NVIDIA попереджає про напружену ситуацію з постачанням відеокарт у найближчі квартали

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить NVIDIA попереджає про напружену ситуацію з постачанням відеокарт у найближчі квартали

Кто хотел обновится уже давно за год на новую серию переехали
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

erkins007: 26.02.2026 16:07Кто хотел обновится уже давно за год на новую серию переехали
Багато хто чекав Суперів, їм не пощастило :dontknow:
Zill0
Member

Сообщение

kairo: 26.02.2026 16:14
erkins007: 26.02.2026 16:07Кто хотел обновится уже давно за год на новую серию переехали
Багато хто чекав Суперів, їм не пощастило :dontknow:
Я чекав, але як тiльки пiшли новини про подорожчання i дефiцит вирiшив купувати i взяв в перших числах сiчня 5080. Як виявилося не дарма, цiна на момент була найнижчою с моменту релiза карти, а на зараз подорожчала на $500
harito
Member
Аватара пользователя
Откуда: ХАРКІВ

Сообщение

Честно говоря , уже насрать на эти все подорожания. Не упадут цены в течении 2х лет - мне всё равно . Упадут - прекрасно ,может конфиг и поменяю . Пока для интернета и не требовательных игр моих компов полностью хватает. А пока даже рыпаться не буду , нервы дороже .
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

kairo: 26.02.2026 16:14
erkins007: 26.02.2026 16:07Кто хотел обновится уже давно за год на новую серию переехали
Багато хто чекав Суперів, їм не пощастило :dontknow:
Їм перед новим роком куртка все пояснив, причому карти були по адекватній ціні.
penetrator
Member
Откуда: Amsterdam

Сообщение

Да пусть еще 10 лет не будет новых видях. Может разрабы начнут свой г****код оптимизировать хоть чуть-чуть.
stoned
Member
Аватара пользователя
Откуда: Omicron Persei 420

Сообщение

penetrator
спойлер
Изображение
f24gun69
Member

Сообщение

Пічяль -біда ( нет)
Последний раз редактировалось f24gun69 26.02.2026 16:42, всего редактировалось 1 раз.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

penetrator: 26.02.2026 16:37Может разрабы начнут свой г****код оптимизировать хоть чуть-чуть.
В період майнінг-буму сильно оптимізували?))
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Всеж такі новини виглядають як дресерування покупців, коли привчають змітати все с полиць за овер-овер-......оверпрайс. Невже їх на стільки багато наробили що без "усього цього" не розпродалось би?
penetrator
Member
Откуда: Amsterdam

Сообщение

kairo: 26.02.2026 16:42
penetrator: 26.02.2026 16:37Может разрабы начнут свой г****код оптимизировать хоть чуть-чуть.
В період майнінг-буму сильно оптимізували?))
Он не длился 10 лет и таки в период майнинг бума всякое длсс и фрейм ген только зарождался и игры еще хоть как-то оптимизировали.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

penetrator: 26.02.2026 16:45Он не длился 10 лет и таки в период майнинг бума всякое длсс и фрейм ген только зарождался и игры еще хоть как-то оптимизировали.
В ті роки просто не було такого засилля УЄ ігор, але в цілому, так само регулярно виходили криві поробки.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

В період після майнінг буму 1066 везла джедаїв на ультра
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Геральт: 26.02.2026 16:55В період після майнінг буму 1066 везла джедаїв на ультра
В Джедаях жодна карта не могла 60 ФПС видати в 4К. І це все до появи РТ.
спойлер
Изображение
maksim2020
Member
Аватара пользователя
Откуда: Sunshine State

Сообщение

kairo: 26.02.2026 17:01
Геральт: 26.02.2026 16:55В період після майнінг буму 1066 везла джедаїв на ультра
В Джедаях жодна карта не могла 60 ФПС видати в 4К. І це все до появи РТ.
спойлер
Изображение
Задля справедливості, 4К на момент виходу Fallen Order був не те що екзотикою, а й повноцінним ексклюзивом (так, "не только лишь все" (с)). Та й сучасна статистика Steam не дасть збрехати - 1080 все ще у топі (53%), а 4К не дотягує навіть до прохідного бар'єру - 4,95%.
Alexsandr
Member

Сообщение

в начале сократить производство, потом рассказывать про нехватку и необходимость поднять цены.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

maksim2020: 26.02.2026 17:10Задля справедливості, 4К на момент виходу Fallen Order був не те що екзотикою, а й повноцінним ексклюзивом (так, "не только лишь все" (с)). Та й сучасна статистика Steam не дасть збрехати - 1080 все ще у топі (53%), а 4К не дотягує навіть до прохідного бар'єру - 4,95%.
Це зрозуміло. Але ж навіть 2080 Ті, флагманська картка із MSRP в 1000 тогочасних баксів не могла витягнути гру в 4К без усіляких рейтрейсінгів.
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя
Откуда: Spain

Сообщение

Самое время начинать беречь те видеокарты которые есть, на них еще придётся играть всю жизнь :laugh:
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Хочется пожелать женьсюню,только одного: перестать играть в кошки-мышки и уже полностью посвятить себя ии. :gigi:
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kairo: 26.02.2026 16:14Багато хто чекав Суперів
Ждуны будут вечно ждать. Они ещё с первого майнинг бума ждут. С 17 года
Ответить