NVIDIA планує здивувати світ на конференції GTC 2026

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
gregory_amd
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Пропоную обговорити NVIDIA планує здивувати світ на конференції GTC 2026

Краще б і далі не бачили лол.
Свої ші най собі залишать
sapsan
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Скаже, що нафіг нікому не потрібні ті 16ГБ ?
Georgin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Думаю, що ціна цього чіпу здивує більше ніж його можливості.
VovaII
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Коротко кажучи: цього разу гравців на стенді Нвідії не очікують. 👀

Пропоную обговорити бакалію. :popcorn:
deroill
Junior

Сообщение

Сподіваюсь що покажуть ноутбуки з N1X чіпом
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

100k$, вся наша памʼять і кілька кіловат споживання
yariksom
Member

Сообщение

Georgin: 19.02.2026 10:28 Думаю, що ціна цього чіпу здивує більше ніж його можливості.
Ціни на них вже давно нікого не дивують, зараз бульбашка прийме будь-яку ціну.
Nikoliasik_Zeus
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Чип ,поддерживающий банки памяти по 256-512мб в 2026?
EvhenS
Member
Аватара пользователя
Откуда: Черкаси

Сообщение

Да вже кожна ракушка на побережжі Борнео знає, що Женсюнь жадний на гроші, а не циферки в постерах.
Да і презентацію Паскаля вже нічим не переб'єш.
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Погано те, що на фоні подібних анонсів Хуанга мовчать генетики та біологи: дві нирки — це вже комплектація для бідних.
Здається, навіть якщо душу закласти, Люцифер тільки розведе руками й скаже, що квоти на душі під такий прайс закінчилися ще на етапі Blackwell
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Хуанг себе переоцінює. GTX 6090 по 10 кілобаксів зараз світ не здивує.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Scoffer: 19.02.2026 11:56 Хуанг себе переоцінює. GTX 6090 по 10 кілобаксів зараз світ не здивує.
А як щодо RTX 6060 по 10 кілобаксів? B-)
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat: 19.02.2026 11:59А як щодо RTX 6060 по 10 кілобаксів?
Я думаю 6060 взагалі не буде. Як зараз немає 5030.
Mozdev
Member

Сообщение

Я думаю буде анонс припинення виробництва користувацьких відеокарт, тільки сервера та чіпи для ШІ. :rotate:

Ну, або він буде казати що нвідіа бідна та несчасна компанія у ці складні часи змушена ще підняти ціни на відеокарти та зменшити обсяги VRAM на них :gigi:
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

"Я устал, Я мухожук!"....??? :lol:
n6407
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

RTX 6050 128 мегабайт :-/
Dima4s
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

n6407: 19.02.2026 12:42 RTX 6050 128 мегабайт :-/
з річною підпискою на 6,8,10,12 або 16гб)
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя
Откуда: Spain

Сообщение

Зачем вообще новости про этого мужика в кожанке на этом сайте про разгон ПК? Какое отношение он имеет к геймерам и оверклокерам домашних ПК? Он же ушёл в ИИ :laugh:
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Цінами :D
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

NVIDIA планує здивувати світ на конференції GTC 2026
Що, оголосить ціну на РТХ 6000 серію ?
Ответить