Aorus RTX 5060 Ti AI Box: що всередині нової зовнішньої відеокарти Gigabyte

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Предлагаю обсудить Aorus RTX 5060 Ti AI Box: що всередині нової зовнішньої відеокарти Gigabyte

Плюнуть-сунуть і зверху скотчем, все в стилі гнилобайту
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Polaris: 19.02.2026 15:35 Плюнуть-сунуть і зверху скотчем, все в стилі гнилобайту
Ви так написали, наче маєте власне виробництво.
1234waltz
Member

Сообщение

AI Box
Хтось скаже їх маркетологам, що за такі назви вже можуть побити?
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Якась дурня розділити плату навпіл і залишити формфактор звичайної відеомапи. Зробили б вже бутерброд з вентеляторами з обох боків і в половину короче. Хочаб нагадувало б бокс із назви. Тим паче все для цього є.
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Оце дарма вони не припаяли все, а застосували псіє роз'єм. Якось не сучасно виходить. Наступне покоління прийдеться або паяти або фізично переробляти аби вумніки туди 6060 не присрали.
yariksom
Member

Сообщение

Polaris: 19.02.2026 15:35 Предлагаю обсудить Aorus RTX 5060 Ti AI Box: що всередині нової зовнішньої відеокарти Gigabyte

Плюнуть-сунуть і зверху скотчем, все в стилі гнилобайту
А гнилобайт може додати в назву чарівне АІ? Отож! :lol:
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Polaris: 19.02.2026 15:35Плюнуть-сунуть і зверху скотчем, все в стилі гнилобайту
когда собаке нечего делать, она начинает лизать.... :gigi:
вот и нализал гигобойт :laugh:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Devijack: 19.02.2026 16:22Якась дурня розділити плату навпіл і залишити формфактор звичайної відеомапи. Зробили б вже бутерброд з вентеляторами з обох боків і в половину короче. Хочаб нагадувало б бокс із назви. Тим паче все для цього є.
Вони не розділяли плати, а максимально уніфікували з існуючою картою, що і дозволило поставити цілком адеватний прайс.

Звичайно, вийшло колхозно. Особливо вразив розмір додаткової плати, де кілька додаткових інтерфейсів з обв'язкою розтягнули до розміру плати відяхи.
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

Polaris: 19.02.2026 15:35Плюнуть-сунуть і зверху скотчем, все в стилі гнилобайту
А що є скарги на поломки чи масові повернення? Використали готові модулі, підвищили ремонтопридатність і можливість апгрейду в майбутньому. Тобто з часом буде там ж сама материнка і наприклад 6060 або 5070. Навпаки молодці.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

tornadox: 20.02.2026 17:15 і можливість апгрейду в майбутньому. Тобто з часом буде там ж сама материнка і наприклад 6060 або 5070. Навпаки молодці.
Далеко не факт, що воно буде сумісне с новим поколінням.
TheGuy
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

waryag: 20.02.2026 07:21
Devijack: 19.02.2026 16:22Якась дурня розділити плату навпіл і залишити формфактор звичайної відеомапи. Зробили б вже бутерброд з вентеляторами з обох боків і в половину короче. Хочаб нагадувало б бокс із назви. Тим паче все для цього є.
Вони не розділяли плати, а максимально уніфікували з існуючою картою, що і дозволило поставити цілком адеватний прайс.

Звичайно, вийшло колхозно. Особливо вразив розмір додаткової плати, де кілька додаткових інтерфейсів з обв'язкою розтягнули до розміру плати відяхи.
Щодо розміру - плюсую.Він такий,що туди можна було і сам блок на 350Вт розпаяти,грубо кажучи.Щоб була з одним шнурком в розетку,як ігрова приставка,скажімо.
Ответить