Флагманські Android-смартфони здатні впоратися з ПК-версією Cyberpunk 2077

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
quppeq
Member

Сообщение

Сам факт що там запустили кіберпанк навіює мені сум, що свого часу я обрав планшетом Ipad, який потужніше, краще для кріейторів, але такий куций по софту що капець.
Нарешті можна буде якісь гарні ігри пограти на телефоні (лиш би було зручно на 6 дюймах)

Відправлено через 1 хвилину 12 секунд:
Yalg: 18.02.2026 14:53 Мощь давно есть, игортонет.
Так віндовс бібліотека останніх 20 років, хіба не цікава тема?
1234waltz
Member

Сообщение

quppeq: 18.02.2026 14:54 Нарешті можна буде якісь гарні ігри пограти на телефоні (лиш би було зручно на 6 дюймах)
Є підозра, що з сумісністю буде приколів більше в рази ніж в СтімОС під лінуксом. Бо ще й трансляція. Але результат рівня стімдека на смартфоні вражає.
BoKl
Member
Аватара пользователя

Сообщение

1234waltz: 18.02.2026 14:56
quppeq: 18.02.2026 14:54 Нарешті можна буде якісь гарні ігри пограти на телефоні (лиш би було зручно на 6 дюймах)
Є підозра, що з сумісністю буде приколів більше в рази ніж в СтімОС під лінуксом. Бо ще й трансляція. Але результат рівня стімдека на смартфоні вражає.
Використовую свій планшет як ретроемулятор під час відключень, з геймпадом на екрані у 12,7 дюймів добре грається у пс2 та 3дс, а от емуляція світча та ПК (геймхаб) то лотерея, проходив ПК версію діспатч, все було ок, потім на одному з моментів гри почались вильоти, прийшлось на пк допроходити.
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

Хто захоче повторити, готуйтеся що через декілька "ігрових" сесій у вас роздує акум. У мене так сталося.
quppeq: 18.02.2026 14:54Так віндовс бібліотека останніх 20 років, хіба не цікава тема?
Я би не довіряв Gamehub свій стім аккаунт чи інші дані. А так з ПК переписати ГОГ версію або піратку цілком ок.
1234waltz: 18.02.2026 14:56Є підозра, що з сумісністю буде приколів більше в рази ніж в СтімОС під лінуксом. Бо ще й трансляція.
Лише Snapdragon та серія Elite.
1234waltz: 18.02.2026 14:56Але результат рівня стімдека на смартфоні вражає.
Нема там рівня деки. Але погоджуюся що графіка в Елітках топ.
Klon
CG graphikos fan
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

BoKl: 18.02.2026 15:05Використовую свій планшет як ретроемулятор під час відключень, з геймпадом на екрані у 12,7 дюймів добре грається у пс2 та 3дс, а от емуляція світча та ПК (геймхаб) то лотерея, проходив ПК версію діспатч, все було ок, потім на одному з моментів гри почались вильоти, прийшлось на пк допроходити.
залежить від процу, бо більшість емулів точаться под Драгони та іх якісни Гпу (там і Він емулятори запускають іграшки), а Медіатекі вже рандом... Ну це середній ігровий сегмент типу Сд8 3, та Діменсіті 8400.

Дурі зараз в процах багато, але сотфа нема, якщо Епл це робить навмистно, щоб не ломати продажи Маків , то на Андройді всім банально пофіг, бо там прибуток в гачах та слотах-роблексах, тільки ентузіасти спасають портами\емуляторами. :up:
Sixma
Member
Аватара пользователя
Откуда: Конотоп

Сообщение

Нативних для ныдра - нема, вони зникли десь так в 2015р. Зате э ціла купа емулів(трансляторів) що дозволяють іноді з пердолінгом, але запускати і головне - грати на мобілці з норм графікою та FPS + бібліотека ПС2 та інші не соснольки, он люди вже портанули RPCS3 який дозволяє в гратися в деякі тайтли

Відправлено через 4 хвилини 59 секунд:
1234waltz: 18.02.2026 14:56
quppeq: 18.02.2026 14:54 Нарешті можна буде якісь гарні ігри пограти на телефоні (лиш би було зручно на 6 дюймах)
Є підозра, що з сумісністю буде приколів більше в рази ніж в СтімОС під лінуксом. Бо ще й трансляція. Але результат рівня стімдека на смартфоні вражає.
Особисто в мене взагалі без пірдолінгу завелись Tomb Rider 2010, NFS Porsche Unleashed, COD:MW 2007 та GTA: IV (яка йшла по стабыльності щось на рівні Playstation 3. Eurotruck Simulator дуууже довго вантажився але працював, пірдолінг ймовірно б допоміг, як і покращити стабільність та продуктивність в тій же GTA
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

Klon: 18.02.2026 15:32бо більшість емулів точаться под Драгони
трішки не так, для снепів є відкритий драйвер Turnip який працює на андроїді і є підтримка vkd3d. Під все решта немає, тому там максимум VirGL з підтримкою DX9.
zalizo_org
Member
Аватара пользователя
Откуда: LV

Сообщение

Колись мріяв запустити Windows 95 під Symbian OS на залізі з процесором 100MHz. А зараз просто нема, по суті, нічого неможливого. Все на стільки потужне, що запустити можна що завгодно на чому завгодно.

Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
Тепер вузьке місце - акумулятори
l-m
Member

Сообщение

За низьких налаштувань якості графіки з роздільною здатністю 720p та технологією FSR 2.1 Balanced вищезгаданий гаджет забезпечував частоту кадрів у Cyberpunk 2077 переважно близько 30 к/с.
Якщо FSR 2.1 Balanced, то реальна роздільна здатність ~424p... Гірше ніж 640х480 які були 30 років тому для бомж-геймінга :)
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Весь такий з рідиною та кулером але 100 на проці всеодно, це жах. Круто канєш шо запускає, але довго воно так не проживе.
Creature4O
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Новина рівня "на ibm pc запустили майнінг біткоїна" О май гад, на топовому смартфоні можна грати кіберпанк в 720 і 30фпс. Це треба бути конченим задротом, щоб таке робити на 7" екрані і екранним контролером. А так да, деякі інтеграшки вже років зо п'ять дозволяють досить комфортно грати в ігри типу фолаут4 або гта5.
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

720p balance это сколько? 360р? Не, на низких настройках не впечатляет
Troya
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

vsx: 18.02.2026 18:45 720p balance это сколько? 360р? Не, на низких настройках не впечатляет
720р balance це збалансований режим між якістю та продуктивністю 1280 на 720 пікселей .
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Китайці вже підтягуються
Alexandro211
Junior

Сообщение

здобули...
Tetronga
Member

Сообщение

З інпутлагом в півгодини, артефактами і поганенькою графікою :laugh:
Крылатый Слон
Member

Сообщение

Polaris: 18.02.2026 21:48 Китайці вже підтягуються
Це ж вже було... У Соні
https://ru.wikipedia.org/wiki/Sony_Ericsson_Xperia_Play
TerryCone
Member

Сообщение

В статті є маленька неточність.
В ZTE Nubia RedMagic 11 Pro всередині SoC Snapdragon 8 Elite Gen5, а не Snapdragon 8 Gen5. Це різні по своїм можливостям процесори. Клятий довбаний кострубатий рогатий скособочений неймінг Куалкома.
big_bang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

TerryCone: 19.02.2026 07:45 Клятий довбаний кострубатий рогатий скособочений неймінг Куалкома.
ахахахах :laugh:
шось в тому є)))
Ответить