NZXT випустила корпус H2 Flow для плат Mini-ITX та блок живлення C850 SFX

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Предлагаю обсудить NZXT випустила корпус H2 Flow для плат Mini-ITX та блок живлення C850 SFX

А сенс такого розміру якщо відеокарта все одно не встане? Він надто великий для збірки без відеокарти.
white_noise
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

щось мені підказує що не взлетить
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Polaris
Шо значить не стане? В спеках написано:

331 mm GPU Capacity
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

PolarisТуди влізе 9070хт чи навіть 5090 проарт/фе
Hells Angels
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кам'янець-Подільський

Сообщение

набокопорили з внутрішньою організацією лише заради скла щоб було видно екранчик :down:
Dilfin
Member

Сообщение

Це з блоком живлення в комплекті?)
KolSer
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Вчора як раз дивився збірку з цим корпусом, доволі непогано, та як на мене, скло там зайве.
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

leif
Барбарис
Так вже побачив
sergant2020
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Класный корпус, взял бы :rotate: , но боюсь видяха не станет. Смотрел обзор, выглядит супер
evenmore
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Выглядит специфично. H1 был очень целостным/симпатичным. Но не универсальным, особенно после 100% поломки сжо.
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

GPU Thickness Up to 65 mm
GPU Width Up to 150 mm
типа трехслотовая становится, а по факту не каждая влезет, как всегда
Alanis
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славянск

Сообщение

Надеюсь в этот раз всё протестили, что б не так как с Н1 было замыкание от винтика.
Ответить