Філ Спенсер залишає посаду керівника Microsoft Gaming. Його замінить Аша Шарма

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
proos
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Предлагаю обсудить Філ Спенсер залишає посаду керівника Microsoft Gaming. Його замінить Аша Шарма

Эх, Филя, Филя, не шмог(
Ставить такую мадам на должность по играм, ну такое себе. Интересно, она геймпад хоть раз в руках держала?
NST1983
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

:weep:
спойлер
:lol:
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Как всегда майки... как всегда... Девиз - купить чтобы похоронить :laugh: Так с Nokia, так с игровыми студиями, так со всем к чему они прикасаются
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

завжди коли читаю подібну новину, я згадую ті проекти, які були вбиті істотами, які займали нові посади
вони думають, що добре знають ігрове ком"юніті, а по факту далі свого носа не бачать
і як наслідок вони будут сильно міняти курс на казуальщину навіть тих ігор, які по очевидним причинам не можут бути такими
nochnik89
Member
Аватара пользователя
Откуда: Планета Земля

Сообщение

Откройте форумные баталии за 2020-2022е годы. Х-бокс против сони. Посмотрите сколько людей было, кто говорил что х-бокс порвет сони)) и Фил ведет х-бокс правильно дорогой. Ах да, еще же доказывали что х-бокс мощнее и это прям аргумент. И вот 2026й, все становится на круги своя.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

На високій посаді його змінить Аша Шарма (Asha Sharma), яка раніше керувала напрямком CoreAI в Microsoft
Ну тепер у steam machine взагалі не буде шансів
Изображение
Последний раз редактировалось 7mindfields 21.02.2026 12:52, всего редактировалось 1 раз.
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Бачачи це я просто побажаю пану Гейбу Ньюеллу прожити всі 100+ років і тримати свою поточну посаду до останнього :)
Jech
Member
Аватара пользователя

Сообщение

эти индийцы везде, их очень много и работают за копейки в любой отрасли и где угодно.
firestarter256
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дэнвер

Сообщение

StingerYar
Ну Гейб основатель, не думаю что его попрут, пока сам не уйдет. Но он сволочь еще та 25 ожидания одной игры, а он все контру форсит
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Jech: 21.02.2026 12:51 эти индийцы везде, их очень много и работают за копейки в любой отрасли и где угодно.
Це де вони працюють за копійки? Що в західних фірмах, що в самій Індії їхні зп на світовому рівні
SKYJAKER
Member
Аватара пользователя
Откуда: м Камянське

Сообщение

корінна американка :D
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

спойлер
"Аша Шарма (Asha Sharma), яка раніше керувала напрямком CoreAI в Microsoft."
"Також згадується про переосмислення ігор у дусі часу та впровадження нових бізнес-моделей."
краще поверніть нас у часи консольних війн :(
Samilo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков (Украина)

Сообщение

SKYJAKER
Така як і трамп чи бред піт
id3210
Junior

Сообщение

firestarter256: 21.02.2026 13:02 StingerYar
Ну Гейб основатель, не думаю что его попрут, пока сам не уйдет. Но он сволочь еще та 25 ожидания одной игры, а он все контру форсит
кто его попрет? некому, акционеров нет и он босс )
Mopar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Vároš

Сообщение

proos: 21.02.2026 12:19


Ставить такую мадам на должность по играм, ну такое себе. Интересно, она геймпад хоть раз в руках держала?
Джойстик-палку мала би тримати в руках полюбе.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat: 21.02.2026 13:03Це де вони працюють за копійки? Що в західних фірмах, що в самій Індії їхні зп на світовому рівні
мені здається там зараз одні індуси будуть в керівництві :rotate:
Reinmar
Member

Сообщение

nochnik89: 21.02.2026 12:30 все становится на круги своя.
Что становится?) Есть цифра конкретная - доход игрового подразделения Сони и аналогичная Майрософт. И она не отражает того, на что вы намекаете. И они работают ради нее в первую очередь. Она никак не корелирует с баталиями в инете. При том,что коробку слили (и славно кстати), это не значит,что доходы летят вниз.
Последний раз редактировалось Reinmar 21.02.2026 14:02, всего редактировалось 1 раз.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Hotspur: 21.02.2026 13:43
dead_rat: 21.02.2026 13:03Це де вони працюють за копійки? Що в західних фірмах, що в самій Індії їхні зп на світовому рівні
мені здається там зараз одні індуси будуть в керівництві :rotate:
Так, бо вони методично вищімлюють усіх і тоді переносять розробку в Індію
спойлер


МОНАХ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Український Шаолінь

Сообщение

В офіційному листі Філ Спенсер дякує всім...
► Прямо в голові прозвучала фраза... це ще з якогось совковського фільму і вона кацапською, але суть банальна: "В нашій справі головне - вчасно змитися" (С). Стосовно Філа, то вже трохи не вчасно - довгенько він вже пересидів, очікуючи чуда, але :laugh: - видко, чуда точно вже не буде...
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватара пользователя
Откуда: Intel "7" 10nm++

Сообщение

Наделла всякую Шаурму пропихивает из своих родственников в руководство. Не удивлюсь, если она приложила руку к копайлоту в 11 винде.
Ответить