Пропоную обговорити Виторг виробників DRAM минулого кварталу зріс на 29,4%. Лідером ринку стала Samsung
А де ще 100-200% подорожчання? Бариги?
Новости
Последние статьи и обзоры
Виторг виробників DRAM минулого кварталу зріс на 29,4%. Лідером ринку стала Samsung
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
-
mavrsmart
Member
- Откуда: Запоріжжя
Пам'ять здорожчала на 500%, а виторг зріс на 29.4%. В висновку падіння ринка в кількісному еквіваленті
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
А весною так страждали, що аж скорочували виробництво!
Хочуть сказати, що не бачили перед носом зростаючий попит на ЩІ
-
Keyser Soze
Member
Маловато будет на фоне роста цен и выручки на оптоволкно

-
Entar
Member
Будемо надіятися хоча б частина цих грошей піде на збільшення фінансування R&D і будівництва тових виробничих потужностей.
-
ronemun
Advanced Member
тре див. за 1 квартал 26гоmavrsmart: ↑ 26.02.2026 13:57 Пам'ять здорожчала на 500%, а виторг зріс на 29.4%. В висновку падіння ринка в кількісному еквіваленті
-
n+gibat[]r
Member
- Откуда: Spain
Двойная бухгалтерия просто и оптимизация налогообложенияmavrsmart: ↑ 26.02.2026 13:57 Пам'ять здорожчала на 500%, а виторг зріс на 29.4%. В висновку падіння ринка в кількісному еквіваленті
-
Megaclite
Member
Може заробили не виробники, а партнериn+gibat[]r: ↑ 26.02.2026 19:06Двойная бухгалтерия просто и оптимизация налогообложенияmavrsmart: ↑ 26.02.2026 13:57 Пам'ять здорожчала на 500%, а виторг зріс на 29.4%. В висновку падіння ринка в кількісному еквіваленті![]()
-
lw_007
Member
Це вона в b2c здорожчала сильно. і кількікісно, вірогідно, таки менше постачалась.mavrsmart: ↑ 26.02.2026 13:57 Пам'ять здорожчала на 500%, а виторг зріс на 29.4%. В висновку падіння ринка в кількісному еквіваленті
А от в b2b у них все смачно, хоч і ціни там не задрати в п'ять разів
-
Firebrand
Member
- Откуда: Киев
Поздравляшки, всем причастным. 