так само чекав на супер, але зрозумів моніторив і ходили слухи з нового року буде дорожче і теж взяв 5080 за просто за дешево 1130 виявилось це було доволі хорошою покупкою ще до нового року.Zill0: ↑ 26.02.2026 16:22Я чекав, але як тiльки пiшли новини про подорожчання i дефiцит вирiшив купувати i взяв в перших числах сiчня 5080. Як виявилося не дарма, цiна на момент була найнижчою с моменту релiза карти, а на зараз подорожчала на $500
Новости
Последние статьи и обзоры
NVIDIA попереджає про напружену ситуацію з постачанням відеокарт у найближчі квартали
-
Олег963
Member
- Откуда: Львів
-
Дима Динамит
Member
купил в 2020 3090 актуальная до сих порn+gibat[]r: ↑ 26.02.2026 17:46 Самое время начинать беречь те видеокарты которые есть, на них еще придётся играть всю жизнь![]()
-
Hotspur
Member
гарний жартdead_rat: ↑ 26.02.2026 16:33причому карти були по адекватній ціні.
Відправлено через 2 хвилини 50 секунд:
в нас тут пів форума б у відях в продажу. купити 2 і заспокоїтисьn+gibat[]r: ↑ 26.02.2026 17:46 Самое время начинать беречь те видеокарты которые есть, на них еще придётся играть всю жизнь![]()
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Як у 17 році найпопулярнішим був Відмак 3, так і сьогодні (буквально ж сьогодні!!) він у новинах. То куди поспішати?erkins007: ↑ 26.02.2026 19:00Ждуны будут вечно ждать. Они ещё с первого майнинг бума ждут. С 17 годаkairo: ↑ 26.02.2026 16:14Багато хто чекав Суперів
-
Piter Cantrope
Member
- Откуда: Калуш
dead_rat
Я ще не пройшов DLC відьмака. А там ще nextgen вийшов. Чим не привід пограти)?
В будь-якому разі буде більше задоволення, ніж від якогось китайського wukong чи чергової тупої гри про зомбі.
А сталкер мій комп в 4k не потягне, і ще не скоро куплю карту, яка то зможе, тому не буду й пробувати. Я з іграми взагалі не поспішаю тепер. Для чого їх грати одразу після релізу? Вони можуть і почекати кілька років.
Я ще не пройшов DLC відьмака. А там ще nextgen вийшов. Чим не привід пограти)?
В будь-якому разі буде більше задоволення, ніж від якогось китайського wukong чи чергової тупої гри про зомбі.
А сталкер мій комп в 4k не потягне, і ще не скоро куплю карту, яка то зможе, тому не буду й пробувати. Я з іграми взагалі не поспішаю тепер. Для чого їх грати одразу після релізу? Вони можуть і почекати кілька років.
-
penetrator
Member
- Откуда: Amsterdam
Только с корявым некст ген патчем и РТ там умопомрачительные 30 фпс в 3440х1440 с РТХ 5080dead_rat: ↑ 26.02.2026 19:49Як у 17 році найпопулярнішим був Відмак 3, так і сьогодні (буквально ж сьогодні!!) він у новинах. То куди поспішати?erkins007: ↑ 26.02.2026 19:00
Ждуны будут вечно ждать. Они ещё с первого майнинг бума ждут. С 17 года
![]()
-
Vpupkin
Member
- Откуда: Dnipro
Хто встиг взяти 5090, той молодець, хто не встиг ну, той не встиг.
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Як кажуть: здуру можна і член зламатиpenetrator: ↑ 26.02.2026 20:21Только с корявым некст ген патчем и РТ там умопомрачительные 30 фпс в 3440х1440 с РТХ 5080dead_rat: ↑ 26.02.2026 19:49
Як у 17 році найпопулярнішим був Відмак 3, так і сьогодні (буквально ж сьогодні!!) він у новинах. То куди поспішати?
![]()
![]()
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Я його вже двічі пройшов(всю серію). Хочеться й поновіше щось зіграти.dead_rat: ↑ 26.02.2026 19:49Як у 17 році найпопулярнішим був Відмак 3, так і сьогодні (буквально ж сьогодні!!) він у новинах.
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Чекай Відмак 4. Тоді і оновишсяkairo: ↑ 26.02.2026 22:14Я його вже двічі пройшов(всю серію). Хочеться й поновіше щось зіграти.dead_rat: ↑ 26.02.2026 19:49Як у 17 році найпопулярнішим був Відмак 3, так і сьогодні (буквально ж сьогодні!!) він у новинах.
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Імхо, Відьмак, це завершена серія ігор. Те, що студія буде ліпити четверту частину замість оригінальної ІР чи хоча би продовження КП2077 наводить на думки, що не все так добре в них.dead_rat: ↑ 26.02.2026 22:33Чекай Відмак 4. Тоді і оновишся
-
Nouriel
Member
- Откуда: Вараш
як можна чекати те чого ніхто не оголошувавkairo: ↑ 26.02.2026 16:14Багато хто чекав Суперів, їм не пощастило
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Супери вже багато років виходять на наступний рік після нового покоління. І в цій серії вони точно планувались.Nouriel: ↑ 26.02.2026 23:12як можна чекати те чого ніхто не оголошував
-
Nouriel
Member
- Откуда: Вараш
нвідія такого не говорила, так шо невідомо шо вони планувалиkairo: ↑ 26.02.2026 23:18 в цій серії вони точно планувались.
-
erkins007
Member
kairo
В 30 серии разве были суперы? Или в 10? Они толкьо в 20/40 были
В 30 серии разве были суперы? Или в 10? Они толкьо в 20/40 были
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Нвідія по плану мала оголосити про Супери на CES 2026. В зв'язку із дефіцитом пам'яті їх відклали.Nouriel: ↑ 26.02.2026 23:44нвідія такого не говорила, так шо невідомо шо вони планували
https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx ... shortages/
Відправлено через 51 секунду:
На RTX30 припав пік криптовалютного буму.erkins007: ↑ 26.02.2026 23:56В 30 серии разве были суперы? Или в 10? Они толкьо в 20/40 были
-
МОНАХ
Member
- Откуда: Український Шаолінь
► erkins007, в 16-ій ще була... ну,
по "вихлопу" була, можна сказати, більше символічно, але хоч по неймінгу.
► Чекаєте ще одне ДЛЦ?kairo: ↑ 26.02.2026 22:43 ...чи хоча би продовження КП2077...
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Скоріше повноцінну нову частину.МОНАХ: ↑ 27.02.2026 00:34► Чекаєте ще одне ДЛЦ?
-
xIIImaL
Member
- Откуда: Украина
ну ***дец, какой ты молодецVpupkin: ↑ 26.02.2026 20:23 Хто встиг взяти 5090, той молодець, хто не встиг ну, той не встиг.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Є величезна кількість старих красних ігор, які ти з різних причин міг пропустити.kairo: ↑ 26.02.2026 22:14Я його вже двічі пройшов(всю серію). Хочеться й поновіше щось зіграти.
Та й переважна більшість нових доволі толерантна до заліза. Ну не пограєш в такий "шедевр" ігроладу як четверта борда, і що?