Гра в жанрі жахів Cthulhu: The Cosmic Abyss скоро отримає демоверсію

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Пропоную обговорити Гра в жанрі жахів Cthulhu: The Cosmic Abyss скоро отримає демоверсію

Цікаво, повернення Лавкрафта. Помню колись детектив ктулху від зенімакс був.
МОНАХ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Український Шаолінь

Сообщение

► Від візуалу нового трейлера - від окремих елементів та їх співвідношення - трохи зловив вайб Сабнатики... Якщо буде хоч частково схожий геймплей, можливості хай обмежені, але дослідження локацій і схожий, геймплейно-дозований сюжет, то це, в певній мірі буде два-в-одному, бо Лавкрафта я здебільшого дуже люблю :up: . Правда, я більше за тематику "Хребтів безумства" вболіваю, ніж безпосередньо самого Ктулху, але там це все пов'язано... Напевно, закину в очікуване; як "не з'їм", то точно хоча б "понадкушую" :) ...
спойлер
► Проблема в тому, що творці контенту по творчості Лавкрафта здебільшого люблять його чомусь не так як я :gigi: і в більшості випадків виходить якесь лайно або претенциозне лайно "на тему", але це не привід раз-за-разом, знову не сподіватися і не давати їм шанс ;) ...
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Так виглядає місце де була кровава бійня?
https://youtu.be/iyYlAQ1b74o?t=36
AndrewV
Member

Сообщение

Liam

такой же рейтинг как у DOOM III PEGI 18 :laugh:
wotan
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Украіна Запоріжжя

Сообщение

Пх'нглуи мглв'нафх Ктулху Р'льех вгах'нагл фхтагн
У підводному Р'льєхі мертвий Ктулху спить і чекає потрібної години
)))
Ответить