В Європі ціни на 16-гігабайтну GeForce RTX 5060 Ti наближаються до рівня GeForce RTX 5070

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

dead_rat
Так Ви праві. Помарка на EK.ua

Хоча на офіційному сайті позначено
289mm*111mm*41mm
304mm*127mm*42mm(with bracket)

Що за кронштейн? Він Ззаду карти ставиться?
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Polaris: 10.02.2026 16:41 dead_rat
Так Ви праві. Помарка на EK.ua

Хоча на офіційному сайті позначено
289mm*111mm*41mm
304mm*127mm*42mm(with bracket)

Що за кронштейн? Він Ззаду карти ставиться?
Це ота крепіжна планка з хдмі розʼємами
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

dead_rat
Тоді 304 мм все вірно на EK, хоча з іншого боку вона виступає за межі корпусу, тобто в мій профільний корпус повинна влізти
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Polaris
Я теж хвилювався, бо в мене між стінкою і вентилятором на фронті 300 мм
medion89
Junior

Сообщение

В любом случае, хотел взять себе 5070ti, а свою 3070 в Киеве продать.
Пока думал то сё, свет пропадал так 5070Ti вроде как на 10к грн выросла в цене.
уже и кусается, цена, а 8гб памяти маловато.
Сталкер 2 на 2к мониторе уже подлагивает неприятно
Yurius
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

medion89: 10.02.2026 17:485070Ti вроде как на 10к
На 10 кажете? вже на всі 20.
GipeR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Нови Сад - Сербия

Сообщение

medion89: 10.02.2026 17:48 В любом случае, хотел взять себе 5070ti, а свою 3070 в Киеве продать.
Пока думал то сё, свет пропадал так 5070Ti вроде как на 10к грн выросла в цене.
уже и кусается, цена, а 8гб памяти маловато.
Сталкер 2 на 2к мониторе уже подлагивает неприятно
может стоит в сторону 9070 серии посмотреть? и дешевле и разница производительность минимальная, а в некоторых вариантах даже быстрее.
VirusikZloy
Member

Сообщение

Ну так шарят, наконец все поняли что 16 лучше 12 и это не сантиметры :D
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

VirusikZloy: 10.02.2026 19:16Ну так шарят, наконец все поняли что 16 лучше 12 и это не сантиметры
Всі це хто? Сумарні продажі 5060ті 8ГБ та 5060ті 16ГБ вдвічі менші ніж у старшої 5070.
MessiaH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Обе карты шлак так что...
Entar
Member

Сообщение

Те відчуття коли твоя 4070, получається, ще живіша всіх живих, якщо люди мріють про 5060 ті яка слабша чіпом, і коштує вона дорожче, ніж брав 4070 :)
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Entar: 11.02.2026 02:50 Те відчуття коли твоя 4070, получається, ще живіша всіх живих, якщо люди мріють про 5060 ті яка слабша чіпом, і коштує вона дорожче, ніж брав 4070 :)
5060ti після оверклокінгу може мати той самий рівень перфомансу + 4гб vram як бонус. Та й ціна на 5060ti в нормальному виконанні ще нещодавно була від 22к, щось я не памʼятаю дешевших 4070.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ультимативний тест на айкю.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

7mindfields
Коли вона коштувала 22 то 4070super, на 25% сильніша, так само вартувала б у, так ніби 4070 не гониться, яка вартувала б у 20 і на 10% сильніша. А реальність така, що за 30 це дно, втули туду хоч 32 гіга :gigi:
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Entar: 11.02.2026 02:50 Те відчуття коли твоя 4070, получається, ще живіша всіх живих, якщо люди мріють про 5060 ті яка слабша чіпом, і коштує вона дорожче, ніж брав 4070 :)
Ще пару місців назад RTX5060 ti можна було взяти за 22к, у виконані Ino3d (що було одне з кращих серед бюджетних) Я свій MSI Ventus устиг купити за 23к
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

Polaris: 11.02.2026 09:37Ще пару місців назад RTX5060 ti можна було взяти за 22к, у виконані Ino3d (що було одне з кращих серед бюджетних) Я свій MSI Ventus устиг купити за 23к
Я в кінці листопада брав MSI Gaming OC за 24,2 під акцію повернення % на Steam (в них щось пішло не так, й повернули більше, схоже як за 5070Ті - 2,2), тому теоретично вона мені вийшла у 22 К :)
medion89
Junior

Сообщение

GipeR: 10.02.2026 17:56
medion89: 10.02.2026 17:48 В любом случае, хотел взять себе 5070ti, а свою 3070 в Киеве продать.
Пока думал то сё, свет пропадал так 5070Ti вроде как на 10к грн выросла в цене.
уже и кусается, цена, а 8гб памяти маловато.
Сталкер 2 на 2к мониторе уже подлагивает неприятно
может стоит в сторону 9070 серии посмотреть? и дешевле и разница производительность минимальная, а в некоторых вариантах даже быстрее.
Да морально че то мне джифорсы понятнее, но ценник заставляет посомтреть в красную сторону)
yungmanpro
Member

Сообщение

А я скажу чесно - купував Gigabyte 5060Ti 16Gb Aero OC білу зі знижкою 5% за розрахунок візою в Комфі, разом з доставкою вийшло 24300, потім коли поставив собі, через три дні подивився на ціни 5070 (а до цього просто думав, що вона за 30К лиш) - і як же я здивувався, коли побачив Palit GF RTX 5070 12GB GDDR7 GamingPro-S OC із величезним радіатором 330 мм довжиною за 28К - 28К*0.05 . А відяха вже в компі три дні. Ото обісрався. Вже два місяці гризу нігті.
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Я знав що будуть дорожати відеокарти після нового року, і ще напочатку грудня купив 5080 за просто дешево ну це як що порівнювати ціни сьогодні то взагалі дуже дешево. А ще склав знайомому пк з rtx 5070 за ціною 24500грн теж ще у грудні . А тепер навіть 5060ti за такі гроші ще найти треба :weep:
medion89
Junior

Сообщение

yungmanpro: 11.02.2026 11:47 А я скажу чесно - купував Gigabyte 5060Ti 16Gb Aero OC білу зі знижкою 5% за розрахунок візою в Комфі, разом з доставкою вийшло 24300, потім коли поставив собі, через три дні подивився на ціни 5070 (а до цього просто думав, що вона за 30К лиш) - і як же я здивувався, коли побачив Palit GF RTX 5070 12GB GDDR7 GamingPro-S OC із величезним радіатором 330 мм довжиною за 28К - 28К*0.05 . А відяха вже в компі три дні. Ото обісрався. Вже два місяці гризу нігті.
а чего не сдал её и не взял 5070?
Ответить