Новости
Последние статьи и обзоры
В Європі ціни на 16-гігабайтну GeForce RTX 5060 Ti наближаються до рівня GeForce RTX 5070
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
dead_rat
Так Ви праві. Помарка на EK.ua
Хоча на офіційному сайті позначено
289mm*111mm*41mm
304mm*127mm*42mm(with bracket)
Що за кронштейн? Він Ззаду карти ставиться?
Так Ви праві. Помарка на EK.ua
Хоча на офіційному сайті позначено
289mm*111mm*41mm
304mm*127mm*42mm(with bracket)
Що за кронштейн? Він Ззаду карти ставиться?
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Це ота крепіжна планка з хдмі розʼємамиPolaris: ↑ 10.02.2026 16:41 dead_rat
Так Ви праві. Помарка на EK.ua
Хоча на офіційному сайті позначено
289mm*111mm*41mm
304mm*127mm*42mm(with bracket)
Що за кронштейн? Він Ззаду карти ставиться?
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
dead_rat
Тоді 304 мм все вірно на EK, хоча з іншого боку вона виступає за межі корпусу, тобто в мій профільний корпус повинна влізти
Тоді 304 мм все вірно на EK, хоча з іншого боку вона виступає за межі корпусу, тобто в мій профільний корпус повинна влізти
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Polaris
Я теж хвилювався, бо в мене між стінкою і вентилятором на фронті 300 мм
Я теж хвилювався, бо в мене між стінкою і вентилятором на фронті 300 мм
-
medion89
Junior
В любом случае, хотел взять себе 5070ti, а свою 3070 в Киеве продать.
Пока думал то сё, свет пропадал так 5070Ti вроде как на 10к грн выросла в цене.
уже и кусается, цена, а 8гб памяти маловато.
Сталкер 2 на 2к мониторе уже подлагивает неприятно
Пока думал то сё, свет пропадал так 5070Ti вроде как на 10к грн выросла в цене.
уже и кусается, цена, а 8гб памяти маловато.
Сталкер 2 на 2к мониторе уже подлагивает неприятно
-
Yurius
Member
- Откуда: Запоріжжя
На 10 кажете? вже на всі 20.medion89: ↑ 10.02.2026 17:485070Ti вроде как на 10к
-
GipeR
Member
- Откуда: Нови Сад - Сербия
может стоит в сторону 9070 серии посмотреть? и дешевле и разница производительность минимальная, а в некоторых вариантах даже быстрее.medion89: ↑ 10.02.2026 17:48 В любом случае, хотел взять себе 5070ti, а свою 3070 в Киеве продать.
Пока думал то сё, свет пропадал так 5070Ti вроде как на 10к грн выросла в цене.
уже и кусается, цена, а 8гб памяти маловато.
Сталкер 2 на 2к мониторе уже подлагивает неприятно
-
VirusikZloy
Member
Ну так шарят, наконец все поняли что 16 лучше 12 и это не сантиметры 
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Всі це хто? Сумарні продажі 5060ті 8ГБ та 5060ті 16ГБ вдвічі менші ніж у старшої 5070.VirusikZloy: ↑ 10.02.2026 19:16Ну так шарят, наконец все поняли что 16 лучше 12 и это не сантиметры
-
MessiaH
Member
Обе карты шлак так что...
-
Entar
Member
Те відчуття коли твоя 4070, получається, ще живіша всіх живих, якщо люди мріють про 5060 ті яка слабша чіпом, і коштує вона дорожче, ніж брав 4070 
-
7mindfields
Member
5060ti після оверклокінгу може мати той самий рівень перфомансу + 4гб vram як бонус. Та й ціна на 5060ti в нормальному виконанні ще нещодавно була від 22к, щось я не памʼятаю дешевших 4070.Entar: ↑ 11.02.2026 02:50 Те відчуття коли твоя 4070, получається, ще живіша всіх живих, якщо люди мріють про 5060 ті яка слабша чіпом, і коштує вона дорожче, ніж брав 4070![]()
-
daesz
Member
Ультимативний тест на айкю.
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
7mindfields
Коли вона коштувала 22 то 4070super, на 25% сильніша, так само вартувала б у, так ніби 4070 не гониться, яка вартувала б у 20 і на 10% сильніша. А реальність така, що за 30 це дно, втули туду хоч 32 гіга
Коли вона коштувала 22 то 4070super, на 25% сильніша, так само вартувала б у, так ніби 4070 не гониться, яка вартувала б у 20 і на 10% сильніша. А реальність така, що за 30 це дно, втули туду хоч 32 гіга
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
Ще пару місців назад RTX5060 ti можна було взяти за 22к, у виконані Ino3d (що було одне з кращих серед бюджетних) Я свій MSI Ventus устиг купити за 23кEntar: ↑ 11.02.2026 02:50 Те відчуття коли твоя 4070, получається, ще живіша всіх живих, якщо люди мріють про 5060 ті яка слабша чіпом, і коштує вона дорожче, ніж брав 4070![]()
-
Artem_K
Member
- Откуда: Все складно
Я в кінці листопада брав MSI Gaming OC за 24,2 під акцію повернення % на Steam (в них щось пішло не так, й повернули більше, схоже як за 5070Ті - 2,2), тому теоретично вона мені вийшла у 22 КPolaris: ↑ 11.02.2026 09:37Ще пару місців назад RTX5060 ti можна було взяти за 22к, у виконані Ino3d (що було одне з кращих серед бюджетних) Я свій MSI Ventus устиг купити за 23к
-
medion89
Junior
Да морально че то мне джифорсы понятнее, но ценник заставляет посомтреть в красную сторону)GipeR: ↑ 10.02.2026 17:56может стоит в сторону 9070 серии посмотреть? и дешевле и разница производительность минимальная, а в некоторых вариантах даже быстрее.medion89: ↑ 10.02.2026 17:48 В любом случае, хотел взять себе 5070ti, а свою 3070 в Киеве продать.
Пока думал то сё, свет пропадал так 5070Ti вроде как на 10к грн выросла в цене.
уже и кусается, цена, а 8гб памяти маловато.
Сталкер 2 на 2к мониторе уже подлагивает неприятно
-
yungmanpro
Member
А я скажу чесно - купував Gigabyte 5060Ti 16Gb Aero OC білу зі знижкою 5% за розрахунок візою в Комфі, разом з доставкою вийшло 24300, потім коли поставив собі, через три дні подивився на ціни 5070 (а до цього просто думав, що вона за 30К лиш) - і як же я здивувався, коли побачив Palit GF RTX 5070 12GB GDDR7 GamingPro-S OC із величезним радіатором 330 мм довжиною за 28К - 28К*0.05 . А відяха вже в компі три дні. Ото обісрався. Вже два місяці гризу нігті.
-
Олег963
Member
- Откуда: Львів
Я знав що будуть дорожати відеокарти після нового року, і ще напочатку грудня купив 5080 за просто дешево ну це як що порівнювати ціни сьогодні то взагалі дуже дешево. А ще склав знайомому пк з rtx 5070 за ціною 24500грн теж ще у грудні . А тепер навіть 5060ti за такі гроші ще найти треба 
-
medion89
Junior
а чего не сдал её и не взял 5070?yungmanpro: ↑ 11.02.2026 11:47 А я скажу чесно - купував Gigabyte 5060Ti 16Gb Aero OC білу зі знижкою 5% за розрахунок візою в Комфі, разом з доставкою вийшло 24300, потім коли поставив собі, через три дні подивився на ціни 5070 (а до цього просто думав, що вона за 30К лиш) - і як же я здивувався, коли побачив Palit GF RTX 5070 12GB GDDR7 GamingPro-S OC із величезним радіатором 330 мм довжиною за 28К - 28К*0.05 . А відяха вже в компі три дні. Ото обісрався. Вже два місяці гризу нігті.