Минулого кварталу AMD відвантажила 36,4% усіх x86-процесорів для настільних ПК

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
gregory_amd
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Предлагаю обсудить Минулого кварталу AMD відвантажила 36,4% усіх x86-процесорів для настільних ПК

Ну пусть штеуд дальше выпускает процы по принципу "новое поколение должно стать хуже старого", лол.
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

gregory_amd: 12.02.2026 10:49 Ну пусть штеуд дальше выпускает процы по принципу "новое поколение должно стать хуже старого", лол.
«Нове покоління повинно бути гірше старого але на новому сокеті» :gigi:
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

Nekros: 12.02.2026 11:02
gregory_amd: 12.02.2026 10:49 Ну пусть штеуд дальше выпускает процы по принципу "новое поколение должно стать хуже старого", лол.
«Нове покоління повинно бути гірше старого але на новому сокеті» :gigi:
Мало того! Ви недооцінюєте Інтел!
Адже у новому поколінні ще і сокети з ОС тепер будуть без ОС,
прихильники Інтел мають бути у захваті,
адже це подарунок та справжня увага до своїх покупців коли у тебе справи не дуже,
ще і додатково плюнути в обличчя своїй аудиторії!
спойлер
Ліза Су пишається Інтел 100% гарантії.
:lol: :lol: :lol:
yariksom
Member

Сообщение

Блін, знову по 1000 долярів будуть передові райзени, як 20 років тому.
Kyro
Member

Сообщение

Мало, надо 40+ как в старые добрые.
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

Хотілося б бачити не меншу цифру в лептопах.
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

tornadox: 12.02.2026 11:42 Хотілося б бачити не меншу цифру в лептопах.
згоден
р5 4500у непогана штука була...
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Потому что в играх для которых проц в пк в абсолютном большинстве случаев и покупают у Интела отрицательный прогресс и отсутствие конкуренции даже с 7800х3д, не то что 9800.

Я который на Интеле 20 год сидел на АМД перешёл. Им бы теперь так же как с процами только с видяхами и будет и там не 5%, а 45 и довольно быстро
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

erkins007: 12.02.2026 12:21 Потому что в играх для которых проц в пк в абсолютном большинстве случаев и покупают у Интела отрицательный прогресс и отсутствие конкуренции даже с 7800х3д, не то что 9800.

Я который на Интеле 20 год сидел на АМД перешёл. Им бы теперь так же как с процами только с видяхами и будет и там не 5%, а 45 и довольно быстро
плюс
нам треба нова рх480
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yariksom: 12.02.2026 11:22Блін, знову по 1000 долярів будуть передові райзени, як 20 років тому.
Щось при цьому всі забувають, що в ті часи були Пентіум Екстрім Едішн за ті ж 1000уе. Тому нічого дивного що АМД виставила конкурента в той сегмент.
Решта нормально купувала звичайні Атлони 64 і гнали їх до рівня Атлонів FX.
Nekros: 12.02.2026 11:02«Нове покоління повинно бути гірше старого але на новому сокеті»
Зате тут у Інтела стабільне зростання, вже в спину 2066 дихають. Головне щоб ніжок побільше докидали за покоління :gigi:
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kabostebeztak: 12.02.2026 12:29нам треба нова рх480
Нет, нужен не очередной "топ за свои деньги", а именно что топ абсолютный который будет и лучше и дешевле флагмана конкурента. Как с процами. Тогда на АМД перейдут даже самые заядлые зелёные фанаты.
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

erkins007: 12.02.2026 12:47Нет, нужен не очередной "топ за свои деньги", а именно что топ абсолютный который будет и лучше и дешевле флагмана конкурента. Как с процами. Тогда на АМД перейдут даже самые заядлые зелёные фанаты.
Рішення не йти в топ-сегмент GPU - свідоме. На відміну від процесорів, де архітектура універсальна, у відеокартах AMD розділила напрямки. Для обчислень у них є серія Instinct, яка на рівних конкурує з рішеннями NVIDIA для дата-центрів. А випускати наддорогий ігровий чіп, щоб позмагатися за 1% ринку з фанатами NVIDIA, які роками сидять на CUDA - просто економічно недоцільно.
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

erkins007: 12.02.2026 12:47
kabostebeztak: 12.02.2026 12:29нам треба нова рх480
Нет, нужен не очередной "топ за свои деньги", а именно что топ абсолютный который будет и лучше и дешевле флагмана конкурента. Как с процами. Тогда на АМД перейдут даже самые заядлые зелёные фанаты.
І хто його куплятиме?
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

tornadox: 12.02.2026 13:07Для обчислень у них є серія Instinct, яка на рівних конкурує з рішеннями NVIDIA для дата-центрів
Хорошая шутка. Там распределения рынка ещё хуже чем в геймерском сегменте. Щас дефицит и берут все что есть, а до него доля нвидиа на проф рынке была больше 98%

Отправлено спустя 51 секунду:
kabostebeztak: 12.02.2026 13:13І хто його куплятиме?
Кто будет покупать карту которая будет и лучше и дешевле топа конкурента? Все.
coffeeman
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Intel дозволила заробити на своїх акціях близько 100% (+98.4%) за серпня по січень, а AMD на тому ж проміжку десь 22%. Треба було більше купляти. Це добре що перевага не належить одній стороні - такі гойдалки дозволяють заробити.
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

erkins007: 12.02.2026 12:47
kabostebeztak: 12.02.2026 12:29нам треба нова рх480
Нет, нужен не очередной "топ за свои деньги", а именно что топ абсолютный который будет и лучше и дешевле флагмана конкурента. Как с процами. Тогда на АМД перейдут даже самые заядлые зелёные фанаты.
Такого не бывает,не пиши ерунду
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

tornadox: 12.02.2026 13:07А випускати наддорогий ігровий чіп, щоб позмагатися за 1% ринку
Топ це не про великі продажі, заробляли завжди на масових рішеннях. Топ треба, щоб показати покупцям, що компанія створює передові технічні рішення.
item2
Member
Откуда: Київ

Сообщение

А ви купите топ від AMD, якщо він буде на 5% швидший і на 20% дешевший? Чи скажете: там немає CUDA і DLSS 5.0, і краще трохи доплатити?

P.S. Думаю, глибоко в душі кожен мріє, що AMD випустить топ за пів ціни від топа NVIDIA. І це змусить останню знизити ціни на 6090, яка інакше може вже коштувати $5000. І стає важко пояснити дівчині/дружині на що йдуть гроші :-/
anyname
Member

Сообщение

Sanьka: 12.02.2026 12:44
yariksom: 12.02.2026 11:22Блін, знову по 1000 долярів будуть передові райзени, як 20 років тому.
Щось при цьому всі забувають, що в ті часи були Пентіум Екстрім Едішн за ті ж 1000уе. Тому нічого дивного що АМД виставила конкурента в той сегмент.
Решта нормально купувала звичайні Атлони 64 і гнали їх до рівня Атлонів FX.
Nekros: 12.02.2026 11:02«Нове покоління повинно бути гірше старого але на новому сокеті»
Зате тут у Інтела стабільне зростання, вже в спину 2066 дихають. Головне щоб ніжок побільше докидали за покоління :gigi:
Звичайні Атлон64 ніяк не могли наздогнати свого топа , бо в того був вдвічі більший кеш. Можливо було спробувати з старшими версіями ( починаючи з 3700) , але ж у них і цінник був значно більший. Топом по продажам же були атлони 3000 ( вінчестер і Венеція на 939) , а потім прийшов кор дуб і все попаплюжив..
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

item2: 12.02.2026 14:48А ви купите топ від AMD, якщо він буде на 5% швидший і на 20% дешевший? Чи скажете: там немає CUDA і DLSS 5.0, і краще трохи доплатити?
Більшість людей не дивиться огляди і не читає технічні ресурси. В їх сприйнятті Нвідія випускає більш потужні карти. Так само продажі процесорів АМД зростають, бо люди їх сприймають, як найкращі, хоча в Інтела зараз можна знайти дешевші варіанти з +- аналогічними характеристиками, якщо ми не говоримо про топові X3D моделі.
Ответить