Огляд та тестування материнської плати ASUS ROG Crosshair X870E Dark Hero для платформи AMD Socket AM5. Темний Герой

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Пропоную обговорити Огляд та тестування материнської плати ASUS ROG Crosshair X870E Dark Hero для платформи AMD Socket AM5. Темний Герой

Чого так несе ші, особливо перший абзац? Чи це такий дивний стиль?
yariksom
Member

Сообщение

Цікаво те, що при теперішніх цінах на ссд і оперативку мамка не дуже то й дорога ;)
NST1983
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

37 косарів за материнку))) :eek: :eek:
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

Type-C PD 3.0 20V 3A 60W. Непогано. Береш плату, і вже не треба купувати блочок зарядки для павера)
А чому оперативку не поганяли? Цікаво, чи в парі з новим 9850X3D поїхала б на 8200+
Graveworm
Member
Аватара пользователя
Откуда: in the woods somewhere

Сообщение

NST1983
Як пара палок рами :rolleyes:
cspp
Member

Сообщение

героїня огляду — ROG Crosshair X870E Dark Hero!
стрёмно в тексте читать, понятно что плата типа она, но герой это он, афро темный герой...насколько я помню для среднестатистического юзера выгода этой платы едва превысит 5 процентов по повседневных задачах, в сравнении с другими более приземленными платами
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

cspp
5% це де?)) Для мене, скажімо, реальний профіт склав би 0%

Хоча покупкою dark hero x570 в 2021му я бы цілковито задоволений. Але в 2025му (та і 2026 теж) — томагавк ftw :super:
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Там тільки 27ват :gigi:
DolfDolfi
Member

Сообщение

Изображение

А то сьогодні вже виявляється hdd в топах не потрібні ? За такі гроші 4 сата порти це якось вже навіть не смішно
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

DolfDolfi: 05.03.2026 21:18А то сьогодні вже виявляється hdd в топах не потрібні ? За такі гроші 4 сата порти це якось вже навіть не смішно
Сата ще таке, а от 2 Псих ех слота..... :-/
DolfDolfi
Member

Сообщение

Sanьka: 05.03.2026 21:27
DolfDolfi: 05.03.2026 21:18А то сьогодні вже виявляється hdd в топах не потрібні ? За такі гроші 4 сата порти це якось вже навіть не смішно
Сата ще таке, а от 2 Псих ех слота..... :-/
А 4 нвме з таким прайсом ця мамка буде виглядати приблизно так
Изображение
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Graveworm: 05.03.2026 20:00 Як пара палок рами :rolleyes:
За її ціну можна купити 48гб комплект. Тому навіть з нинішніми цінами на пам*ять вона лютий оверпрайс.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

DolfDolfi: 05.03.2026 21:18А то сьогодні вже виявляється hdd в топах не потрібні ? За такі гроші 4 сата порти це якось вже навіть не смішно
Ніхто не забороняє підключити 4 HDD по 20ТБ.
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Piter Cantrope: 05.03.2026 19:34 Type-C PD 3.0 20V 3A 60W. Непогано. Береш плату, і вже не треба купувати блочок зарядки для павера)
а якщо плата накриється, то що?
все ж краще мати щось окремо, а плату використовувати в правильних цілях :rolleyes:

Отправлено спустя 2 минуты 51 секунду:
DolfDolfi: 05.03.2026 21:18А то сьогодні вже виявляється hdd в топах не потрібні ? За такі гроші 4 сата порти це якось вже навіть не смішно
а мені взагалі не смішно чому сата порти та інші досі пихають в плати
я прихильник гибкості, т.е. хочеш більше сата? купуй pci-e адаптер
давно пора робити плати голими (або необхідний мінімум) і виділяти максимум ліній від цпу, а користувачі хай додають те що їм потрібно
RoMiLiUs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Всеодно Апекс краще. Но локальні специ будуть тільки нити і обтікати, що дораха :laugh:
Последний раз редактировалось RoMiLiUs 05.03.2026 23:43, всего редактировалось 1 раз.
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

KimRomik: 05.03.2026 22:50
Piter Cantrope: 05.03.2026 19:34 Type-C PD 3.0 20V 3A 60W. Непогано. Береш плату, і вже не треба купувати блочок зарядки для павера)
а якщо плата накриється, то що?
все ж краще мати щось окремо, а плату використовувати в правильних цілях :rolleyes:

Отправлено спустя 2 минуты 51 секунду:
DolfDolfi: 05.03.2026 21:18А то сьогодні вже виявляється hdd в топах не потрібні ? За такі гроші 4 сата порти це якось вже навіть не смішно
а мені взагалі не смішно чому сата порти та інші досі пихають в плати
я прихильник гибкості, т.е. хочеш більше сата? купуй pci-e адаптер
давно пора робити плати голими (або необхідний мінімум) і виділяти максимум ліній від цпу, а користувачі хай додають те що їм потрібно
Ми вже якось цю тему обговорювали... Але не можу знову пройти мимо таких заяв! З якого такого дива "давно пора робити плати голими"??? Може щє сокет для проца зробимо опціональним??? Материнська плата - це платформа, яка забезпечує максимальну сумісність заліза й софта. Компоненти підібрані й налаштовані працювати максимально коректно й безпроблемно один з одним. Оновленя ПЗ цього всього теж проходе централізовано. Заради чого прибирати й городити модульність??? Якщо заради естетики, то хай вона йде в центр дупи, разом з подібними тупими ідеями.
А давайте будемо продавати авто без сидінь, крім водійського :teacher: А раптом власник не має сім'ї і він інтроверт. Хай докуповує стільки сидінь, скільки йому потрібно
Krovatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Piter Cantrope: 05.03.2026 19:34 Type-C PD 3.0 20V 3A 60W. Непогано. Береш плату, і вже не треба купувати блочок зарядки для павера)
А чому оперативку не поганяли? Цікаво, чи в парі з новим 9850X3D поїхала б на 8200+
Говорят в комплект к айфону 18 будут ложить вместо зарядки. Коллаборация апл/амд :D
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Afit: 06.03.2026 01:08
KimRomik: 05.03.2026 22:50 а якщо плата накриється, то що?
все ж краще мати щось окремо, а плату використовувати в правильних цілях :rolleyes:

Отправлено спустя 2 минуты 51 секунду:
а мені взагалі не смішно чому сата порти та інші досі пихають в плати
я прихильник гибкості, т.е. хочеш більше сата? купуй pci-e адаптер
давно пора робити плати голими (або необхідний мінімум) і виділяти максимум ліній від цпу, а користувачі хай додають те що їм потрібно
Ми вже якось цю тему обговорювали... Але не можу знову пройти мимо таких заяв! З якого такого дива "давно пора робити плати голими"??? Може щє сокет для проца зробимо опціональним??? Материнська плата - це платформа, яка забезпечує максимальну сумісність заліза й софта. Компоненти підібрані й налаштовані працювати максимально коректно й безпроблемно один з одним. Оновленя ПЗ цього всього теж проходе централізовано. Заради чого прибирати й городити модульність??? Якщо заради естетики, то хай вона йде в центр дупи, разом з подібними тупими ідеями.
А давайте будемо продавати авто без сидінь, крім водійського :teacher: А раптом власник не має сім'ї і він інтроверт. Хай докуповує стільки сидінь, скільки йому потрібно
так там все давно сумісно і всюди стандартизовано
кожен інтерфейс має свої протоколи обміну даних тощо, нуль проблем
плюс драйвери, все ок, питання лише в криворукості прогерів
ти мабуть просто не знаєш як функціонує залізо (hardware частина) і що чим більше підключених компонентів, тим вище вірогідність "багів", але нам ж потрібна стабільність вірно?
тож звертаємось до виробників зі словами "будьте добрі, зробіть нам будь ласка отак і отак т.д.", а вони як завжди пихають RGB, AI та інші непотрібні фічі, лиш аби нам продати зайве, а ми вимушені купувати, бо альтернатив немає
AK_47
Member

Сообщение

Piter Cantrope: 05.03.2026 19:34 Type-C PD 3.0 20V 3A 60W. Непогано. Береш плату, і вже не треба купувати блочок зарядки для павера)
У меня такое в плате профильной есть которая в два раза дешевле :laugh:
и еще 3й слот pci, те же кнопочки на плате, на задней панели, бекплейт. Нет только AIO_POGO, второго 10G Ethernet и чуть слабее подсистема питания которой тоже за глаза, но не в два же раза :rotate:
Impulse101
Member

Сообщение

NST1983: 05.03.2026 19:33 37 косарів за материнку))) :eek: :eek:
Подивись на ціни MSI Godlike на Х870 і побачиш що цей Asus це бюджетна доска для ніщебродів :D
Ответить