Afit: ↑
25.02.2026 23:44
Хай би вже зробили якийсь комерційний стандарт, щоб він нарешті став масовим і більш дружелюбнішим, а ті хто хотів би хай би й далі костомізував під себе всі інші дистрибутиви. Все таки судячі з усього в нього багато переваг в такому випадку було би перед віндою.
Хай би вже зробили якийсь комерційний стандарт
Це шлях до цифрового концтабору.
Все таки судячі з усього в нього багато переваг в такому випадку було би перед віндою.
Суть і перевага лінукс у багато чому, але також у відкритості та відсутності єдиного стандарту, бо хто володіє тим "стандартом" той контролює лінукс,
процес захоплення та "стандартизації"( доречі зробленої чере одне місце

) вже йде красношляпа це вже робить...
