ASUS представляє компактну бездротову клавіатуру ProArt KD300 з автономністю до 16 місяців

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Пропоную обговорити ASUS представляє компактну бездротову клавіатуру ProArt KD300 з автономністю до 16 місяців
Цікава штука, навіть недорого як для асус.
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Так 16 годин чи 16 місяців? :spy:
Georgin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

AntonyKandaurov
Місяців, принаймні на офсайті так написано.
big_bang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

її ціна становить 999 юанів (приблизно 145 доларів США).

це точно Asus ?

це точно ProArt ?

Виглядає стильово
Georgin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

big_bang
Підсвітка на місці, RGB і все таке...
dret09
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

big_bang: 19.02.2026 13:00 її ціна становить 999 юанів (приблизно 145 доларів США).

це точно Asus ?

це точно ProArt ?

Виглядає стильово
Згоден, прикольна клава. Сенсори для гучності правда не подобаються. І чому зараз майже ніхто в норм клави не додає мультимедіа клавіші...
big_bang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Georgin: 19.02.2026 13:01 big_bang
Підсвітка на місці, RGB і все таке...
дочитав)))

скмніваюсь, що там буде rgb, бо ця серія у них для "серьйозних пацанов"

Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
dret09: 19.02.2026 13:02 І чому зараз майже ніхто в норм клави не додає мультимедіа клавіші...
бо, майже на всіх клавах є кнопка FN
Dilfin
Member

Сообщение

Які молодці маркетологи, продавати обрубки і навіть без мультимедійних можливостей за ціною повнорозмірних клавіатур, з націнкою і навіть не позиціонувати їх як ігрові, верх цинізму, але піпл схаває, світ не без лохів, які вірять в статуси.
white_noise
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

big_bang: 19.02.2026 13:00 Виглядає стильово
згоден. от би такуж але повнорозмірну і з проводом. егеж?
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Dilfin: 19.02.2026 13:04продавати обрубки і навіть без мультимедійних можливостей за ціною повнорозмірних клавіатур
вважаю, що давно вже треба законодавчо закріпити у всіх цивілізованих країнах, що клавіатура в лейауті 65% чи 60% не може коштувати дорожче $25, бо це ж не повноцінна клавіатура, а нещасний обрубок. немає навіть мультимедійних клавіш!!!111!!

і якщо маркетологи починають "дурити людям голову" (с) і ставити ціну на такі клавіатуру вище -- вони мають автоматом отримати 10 ГОД ТЮРМИ! без права на дострокове звільнення, а компанія яка подібне допустила -- штраф 100 млрд доларів (за один SKU)
Dilfin: 19.02.2026 13:04верх цинізму
100%!!! добре що є люди які це розуміють і прямо називають речі своїми іменами!

це час припиняти, бо люди ведуться і страждають потім, несуть фінансові втрати, а кляті маркетологи наживаються за рахунок своєї недоброчесності. держава і поліція має втрутитись!
Polaroid1962
Member

Сообщение

В цілому непогано, але не вистачає відкритої прошивки як то QMK.

Відправлено через 2 хвилини 9 секунд:
Dilfin: 19.02.2026 13:04 Які молодці маркетологи, продавати обрубки і навіть без мультимедійних можливостей за ціною повнорозмірних клавіатур
Насправді якраз повнорозмірні клавіатури і є непорозумінням та маркетологовим мотлохом: купа кнопок просто дублюється. І вам продають ті самі кнопки, які вже є на клавіатурі другий раз.
big_bang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Polaroid1962: 19.02.2026 13:36 І вам продають ті самі кнопки, які вже є на клавіатурі другий раз.
на звичайній (повнорозмірній) клавіатурі зайвих кнопок дійсно вистачає але NUM блок річ корисна
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leif
додайте для мене у лист вимог shine thru pbt keycaps, бумласка
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Гарна спроба asus, але ця ніша і цінова категорія вже зайнята lofree/iqunix
Polaroid1962
Member

Сообщение

big_bang: 19.02.2026 13:40 на звичайній (повнорозмірній) клавіатурі зайвих кнопок дійсно вистачає але NUM блок річ корисна
Насправді від NUM блока більше шкоди:

- для ігор він непотрібен, а якщо його видалити - у вас більше місця під мишку, ви можете робити більше рухів або просто розташувати її у більш звичному положенні
- для ігор, якщо ви нахиляєте клавіатуру під кутом - вам це зручніше зробити з 75 або меншою клавіатурою
- для роботи, якщо ви друкуєте - вам легше вводити цифри змінюючи положення рук
- для роботи, якщо ви друкуєте 10 пальцями і у вас повнорозмірна клавіатура - ви або розташовуєте `gh` по центру і у вас мишка опиняється десь далеко, або ви зміщуєте клавіатуру ліворуч і у вас дуже криво вигибаютсья руки
- для роботи дуже не зручно переносити праву руку від основного блоку до мишки через стрілки та цифровий блок

Його треба розміщувати або зліва (є такі клавіатури), або робити окремим блоком. Я взагалі використовую програмні шари: просто затискаю пробіл і в мене `asdfghjkl;` працює як `1234567890`, це вирішує всі питання.
Последний раз редактировалось Polaroid1962 19.02.2026 13:55, всего редактировалось 2 раза.
doc-oc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Удачи им с таким ценником, на рынке, где полно беспроводной механики начиная от 50 баксов :super:

Асус решили, что обладают каким-то мифическим статусом, за который люди будут 100 басов сверху накидывать :laugh:
Kosdnepr
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Dilfin
Що про таку скажете, норм?
https://www.velocifiretech.com/products ... l-keyboard
white_noise
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Kosdnepr: 19.02.2026 13:52 Dilfin
Що про таку скажете, норм?
https://www.velocifiretech.com/products ... l-keyboard
огінь, але занадто дорого
Jay228
Member
Аватара пользователя

Сообщение

вигляда класно . у мене подібна була від лоджітек. прослужила довго. компактна можна десть на дивані щось написати як треба коли підключив пк до великого телевізора.
Але ціна у асуса як завжди зашкалює :spy:
StTechnik
Member

Сообщение

Kosdnepr
Я думаю от такой - у многих порвется все что только может порваться :D
https://www.norbauer.co/products/the-seneca
Ответить