Та без жартів, у всіх іграх перевірив, звісно зробив андервольта на 0.925мв та отримав стабільні 2950мгц у ре9 та споживання на рівні 220-240ват у пікуRobostyle: ↑ 02.03.2026 22:27Реально софтлок. чтажпт запретил разгонять?man1242: ↑ 02.03.2026 18:31
Встановив тільки що на чисту 595.71 всеодно є софтлок частоту графічного процессора 2950мгц![]()
Новости
Последние статьи и обзоры
NVIDIA підготувала виправлений драйвер для Resident Evil Requiem та Marathon
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
-
erkins007
Member
Это крайне странное решение. Андервольт это конечно хорошо, но хотело бы и максимального разгона в определенных играх, особенно в тех где частота сильно решает типа ассасина новогоman1242: ↑ 02.03.2026 22:48Та без жартів, у всіх іграх перевірив
-
MaxZema
Member
- Откуда: Чорноморськ
Невже це реально?
- спойлер
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
MaxZema
замість оновлення відкочюємся на 576.88
замість оновлення відкочюємся на 576.88
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Не перевіряв але скоріш за все проблема виключно у ртх4000, хоча зазначу що заміна ray reconstruction на рекомендовану версію від самої нвідіа дійсно покращило фпс ніж нативна версія у грі. З власного досвіду перемикав у частині гри з ракун сіті фпс у нативної підтримки з фг х4 був у межах 260фпс а з заміною більш нову версію вже отримав 320фпс. У Алан Вейк 2 такого з РТ помічено не було, тому думаю скоріш проблема ре9
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Не спало, а малювало красиві звіти по впровадженню ШІ!Nikolay Yeryomenko: ↑ 02.03.2026 17:50Це ж треба було так особливо постаратися. А де перед цим спало тестування?
Як і розробка! Це ж нвідіа звітувала про неймовірну продуктивність кодерів?
-
kyon
Member
Качайте пока их еще выпускают и нвидия еще не разогнала игровое подразделение 
-
Striker
Member
- Откуда: Дніпро
Це все клятий AMD винен, як завжди. 
-
MVE
Member
- Откуда: Чернігів
А навіщо випускати новий драйвер для гри? Вона що, не адаптована до заліза?
-
hohlid19
Member
Было под галлюцинациями, забыв про цель задачиNikolay Yeryomenko: ↑ 02.03.2026 17:50Це ж треба було так особливо постаратися. А де перед цим спало тестування?1. утиліти моніторингу не виявляють усі вентилятори GPU;
2. один або більше вентиляторів GPU не обертаються після оновлення драйвера.
-
Kullerok
Member
- Откуда: Київ
Dxr в новом драйвере нвидии?
-
Earanak
Member
- Откуда: Украина
В одной сцене -20% в другой 0% в третьей +20% получается в среднем - без разницы
-
bombeybox
Member
- Откуда: Київ
Там в відео показано, що проблема в RTX50 така сама як і в RTX40...man1242: ↑ 03.03.2026 05:10Не перевіряв але скоріш за все проблема виключно у ртх4000
Драйвер 595.71 - суцільний мотлох, мало того, що конкретно RE9 працює гірше, цей драйвер вбиває GPU ОС в дуже багатьох юзерів, хто не чіпає voltage slider (в мене -100mhz на рівному місці в порівнянні з 591.74).
- спойлер
- @1usmus
The problem is deeper than it may seem. After the leak of the real MSI OC BIOS, Nvidia is frantically looking for ways to protect its future "Refresh" cards from enthusiasts, as it contains some secrets for unlocking overclocking.
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Ну в мене і у перфоманс біос не працює частота вище ніж 2950мгц тому наврядч якось воно впливає, скоріш тупо лок частоти але частоти GPU crossbar з андервольтом всеодно зростає. Там наче уся тряска була через те що інтузіасти за допомогою прошивки біоса просто розігнали того кроссбара та отримали +10% продуктивності на ртх5090bombeybox: ↑ 03.03.2026 11:10Там в відео показано, що проблема в RTX50 така сама як і в RTX40...man1242: ↑ 03.03.2026 05:10Не перевіряв але скоріш за все проблема виключно у ртх4000
Драйвер 595.71 - суцільний мотлох, мало того, що конкретно RE9 працює гірше, цей драйвер вбиває GPU ОС в дуже багатьох юзерів, хто не чіпає voltage slider (в мене -100mhz на рівному місці в порівнянні з 591.74).
- спойлер
@1usmus
The problem is deeper than it may seem. After the leak of the real MSI OC BIOS, Nvidia is frantically looking for ways to protect its future "Refresh" cards from enthusiasts, as it contains some secrets for unlocking overclocking.
-
bombeybox
Member
- Откуда: Київ
Новий драйвер лочить GPU core voltage а не Frequency, твоя (і моя) карта не буде тепер гнатись більше 3100 через софт-лок на 1.000V, а в 591.74 її можна було піднімати і мати 3200\3300mhz.man1242: ↑ 03.03.2026 12:11скоріш тупо лок частоти
а щоб підняти GPU crossbar на 5080 - треба ставити біос від Zotac AMP Extreme але я так і не бачив щоб від цього був реальний профіт.
-
1okisan
Member
Це просто жах, вирішив оновитись з попереднього 591.86, в мене rtx 4070 пк карта, оновлюю через нвідіа додаток, оновлення норм не пройшло, на половині встановлення просто потухли два монітори і все, чекав хвилин 5, нічого, перезавантажив пк а він до входу паролю ледве дійшов і навіть пароль входу не вводився, курсор дуже лагав. Ледве зайшов в беспечний режим і відкатив назад драйвер на 591.86 - спрацювало, вирішив може криво перший раз встановило, скачав з сайту знову, встановлюю і та сама шляпа
знову танець з беспечним режимом і відкатився назад. Я стільки років завжди оновлювався на останні драйвери і усе було чудово але цей момент мене просто вибісив, як так можна було поламати драйвер я не розумію!? Короче не раджу його ставити також, можливо будуть у інших інші баги!
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
мабуть в нас різні відеокартиbombeybox: ↑ 03.03.2026 12:52Новий драйвер лочить GPU core voltage а не Frequency, твоя (і моя) карта не буде тепер гнатись більше 3100 через софт-лок на 1.000V, а в 591.74 її можна було піднімати і мати 3200\3300mhz.man1242: ↑ 03.03.2026 12:11скоріш тупо лок частоти
а щоб підняти GPU crossbar на 5080 - треба ставити біос від Zotac AMP Extreme але я так і не бачив щоб від цього був реальний профіт.
- спойлер

Я так зрозумів працює тригер до частоти 2940мгц та усе що вище уходить у зменшення напруги, так званий народний андервольтаж для охочишman1242: ↑ 03.03.2026 13:21мабуть в нас різні відеокартиbombeybox: ↑ 03.03.2026 12:52
Новий драйвер лочить GPU core voltage а не Frequency, твоя (і моя) карта не буде тепер гнатись більше 3100 через софт-лок на 1.000V, а в 591.74 її можна було піднімати і мати 3200\3300mhz.
а щоб підняти GPU crossbar на 5080 - треба ставити біос від Zotac AMP Extreme але я так і не бачив щоб від цього був реальний профіт.![]()
- спойлер
Ну крива співпадає до мого вольтажу що робив присетами але фпс більше трохи всеодно
-
Dremjke
Member
Спасибо, посижу-ка пока на 591.86, от греха подальше...