int4 вже нема на що міняти. Хіба що посилять модуль RT. — Звісно поки щось нове не вигадають? Але про щось нове поки нічого не чути. Тому в наступному поколінні відеокарт нічого аж нового не очікую.звісно можна взяти. А потім вийде некст-ген картки АМД і баба Ліза знов дропне всю підтримку попереднім.
Новости
Последние статьи и обзоры
Рольова гра Crimson Desert стане другим проєктом із підтримкою технологій AMD FSR Redstone
-
VovaII
Member
1234waltz

-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
То ви про припинення підтримки для старих карт бідкаєтесь, то про "зараз". Визначтесь.1234waltz: ↑ 24.02.2026 12:09 А щодо "пари років". Людина ж купує карту грати зараз, а не через пару років.
Вже ні. По ціні 5070~=9070XT. Може ви порівнюєте карти по цифрах в назві моделі, а я по ціні на момент покупки. І зараз купувати 5070 по ціні 9070XT може хіба що ота людина, з поста 1234waltzБарбарис: ↑ 24.02.2026 12:06 Геральт, все ж таки 9070хт конкурент радше 5070ті,
-
VovaII
Member
А як Вам сама гра? На що(яку гру) схожа?
Дякую.
Вибачаюсь якщо не по темі.
Дякую.
Вибачаюсь якщо не по темі.
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
erkins007
kairo
Залежить від ігор, може людина грає у
Silent hill
Cyberpunk
God of war
Alan wake II
Ghost of Tsushima
Doom DA
Horizon
Там відсотків 5 різниці накрапає не завжди.
І дивіться які ви не дволичні - коли 9070хт проти 5080 2-20% швидкодії різниця, у вас ні ні це дуже та дуже.
А коли 5070 проти 9070хт 10-30% різниця швидкодії, у вас не все так однозначно.
Зауважу - тут навіть Геральт правий, хоч він і червоний фанат.
kairo
Залежить від ігор, може людина грає у
Silent hill
Cyberpunk
God of war
Alan wake II
Ghost of Tsushima
Doom DA
Horizon
Там відсотків 5 різниці накрапає не завжди.
- спойлер
І дивіться які ви не дволичні - коли 9070хт проти 5080 2-20% швидкодії різниця, у вас ні ні це дуже та дуже.
А коли 5070 проти 9070хт 10-30% різниця швидкодії, у вас не все так однозначно.
Зауважу - тут навіть Геральт правий, хоч він і червоний фанат.
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Ну які 5 відсотків. 9070XT це конкурент 5070Ti, а не 5080. Навіщо вигадувати. В Silent Hill 9070XT на 19% слабша за 5070Ti. Треба порівнювати в цілому по іграм, а не по кількох відібраних.Аціо: ↑ 24.02.2026 13:14Там відсотків 5 різниці накрапає не завжди.
- спойлер
- спойлер

-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
Ви відео подивились? Там якраз з Silent Hill початок, у 9070хт 114 кадрів, у 5080 117 кадрів.kairo: ↑ 24.02.2026 13:38Ну які 5 відсотків. 9070XT це конкурент 5070Ti, а не 5080. Навіщо вигадувати. В Silent Hill 9070XT на 19% слабша за 5070Ti. Треба порівнювати в цілому по іграм, а не по кількох відібраних.Аціо: ↑ 24.02.2026 13:14Там відсотків 5 різниці накрапає не завжди.
- спойлер
![]()
- спойлер
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Я скинув графіки Техпаверап. В Сайлентхіл 9070ХТ на 19% слабша за 5070Ті.Аціо: ↑ 24.02.2026 14:34Ви відео подивились? Там якраз з Silent Hill початок, у 9070хт 114 кадрів, у 5080 117 кадрів.
-
1234waltz
Member
Так у Хуанга норм і з тим, і з іншим.Геральт: ↑ 24.02.2026 12:50 То ви про припинення підтримки для старих карт бідкаєтесь, то про "зараз". Визначтесь.
Відправлено через 57 секунд:
Завжди можливо зламати якісь сумісності, не варто недооцінювати)VovaII: ↑ 24.02.2026 12:38 1234waltzint4 вже нема на що міняти. Хіба що посилять модуль RT. — Звісно поки щось нове не вигадають? Але про щось нове поки нічого не чути. Тому в наступному поколінні відеокарт нічого аж нового не очікую.звісно можна взяти. А потім вийде некст-ген картки АМД і баба Ліза знов дропне всю підтримку попереднім.![]()
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
1234waltz
Ну, якщо текстури не ввідображати коректно, то так, "норм" )
Ну, якщо текстури не ввідображати коректно, то так, "норм" )
-
Барбарис
Member
- Откуда: Вінниця
Геральт, я не за ціну, а за продуктивність.
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
Я вам скинув відео, і там у 9070хт 114 кадрів, а у 5080 117.kairo: ↑ 24.02.2026 14:46 Я скинув графіки Техпаверап. В Сайлентхіл 9070ХТ на 19% слабша за 5070Ті.
І так малюнки перемагають відео, домовились най буде гречка.
- спойлер
- Ох уж ці червоні та зелені
-
karokum
Member
Аціо
Порівнювати в 1080p? Серйозно?
Порівнювати в 1080p? Серйозно?
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Ну то навіть на тролінг не тягнеАціо: ↑ 24.02.2026 16:28Я вам скинув відео, і там у 9070хт 114 кадрів, а у 5080 117.kairo: ↑ 24.02.2026 14:46 Я скинув графіки Техпаверап. В Сайлентхіл 9070ХТ на 19% слабша за 5070Ті.
І так малюнки перемагають відео, домовились най буде гречка.
- спойлер
- Ох уж ці червоні та зелені
![]()
-
Vladys77
Member
Не знаю як там новий FSR, бо в мене він не працюватиме, а от гра якщо буде цікава, то можна буде взяти на знижках.
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
У 1080р? На 5080? Можна ще 720р спробувати. Ну це ж смішно, вишукувати якісь окремі ігри, які в окремих режимах дають близькі результати.Аціо: ↑ 24.02.2026 16:24Я вам скинув відео, і там у 9070хт 114 кадрів, а у 5080 117.
-
Vladys77
Member
Звісно. Бо конкурент 5080 це 7900XTXkairo: ↑ 24.02.2026 13:38Ну які 5 відсотків. 9070XT це конкурент 5070Ti, а не 5080. Навіщо вигадувати. В Silent Hill 9070XT на 19% слабша за 5070Ti. Треба порівнювати в цілому по іграм, а не по кількох відібраних.Аціо: ↑ 24.02.2026 13:14Там відсотків 5 різниці накрапає не завжди.
- спойлер
![]()
- спойлер
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
7900XTX, це конкурент 4080Vladys77: ↑ 24.02.2026 16:46Звісно. Бо конкурент 5080 це 7900XTX .
- спойлер
-
erkins007
Member
Из вашего же видеоАціо: ↑ 24.02.2026 16:28Я вам скинув відео

Если для вас новость, что на фпс в 100+ вероятность упора в проц даже на 9800х3д крайне велика(тут привет кадрам, которые считают что проца хватит любого), то вам следует изучить почему процы тестируют в 1080р, а видеокарты в 4к
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
erkins007
А ви не спромоглись прочитати моє повідомлення? Спробуйте уважно це зробити.
kairo
erkins007
man1242
Поважні пани не підкажете рецепт свинячих крилець?
А ви не спромоглись прочитати моє повідомлення? Спробуйте уважно це зробити.
Аціо: ↑ 24.02.2026 13:14 erkins007
kairo
Залежить від ігор, може людина грає у
Silent hill
Cyberpunk
God of war
Alan wake II
Ghost of Tsushima
Doom DA
Horizon
Там відсотків 5 різниці накрапає не завжди.
- спойлер
І дивіться які ви не дволичні - коли 9070хт проти 5080 2-20% швидкодії різниця, у вас ні ні це дуже та дуже.
А коли 5070 проти 9070хт 10-30% різниця швидкодії, у вас не все так однозначно.
Зауважу - тут навіть Геральт правий, хоч він і червоний фанат.
Таке враження іноді, що на сайті ШІ боти, людина жартує а kairo доводить що слон не смугастий.kairo: ↑ 24.02.2026 16:587900XTX, це конкурент 4080Vladys77: ↑ 24.02.2026 16:46Звісно. Бо конкурент 5080 це 7900XTX .
- спойлер
- Screenshot 2026-02-24 165725.png
kairo
erkins007
man1242
Поважні пани не підкажете рецепт свинячих крилець?
-
denizen
Member
- Откуда: Київ
«Свинячі крильця» (pig wings) — це не справжні крила, а м’ясиста частина свинячої гомілки з однією кісточкою, яка за виглядом і способом поїдання нагадує курячі крильця.
Ось класичний рецепт приготування в духовці або на грилі:
1. Підготовка та маринування
Оскільки це свинина, вона потребує трохи більше часу, ніж курка.
Спеції: Змішайте сіль, чорний перець, сухий часник, паприку та дрібку чилі.
Маринад: Додайте до м’яса сухі спеції, трохи олії та соєвого соусу. Для пікантності можна додати гірчицю або мед.
Час: Залиште маринуватися мінімум на 2-3 години (краще на ніч у холодильнику).
Ось класичний рецепт приготування в духовці або на грилі:
1. Підготовка та маринування
Оскільки це свинина, вона потребує трохи більше часу, ніж курка.
Спеції: Змішайте сіль, чорний перець, сухий часник, паприку та дрібку чилі.
Маринад: Додайте до м’яса сухі спеції, трохи олії та соєвого соусу. Для пікантності можна додати гірчицю або мед.
Час: Залиште маринуватися мінімум на 2-3 години (краще на ніч у холодильнику).