Статистика Steam: GeForce RTX 5070 раптово стала найпопулярнішою відеокартою

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Entar
Member

Сообщение

MqM: 02.03.2026 17:27 Скоро і на 16 гіг устаріють, будуть самі нити про 32 гіга)))
Та я не розумію цього тренду на ниття про память. Практика показує що чіп перестає видавати комфортні фпси раніше ніж масово з'являються проєкти в яких не вистачає памяті.
Візьмуть, увімкнуть в парі не оптимізованих ігр до фікс патчів всі всі повзунки на ультра+, побачать що десь память переповнилась (а частіше - що на карті з _більшою_ кількістю памяті воно з'їло все що є, бо можна), і ходять по інтернетах розказувати що на 8 ГБ взагалі ігри не запускаються.
Чи це бажання купити відеокарту "на вєка". Так це бажання трохи збочене, бо дешевше придбати середню відеокарту зараз, а коли памяті стане реально не вистачати - продати її і купити нову середню на той момент, ніж брати "з запасом" (а потім сидіти з відеокартою в якій не оновлюються купа технологій).

От здавалося б, що за "об'ємом памяті" 3080 ті = 5070. І по продуктивності чіпу вони не такі далекі...
Але по з урахуванням RT ядер, тензорних ядер, нових технологій длсс, тощо (я вже не кажу про енергоспоживання), 5070 однозначно набагато цікавіша.

Те ж саме можна сказати про 3070 ti vs 5060 ti (8GB).
Последний раз редактировалось Entar 02.03.2026 18:24, всего редактировалось 1 раз.
Rolexandr
Member

Сообщение

Походу це більше статистика китайського стіма. Якась виборка неадекватна. А де взагалі 5050 поділась?
Mozdev
Member

Сообщение

Echo_Night: 02.03.2026 18:13
WWQ: 02.03.2026 16:14 Многие ждали 5070 супер, так как она реально обещала интересные характеристики за свой прайс... но не дождавшись побрели за 5070...
Ну или мы все дружно перейдём на облачные сервисы игр. 😁
Не треба нам такого щастя у желатиновий геймінг я грати не буду :gigi:
VladimirV
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Entar: 02.03.2026 18:19От здавалося б, що за "об'ємом памяті" 3080 ті = 5070. І по продуктивності чіпу вони не такі далекі...
Але по з урахуванням RT ядер, тензорних ядер, нових технологій длсс, тощо (я вже не кажу про енергоспоживання), 5070 однозначно набагато цікавіша.
Ну тут якби трохи мимо.
Очевидно 3080TI нових немає, Б/В стартують десь з 18к+, в середньому десь 19-20к.
5070 швидше 3080TI ну десь на 5-10% точно. Але ціна вже 31к+ тобто мінімум на 62% дорожче буде. А так десь на 70-75% дорожче в середньому.
Тут якби є свої очевидні і плюси і мінуси. При чому на стороні 3080ti якраз дуже сильний плюс, який погано в реальності вирішується, це бюджет, і налаштуваннями гри це не вирішити :-/ .
То вже якщо рівняти 5070, то з АМД новими 9070/9070ХТ. Все таки ціна - це найважливіший фактор порівняння. завжи буде. Бо якщо ціна то не питання, чому бне взяти 5090? І не заандервольтити її в нуль(кому треба енергоефективність), а бо не перевести її на якийсь кастом водоблок (якщо потрібні малі розміри) або щось типу такого? Коротше ціна найважливіший фактор, скоріше покупець замислиться що йому брати 5060/9060хт/3080ti?
5070 тут явно вище категорією.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт: 02.03.2026 17:42Тільки карт без того непотребу (рт-блоків), на жаль, нема
Шел 26 год, в каждой второй игре лучи, а у АМДшников до сих пор на них обидки

Отправлено спустя 2 минуты 32 секунды:
Megaclite: 02.03.2026 17:10А зате в Mindfactory один Radeon 9070xt продається більшою кількістью чим всі відеокарти Nvidia
Было бы удивительно если бы в фирменном магазине АМД было бы иначе.
Serg IX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Entar: 02.03.2026 17:24
Devijack: 02.03.2026 17:14 Найпривабливіша карточка в 50хх серії, і не дивно що популярна.
Найпривабливіша все-таки 5070 ті. Була. :gigi:
Звісно, але ціна задалеко улетіла. Теж поглядав на неї ну все ж таки купив звичайну і не жалію. ФГ мене влаштовує, не бачу причин не користуватись, тому все літає
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Echo_Night: 02.03.2026 18:13
WWQ: 02.03.2026 16:14 Многие ждали 5070 супер, так как она реально обещала интересные характеристики за свой прайс... но не дождавшись побрели за 5070...
Я из таких. Была 4070ти с трёхлетней гарантией которая в августе этого года уже заканчивалась. Ждал 5070 супер, но когда стало окончательно ясно что не будет, а цены лезут вверх, выставил в январе на продажу и взял 5070ти опять с трёхлетней гарантией и играю в 2к. Думаю что за эти три года что-то стабилизируется и я с ддр4 платформы уже на ддр6 пересяду. Ну или мы все дружно перейдём на облачные сервисы игр. 😁
За 3 года на ддр 6 ну мечтать не вредно :gigi: :gigi:
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Entar: 02.03.2026 16:05 Якщо вірити статистиці стіму то получається що у переважної більшості геймерів відеокарти рівня 3060 ті - 5070, а все що вище це вже продукти для меншості/для багатих.

І тільки на оверах вважається що карти без 16 гб памяті/з чіпом слабше 5070ті то дно за яким грати можна хіба що в Герої 3 чи доту
Ну так тут же сидят распальцованные, безкомпромиссные максималисты. Но,их мало. :laugh:
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

Entar: 02.03.2026 18:19 Та я не розумію цього тренду на ниття про память. Практика показує що чіп перестає видавати комфортні фпси раніше ніж масово з'являються проєкти в яких не вистачає памяті
ну да релиз 5060 и хайп на том что картам с 8gb не хватает памяти это и показал
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

erkins007: 02.03.2026 18:42 Шел 26 год, в каждой второй игре лучи
Кул сторі.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ektalion: 02.03.2026 20:55Кул сторі.
Кул стори это сказки про то что 9000 серия ух как хорошо продается) В итоге как убрали интеграшки с статистики разрыв стал просто катастрофическим
talex
Member

Сообщение

erkins007: 02.03.2026 21:11
Ektalion: 02.03.2026 20:55Кул сторі.
Кул стори это сказки про то что 9000 серия ух как хорошо продается) В итоге как убрали интеграшки с статистики разрыв стал просто катастрофическим
ну как бы сегодняшняя обсуждаемая новость показывает, что статистика стима.. не совсем статистика, а набор букв и цифр расположенных в хаотичном порядке) или вы верите в 10% всего мирового рынка видеокарт за всю историю у 5070?)
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

talex
Стим не собирает за всю историю данные, он собирает данные за месяц опрашиваю статистическую выборку респондентов с погрешностью в 0.1%.
Просто с этого месяца перестали основной картой считаться интеграшки и все ноуты с 5070, а их немало передали в статистику 5070
Plush_Dragon
Member

Сообщение

talex: 02.03.2026 21:53 или вы верите в 10% всего мирового рынка видеокарт за всю историю у 5070?)
А ти не віриш що у Хуанга 95% ринку?
З 5070 то якраз зрозуміло, бо багато хто просто чекав супер версію. Ну і довгий час вона була не набагато дорожчою за 5060ті, так що народ масово обирав.
Grey_ukr
Member

Сообщение

почему-то слабо верю в 5070 на первом месте еще и с таким высоким процентом
вспомните, как долго в стиме карты 60 версии занимали первые места.
как долго вытесняли 1060, потом 3060, 4060
и тут БУМ в топе карта по цене двух 5060
5070 - это не бюджетка. + она требует нового 12 пин разъема. Многие ее не ставили как раз по этой причине и брали 5060ти на 16, которая позволяла не менять БП.
или это прям все перед дефицитом побежали сметать с полок и так сильно апнули статистику?
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Grey_ukr
вона їсть до 250 ват і прекрасно себе почуває на рідному перехіднику на 2 8піна :up:
Serg IX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Filabatya: 03.03.2026 00:38 Grey_ukr
вона їсть до 250 ват і прекрасно себе почуває на рідному перехіднику на 2 8піна :up:
у мене прекрасно свистіли дроселі немов трансформаторна будка через той переходник, ну хіба ще в притик 650W/ купив новий БП , ні натяку на писк
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Serg IX
для експерименту пустіть новий блок через перехідник :gigi:
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

erkins007
Так ты за амуде переживаешь или за невидию, что то я запутался?
Выдыхай, хоть иногда. B-)
KepleR
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Хм… что же купить за одинаковые деньги 9070хт или обычную 5070 ))) вывод как по мне очевиден. Или может 5070ти за 60+ или ту же 9070хт за 38 :lol: :lol:
Ответить