З’явилися технічні огляди та тести відеокарт у Resident Evil Requiem

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

erkins007: 28.02.2026 08:04
man1242: 28.02.2026 07:325080 Path Tracing навіть з длсс кваліті не тягне кб77, просто не грабельно що жах
Не скажу за 5080, но 5090 даже без генерации 65 кадров выдает с длсс. А с х2 фг у тебя 4к/120 с шикарнейшей картинкой
Дав посилання як працює на 5080, єдиний мінус рефлекс не вимкнув то він графіка фреймтайма ломає та трохи саджає фпс при бігу у натовпі
Ответить