G.Skill врегулювала колективний позов щодо оманливих швидкостей пам'яті. Вендор виплатить $2,4 млн

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
yariksom
Member

Сообщение

Скоро за планку пам'яті вони заплатять більше чим компенсація :gigi:
Nikolay Yeryomenko
Member

Сообщение

Тут мабуть ключовим є те що особи були з США :rotate:
"А что ещё включать что-то надо? Никогда такого не было и вот опять"...
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Так це лише для сша з їх буквою та духом законів, які часто дозволяють видати власну тупість за чужий :censoured:
erazel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Але я б на місці компанії також зобовязав би покупців повернути придбані комплекти памяті з відшкодуванням 100% вартості покупцям :gigi:
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Переклад з сайту https://www.gskilldramsettlement.com/ якщо комусь цікаво:
Ви включені до списку, якщо (1) придбали будь-яку пам'ять G.Skill DDR-4 (не SODIMM/для ноутбуків) із номінальною швидкістю понад 2133 мегагерц (МГц) або будь-яку пам'ять G.Skill DDR-5 (не SODIMM/для ноутбуків) із номінальною швидкістю понад 4800 мегагерц, і (2) здійснили цю покупку, проживаючи у Сполучених Штатах, і (3) покупка(и) відбулася(лися) у період з 31 січня 2018 року по 7 січня 2026 року. Для ясності, «номінальна швидкість» включає ефективну швидкість, швидкість передачі даних та будь-яку іншу термінологію, що використовується для опису заявленої або вказаної продуктивності пам'яті.
Ті, хто подасть заявки, матимуть право на отримання пропорційної частини коштів із компенсаційного фонду. Якщо у вас немає підтвердження покупки, ви не можете подати заявку більш ніж на п'ять (5) товарів.
Ох уж ці, штати, сполучені, хитро закручені.
LordTornado
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

У меня чтобы прошлая память заработала на частоте, которая была указана в её описание у продавца, нужно было ещё и неслабо поднять рабочее напряжение... И было не понятно, обменяют ли её по гарантии, если память на этом повышенном напряжении сгорит?
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ну в целом достаточно многие конторы пользуются хмп как прогревом гоев. По идее оно должно работать как включил профиль, оно работает, но по факту вообще ничего не гарантировано и превращается в разгон руками и поиск стабильности. Особенно это касается того же г.скилла с их убогими флаер Х на чипах со спиленной маркировкой
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватара пользователя
Откуда: Intel "7" 10nm++

Сообщение

Какие-же ленивые покупатели плашек. Сразу бежать судить производителя ни за что. Надо для тупых делать PnP профили как у Кингстона. Воткнул и забыл.
WakeMe
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

DuckRider: 11.02.2026 14:20но по факту
Оновив я біос і пам'ять вже не 7800, а більше 7200 не їде, дякую мсі :laugh: :weep:
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

А потім побіжать в суд, бо активація XMP шкварить проц. :-/
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Intel74320ASuperFin+: 11.02.2026 14:25 Какие-же ленивые покупатели плашек. Сразу бежать судить производителя ни за что. Надо для тупых делать PnP профили как у Кингстона. Воткнул и забыл.
"вставил и забыл" - это было в одной другой извесной компании :yes:
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

erazel: 11.02.2026 13:32 Але я б на місці компанії також зобовязав би покупців повернути придбані комплекти памяті з відшкодуванням 100% вартості покупцям :gigi:
Відшкодувати по тій ціні, по якій купувалися, а потім продати новим менш вередливим покупцям вже по новій нинішній ринковій ціні. :super:
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

DuckRider: 11.02.2026 14:20 Ну в целом достаточно многие конторы пользуются хмп как прогревом гоев. По идее оно должно работать как включил профиль, оно работает, но по факту вообще ничего не гарантировано и превращается в разгон руками и поиск стабильности. Особенно это касается того же г.скилла с их убогими флаер Х на чипах со спиленной маркировкой
Що за платформа? Що за проц?
Перші райзени зі старими біосами мали люті проблеми з високочастотною озп навіть з хмп, і наскільки я знаю у лоу енд рішень гірші контролери пам'яті ніж у середніх чи хай енд


Блін, профіль не чекнув.
Дивно. Може несправне щось?

У мене на Ryzen 5 3600, MSI B550M PRO-VDH WiFi і G.Skill (лол) Aegis на Nanya A-die (по моєму) не те що хмп, а невеликий розгін працює ідеально
EvhenS
Member
Аватара пользователя
Откуда: Черкаси

Сообщение

Місто адвокатів з Траси 60.
xIIImaL
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

DuckRider: 11.02.2026 14:20 Особенно это касается того же г.скилла с их убогими флаер Х на чипах со спиленной маркировкой

спойлер
photo_2026-02-11_23-36-56.jpg
photo_2026-02-11_23-41-19.jpg
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kabostebeztak: 11.02.2026 19:30
DuckRider: 11.02.2026 14:20 Ну в целом достаточно многие конторы пользуются хмп как прогревом гоев. По идее оно должно работать как включил профиль, оно работает, но по факту вообще ничего не гарантировано и превращается в разгон руками и поиск стабильности. Особенно это касается того же г.скилла с их убогими флаер Х на чипах со спиленной маркировкой
Що за платформа? Що за проц?
Перші райзени зі старими біосами мали люті проблеми з високочастотною озп навіть з хмп, і наскільки я знаю у лоу енд рішень гірші контролери пам'яті ніж у середніх чи хай енд


Блін, профіль не чекнув.
Дивно. Може несправне щось?

У мене на Ryzen 5 3600, MSI B550M PRO-VDH WiFi і G.Skill (лол) Aegis на Nanya A-die (по моєму) не те що хмп, а невеликий розгін працює ідеально
Та при чому тут профіль? Це загальна проблема з ддр5 буквально всюди, це не ддр4 де хмп підкинув і воно працює
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

DuckRider: 12.02.2026 00:33
kabostebeztak: 11.02.2026 19:30

Що за платформа? Що за проц?
Перші райзени зі старими біосами мали люті проблеми з високочастотною озп навіть з хмп, і наскільки я знаю у лоу енд рішень гірші контролери пам'яті ніж у середніх чи хай енд


Блін, профіль не чекнув.
Дивно. Може несправне щось?

У мене на Ryzen 5 3600, MSI B550M PRO-VDH WiFi і G.Skill (лол) Aegis на Nanya A-die (по моєму) не те що хмп, а невеликий розгін працює ідеально
Та при чому тут профіль? Це загальна проблема з ддр5 буквально всюди, це не ддр4 де хмп підкинув і воно працює
а... сподіваюсь виправлять
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

xIIImaL: 11.02.2026 23:42
DuckRider: 11.02.2026 14:20 Особенно это касается того же г.скилла с их убогими флаер Х на чипах со спиленной маркировкой

спойлер
photo_2026-02-11_23-36-56.jpg

photo_2026-02-11_23-41-19.jpg
Круто, скрин с тридентов, а не флаеров

Отправлено спустя 1 минуту 7 секунд:
kabostebeztak: 12.02.2026 00:34
DuckRider: 12.02.2026 00:33

Та при чому тут профіль? Це загальна проблема з ддр5 буквально всюди, це не ддр4 де хмп підкинув і воно працює
а... сподіваюсь виправлять
Наче проблемі один рік. Не виправлять, воно так працює
Reinmar
Member

Сообщение

Читая коменты выше, понимаю,что для всех нормально, что фактически памяти, работающей на заявленой величине - не существует в продаже?
Тут даже вопрос не хмп и будет он работать или нет(понятно что оверы разберутся),а к тому - что хочет человек купить условный ддр4 3200. Находит в любом магазине такую по параметрам и по названию модели,а приедет ему все равно память не 3200, а 2133/2400, с хпм на 3200. Для обычного покупателя пробить это на 100% можно только читая расшифровку даташитов на сайте. Это как вы покупаете машину на 200 лошадок,а по факту будет 150,а 50 скажут - заложено в тюнинг... Должно быть четко промаркировано: это память на 3200. А это на 2133, но с заложеной возможностью работы на 3200 при хмр. Вещи разные.
Ответить