Пік пройдено: в Європі спостерігається невелике зниження цін на оперативну пам’ять DDR5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

Предлагаю обсудить Пік пройдено: в Європі спостерігається невелике зниження цін на оперативну пам’ять DDR5
время продавать свою оперативную память - что бы потом откупится на низах
AccessDenied
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Покращення вже сьогоднi. :rotate:
Zaelot
Member
Аватара пользователя
Откуда: Я з України

Сообщение

на elmir сьогодні акція до 14:00 , набор 2х16 kingston fury 5200mts - 8900грн
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Тепер на нову пам'ять не вистачає трохи менше, ніж раніше. :shuffle:
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Zaelot: 23.02.2026 12:20 на elmir сьогодні акція до 14:00 , набор 2х16 kingston fury 5200mts - 8900грн
спойлер
Изображение
my4a4oc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

bes: 23.02.2026 12:09 Предлагаю обсудить Пік пройдено: в Європі спостерігається невелике зниження цін на оперативну пам’ять DDR5
время продавать свою оперативную память - что бы потом откупится на низах
та може то корекція, треба холдити))) щя ще якогось гівна на вентилятор підвезуть
maxim099
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Zaelot: 23.02.2026 12:20 на elmir сьогодні акція до 14:00 , набор 2х16 kingston fury 5200mts - 8900грн
Не могу найти, может какая-то ошибка была.
proos
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Прогрели гоев и хватит :D
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

мабуть зрозуміли, що з ШІ не вийде Скайнету, тому зменшили апетити на пам"ять :laugh:
Vasyanya1
Member

Сообщение

мабуть зрозуміли, що з ШІ не вийде Скайнету, тому зменшили апетити на пам"ять
Хом'яків побрили, тепер можна на хаях вийти.
firestarter256
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дэнвер

Сообщение

Я вчера продал на ибай 4 планки киuнстон фури 3200 cl16 32GB за косарь, моей жене и детям и 64 пока хватит
PS Это все мои рабочие компы? Которые теперь в красивых корпусах и на воздухе
ПС В семье из 4х детей косарь лишним не будет
talex
Member

Сообщение

maxim099: 23.02.2026 12:59
Zaelot: 23.02.2026 12:20 на elmir сьогодні акція до 14:00 , набор 2х16 kingston fury 5200mts - 8900грн
Не могу найти, может какая-то ошибка была.
уже 16999 грн))) было 8833
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Купив собі у вівторок Rx 9070 XT Red Devil за $1000,
Сьогодні вже бачу акцію $810 за Asus Prime 9070 XT (не більше 5 штук в одні руки :lol: )
Таке враження, що пік пройшли вже.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Спостерігаємо за курсом акцій оперативки :popcorn:
maxud_b
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Ви тут про здорожчання пам'яті, ссд, хдд і відеокарт через АІ, а от причину здорожчання ryzen 5 5600 в 2 рази з 4к до 9к грн пару тижнів тому у наших рітейлерів можете назвати? Я просто незнаю, що придумати окрім жадібності...
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

maxud_b: 23.02.2026 15:53 Ви тут про здорожчання пам'яті, ссд, хдд і відеокарт через АІ, а от причину здорожчання ryzen 5 5600 в 2 рази з 4к до 9к грн пару тижнів тому у наших рітейлерів можете назвати? Я просто незнаю, що придумати окрім жадібності...
Через АІ, не дякуй
Oxygen2002
Junior

Сообщение

16*2=32 ціна ддр5 кіта грубо 16к грн. це 370. а кіта ддр4 230-240. Якщо взяти і5-14400ф то памя'ять та продіктивність ніяк не вплинуть як на гру так і на основні робочі процеси. Якщо дивитися в сторону амд то на х3д швидкість пам'яті не впливає, хіба комусь там 1-2% грає роль в фпс ) . Але тут виникає питання що до відеокарти ) Якщо комусь треба збільшити, тоді так це є проблема. Треба ту саму пам'ять і це цілий .... А якщо збірка побавитися, тоді опа повна, ціна на збірку тепер просто краще пс+ плюс плойка )

Відправлено через 7 хвилин 34 секунди:
taras_cs: 23.02.2026 14:43Купив собі у вівторок Rx 9070 XT Red Devil за $1000,
Сьогодні вже бачу акцію $810 за Asus Prime 9070 XT (не більше 5 штук в одні руки :lol: )
Таке враження, що пік пройшли вже.
Там живлення 8 пін х 3 а це приємно. А цінник впав то тут не вгадаєш, бо амд як почали піднімати ціну то перестали брати, може тому падіння. Вітаю з покупою.
yurius_r
Member

Сообщение

Статистика з амазону це дуже дивна історія. Брали б Mindfactory якийсь чи щось таке
XXXshadyXXX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина\Норвегия

Сообщение

Да, тут на севере Норвегии прям с барского плеча новые комплекты 6000 и 6400 32гига по 400 баксов... Барыги засуетились :D У меня у самого 2 комплекта 32gb ddr5 лежит Corsair на 5200 и на 6000, вот думаю уже пора или нет :gigi:
Alexx-wisa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

taras_cs: 23.02.2026 14:43 Купив собі у вівторок Rx 9070 XT Red Devil за $1000,
Сьогодні вже бачу акцію $810 за Asus Prime 9070 XT (не більше 5 штук в одні руки :lol: )
Таке враження, що пік пройшли вже.
Пропоную здати товар назад в магазин позаяк не минуло 14 днів і купити за 810 :gigi:
Ответить