёмно в тексте читать, понятно что плата типа она, но герой это он, афро темный герой...насколько я помню для среднестатистического юзера выгода этой платы едва превысит 5 процентов по повседневных задачах, в сравнении с другими более приземленными платамигероїня огляду — ROG Crosshair X870E Dark Hero!
-
leif
Member
cspp
5% це де?)) Для мене, скажімо, реальний профіт склав би 0%
Хоча покупкою dark hero x570 в 2021му я бы цілковито задоволений. Але в 2025му (та і 2026 теж) — томагавк ftw
5% це де?)) Для мене, скажімо, реальний профіт склав би 0%
Хоча покупкою dark hero x570 в 2021му я бы цілковито задоволений. Але в 2025му (та і 2026 теж) — томагавк ftw
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Там тільки 27ват 
-
DolfDolfi
Member
-
Sanьka
Member
Сата ще таке, а от 2 Псих ех слота.....DolfDolfi: ↑ 05.03.2026 21:18А то сьогодні вже виявляється hdd в топах не потрібні ? За такі гроші 4 сата порти це якось вже навіть не смішно
-
DolfDolfi
Member
А 4 нвме з таким прайсом ця мамка буде виглядати приблизно такSanьka: ↑ 05.03.2026 21:27Сата ще таке, а от 2 Псих ех слота.....DolfDolfi: ↑ 05.03.2026 21:18А то сьогодні вже виявляється hdd в топах не потрібні ? За такі гроші 4 сата порти це якось вже навіть не смішно![]()
-
Ektalion
Member
За її ціну можна купити 48гб комплект. Тому навіть з нинішніми цінами на пам*ять вона лютий оверпрайс.
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Ніхто не забороняє підключити 4 HDD по 20ТБ.DolfDolfi: ↑ 05.03.2026 21:18А то сьогодні вже виявляється hdd в топах не потрібні ? За такі гроші 4 сата порти це якось вже навіть не смішно
-
KimRomik
Member
а якщо плата накриється, то що?Piter Cantrope: ↑ 05.03.2026 19:34 Type-C PD 3.0 20V 3A 60W. Непогано. Береш плату, і вже не треба купувати блочок зарядки для павера)
все ж краще мати щось окремо, а плату використовувати в правильних цілях
Отправлено спустя 2 минуты 51 секунду:
а мені взагалі не смішно чому сата порти та інші досі пихають в платиDolfDolfi: ↑ 05.03.2026 21:18А то сьогодні вже виявляється hdd в топах не потрібні ? За такі гроші 4 сата порти це якось вже навіть не смішно
я прихильник гибкості, т.е. хочеш більше сата? купуй pci-e адаптер
давно пора робити плати голими (або необхідний мінімум) і виділяти максимум ліній від цпу, а користувачі хай додають те що їм потрібно
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Ми вже якось цю тему обговорювали... Але не можу знову пройти мимо таких заяв! З якого такого дива "давно пора робити плати голими"??? Може щє сокет для проца зробимо опціональним??? Материнська плата - це платформа, яка забезпечує максимальну сумісність заліза й софта. Компоненти підібрані й налаштовані працювати максимально коректно й безпроблемно один з одним. Оновленя ПЗ цього всього теж проходе централізовано. Заради чого прибирати й городити модульність??? Якщо заради естетики, то хай вона йде в центр дупи, разом з подібними тупими ідеями.KimRomik: ↑ 05.03.2026 22:50а якщо плата накриється, то що?Piter Cantrope: ↑ 05.03.2026 19:34 Type-C PD 3.0 20V 3A 60W. Непогано. Береш плату, і вже не треба купувати блочок зарядки для павера)
все ж краще мати щось окремо, а плату використовувати в правильних цілях
Отправлено спустя 2 минуты 51 секунду:а мені взагалі не смішно чому сата порти та інші досі пихають в платиDolfDolfi: ↑ 05.03.2026 21:18А то сьогодні вже виявляється hdd в топах не потрібні ? За такі гроші 4 сата порти це якось вже навіть не смішно
я прихильник гибкості, т.е. хочеш більше сата? купуй pci-e адаптер
давно пора робити плати голими (або необхідний мінімум) і виділяти максимум ліній від цпу, а користувачі хай додають те що їм потрібно
А давайте будемо продавати авто без сидінь, крім водійського
-
Krovatka
Member
- Откуда: Днепр
Говорят в комплект к айфону 18 будут ложить вместо зарядки. Коллаборация апл/амдPiter Cantrope: ↑ 05.03.2026 19:34 Type-C PD 3.0 20V 3A 60W. Непогано. Береш плату, і вже не треба купувати блочок зарядки для павера)
А чому оперативку не поганяли? Цікаво, чи в парі з новим 9850X3D поїхала б на 8200+
-
KimRomik
Member
так там все давно сумісно і всюди стандартизованоAfit: ↑ 06.03.2026 01:08Ми вже якось цю тему обговорювали... Але не можу знову пройти мимо таких заяв! З якого такого дива "давно пора робити плати голими"??? Може щє сокет для проца зробимо опціональним??? Материнська плата - це платформа, яка забезпечує максимальну сумісність заліза й софта. Компоненти підібрані й налаштовані працювати максимально коректно й безпроблемно один з одним. Оновленя ПЗ цього всього теж проходе централізовано. Заради чого прибирати й городити модульність??? Якщо заради естетики, то хай вона йде в центр дупи, разом з подібними тупими ідеями.KimRomik: ↑ 05.03.2026 22:50 а якщо плата накриється, то що?
все ж краще мати щось окремо, а плату використовувати в правильних цілях
Отправлено спустя 2 минуты 51 секунду:
а мені взагалі не смішно чому сата порти та інші досі пихають в плати
я прихильник гибкості, т.е. хочеш більше сата? купуй pci-e адаптер
давно пора робити плати голими (або необхідний мінімум) і виділяти максимум ліній від цпу, а користувачі хай додають те що їм потрібно
А давайте будемо продавати авто без сидінь, крім водійськогоА раптом власник не має сім'ї і він інтроверт. Хай докуповує стільки сидінь, скільки йому потрібно
кожен інтерфейс має свої протоколи обміну даних тощо, нуль проблем
плюс драйвери, все ок, питання лише в криворукості прогерів
ти мабуть просто не знаєш як функціонує залізо (hardware частина) і що чим більше підключених компонентів, тим вище вірогідність "багів", але нам ж потрібна стабільність вірно?
тож звертаємось до виробників зі словами "будьте добрі, зробіть нам будь ласка отак і отак т.д.", а вони як завжди пихають RGB, AI та інші непотрібні фічі, лиш аби нам продати зайве, а ми вимушені купувати, бо альтернатив немає
-
AK_47
Member
У меня такое в плате профильной есть которая в два раза дешевлеPiter Cantrope: ↑ 05.03.2026 19:34 Type-C PD 3.0 20V 3A 60W. Непогано. Береш плату, і вже не треба купувати блочок зарядки для павера)
и еще 3й слот pci, те же кнопочки на плате, на задней панели, бекплейт. Нет только AIO_POGO, второго 10G Ethernet и чуть слабее подсистема питания которой тоже за глаза, но не в два же раза
-
Impulse101
Member
Подивись на ціни MSI Godlike на Х870 і побачиш що цей Asus це бюджетна доска для ніщебродів