Новости
Последние статьи и обзоры
В Європі ціни на 16-гігабайтну GeForce RTX 5060 Ti наближаються до рівня GeForce RTX 5070
-
GipeR
Member
- Откуда: Нови Сад - Сербия
Предлагаю обсудить В Європі ціни на 16-гігабайтну GeForce RTX 5060 Ti наближаються до рівня GeForce RTX 5070
5070 уже дешевле есть, если не смотреть на исполнение
5070 уже дешевле есть, если не смотреть на исполнение
-
Robostyle
Member
с учетом стоимости евро - косарь баксов за мидл и эльдорадо затычку. И гребут мухи это добро как никогда…600-700€
Ситуация хуже чем с самыми хайповыми айфонами в день релиза
-
KimRomik
Member
Robostyle
мільйон мух не можуть помилятись
мільйон мух не можуть помилятись
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Де і хто грібе. Через рік після релізу RTX50 карт, в топі як і раніше 4060 та 3060. 5060Ті взагалі на 20-му місці в Стім статистиці.Robostyle: ↑ 10.02.2026 14:22И гребут мухи это добро как никогда…
-
CADR
Member
У 5070 памяти меньше, но SM там гораздо больше, так что она выигрывает у 5060Ti с 16 Гб без вариантов.
-
Alekss
Member
Никто это не гребет. Это пытаются создать иллюзию, что кто-либо будет покупать такие карты по таким ценам.Robostyle: ↑ 10.02.2026 14:22с учетом стоимости евро - косарь баксов за мидл и эльдорадо затычку. И гребут мухи это добро как никогда…600-700€
Ситуация хуже чем с самыми хайповыми айфонами в день релиза
Пример: RTX 5060 Ti 16GB 22500 грн. (до кризиса памяти) - очень дорого, подожду спада цен до 19000 грн.
Сегодня: RTX 5060 Ti 16GB 29000 грн. - что нужно брать? Если не купили за 22500 грн, то за 29000 грн. никто не купит тоже.
Это не массовый, а нишевый продукт по таким ценам. Купит его 1-3% покупателей.
Рынок памяти подвержен супер циклам каждые 3-4 года. Сейчас опять такой супер цикл (даже его пик). Прикол в том, что этот супер цикл не длится долго, как он взлетел, так же он и падает. К концу 2026 началу 2027 году будет пик спада цикла памяти.
Последний раз редактировалось Alekss 10.02.2026 14:44, всего редактировалось 3 раза.
-
CADR
Member
Поколение 50x0 умеет FP64 (который обычный double) в натив. Это большой плюс при вычислениях.
-
Liam
Member
- Откуда: Запоріжжя
Це Ви шось вигадуєте.Robostyle: ↑ 10.02.2026 14:22с учетом стоимости евро - косарь баксов за мидл и эльдорадо затычку. И гребут мухи это добро как никогда…600-700€
Ситуация хуже чем с самыми хайповыми айфонами в день релиза
5060Ti - ~ 30к ₴
5070 - ~ 37к ₴
1000$ - ~ 43к ₴
700€ - ~ 35,5к ₴
-
Serg IX
Member
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
Можливо, попит є через те що RTX 5060 Ti 16gb найпотужніша карта від "Зелених" з класичним живленням 8-pin
Отправлено спустя 7 минут 36 секунд:
А у нас в магазинах я також не зміг знайти RX 9700 (XT) товщиною в 2 слоти та довжиною менше 300 мм. (Значить по габаритах в деяких випадках в неї також немає конкурентів)
Отправлено спустя 7 минут 36 секунд:
А у нас в магазинах я також не зміг знайти RX 9700 (XT) товщиною в 2 слоти та довжиною менше 300 мм. (Значить по габаритах в деяких випадках в неї також немає конкурентів)
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
5070 на п'ятому місці, 5060ті на двадцятому. І це об'єднані дані 8 та 16 ГБ версій.Polaris: ↑ 10.02.2026 16:01 Можливо, попит є через те що RTX 5060 Ti 16gb найпотужніша карта від "Зелених" з класичним живленням 8-pin
-
Mozdev
Member
Все просто в нас 5060 ti (16 GB) подорожчала на 200 баксів цього достатньо/
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
kairo
До чого Ви пишете?
До чого Ви пишете?
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
До того, що 5060ті, це непопулярна модель, це видно по статистиці Стім. Ціна виросла не через попит, а через дефіцит поставок.Polaris: ↑ 10.02.2026 16:04До чого Ви пишете?
-
Mozdev
Member
Як же вони всі задовбали зі своїм штучним дефіцитом, якщо попит невеликий через завищену ціну, вони створюють дефіцит щоб утримувати ціну високою і не допускати її зниження через ринкові механізми, та й початкова MSRP завищена 
-
kabostebeztak
Member
- Откуда: Одеса, зараз у Франції
сидітиму тоді далі на 6600)Mozdev: ↑ 10.02.2026 16:25 Як же вони всі задовбали зі своїм штучним дефіцитом, якщо попит невеликий через завищену ціну, вони створюють дефіцит щоб утримувати ціну високою і не допускати її зниження через ринкові механізми, та й початкова MSRP завищена![]()
або куплю 7600 чи щось схоже заради AV1
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Powercolor reaperPolaris: ↑ 10.02.2026 16:01 Можливо, попит є через те що RTX 5060 Ti 16gb найпотужніша карта від "Зелених" з класичним живленням 8-pin
Отправлено спустя 7 минут 36 секунд:
А у нас в магазинах я також не зміг знайти RX 9700 (XT) товщиною в 2 слоти та довжиною менше 300 мм. (Значить по габаритах в деяких випадках в неї також немає конкурентів)
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
304 ммdead_rat: ↑ 10.02.2026 16:33Powercolor reaper
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
289 mm в мене така
Можу ввечорі поміряти
