Трохи не так. Вони точно знають, що Нінтенда, це круто. Так само, як народ її ненавидить, топтопманагери - боготворять. Приклад крутого ринку.item2: ↑ 25.02.2026 15:25 Здається вони щось знають
І тут такі Вальв "хопа, а у нас свій хендхелд". Не треба мені розказувати, що це не одне і теж, я не топманагер, в мене все ок з логікою.
А "Керівники" бачать що:
Є Нінтенда, яка гарно "гребе".
З'являється Дека і новий повноцінний ринок(а китайські вундервафлі до цього).
Новий риночок займає фактично АМД, як чіпмейкер.
"Керівники" дивляться на Декоподібних і на Світч, бачать одне і теж(залишимо адекватність цього в стороні) і в їх голові клацає "Новий риночок, як в Нінтенди"(адекватність цього лишимо на їх совість).
Спрацьовує рефлекс Рокфора "сииирррр!!!"
Справедливості ради, ринок таки є і набирає обороти. І вектор уваги в цілому правильний. Але мотивація там явно не "щось знають".