Да-да, от ми прийшли і зробили в 10 разів швидше, в 10 разів економічніше і в 20 разів дешевше.
Буквально завтра будуть доступні в лабораторії!
Чому б тоді не почекати трохи і не показати працюючий продукт?
Инвестицииdead_rat: ↑ 22.02.2026 12:35 Пропоную обговорити Taalas пропонує чипи для ШІ в 10 разів швидші за конкурентів, які можуть бути адаптовані під конкретні моделі LLM
Да-да, от ми прийшли і зробили в 10 разів швидше, в 10 разів економічніше і в 20 разів дешевше.
Буквально завтра будуть доступні в лабораторії!
Чому б тоді не почекати трохи і не показати працюючий продукт?![]()
Уявимо, що і правда впакували залізом 8б модель. Це найменша модель дворічної давнини і вже 800 кв мм хай і не топового техпроцессу.Llama 3.1 (July 2024): Highly capable models in 8B, 70B, and 405B, supporting long context and function calling.
Вот ты не веришь, а я верю и инвесторы пусть верят. А нвидия пусть кала с тарелки навернётdead_rat: ↑ 22.02.2026 12:35 Пропоную обговорити Taalas пропонує чипи для ШІ в 10 разів швидші за конкурентів, які можуть бути адаптовані під конкретні моделі LLM
Да-да, от ми прийшли і зробили в 10 разів швидше, в 10 разів економічніше і в 20 разів дешевше.
Буквально завтра будуть доступні в лабораторії!
Чому б тоді не почекати трохи і не показати працюючий продукт?![]()
І де зараз ті Китайці, поки ОпенАІ отримала свої 100+ мільярдів і намагається вигризти 1.4 трильйони?ronemun: ↑ 22.02.2026 15:32 dead_rat
це мала модель, але читай як китайці 2 роки тому за копійки зробили те на що OPenAI хотіла 200 мільярдів
вони розбили велику модель на малі.
Проблема в тому, що НВідія одразу викупить той стартам з потрохами, якщо там буде щось пристойне. І далі вирішить чи застосовувати його в своїх напрацюваннях, чи просто поховати щоб не заважав відяхи конторам продавати.VRoman: ↑ 22.02.2026 17:40Да хорошо бы. Глядишь ИИ гиганты перестанут покупать видюшные чипы НВидиа
Я б за китайців не переживав. Поки весь світ зфокусований на намаганні альтмана утримати свою контору на плаву, вони просто роблять свою справу - мовчки, впевненно, цілеспрямовано.dead_rat: ↑ 22.02.2026 16:20І де зараз ті Китайці, поки ОпенАІ отримала свої 100+ мільярдів і намагається вигризти 1.4 трильйони?ronemun: ↑ 22.02.2026 15:32 dead_rat
це мала модель, але читай як китайці 2 роки тому за копійки зробили те на що OPenAI хотіла 200 мільярдів
вони розбили велику модель на малі.