Новости
Последние статьи и обзоры
Чутки: Intel вирішила відмовитися від випуску флагманського процесора Core Ultra 9 290K Plus
-
gregory_amd
Member
- Откуда: Харьков
Пропоную обговорити Чутки: Intel вирішила відмовитися від випуску флагманського процесора Core Ultra 9 290K Plus
причина: забули дописати AIAIAIAIAI в назву. потiм перевипустять i продажi пiдуть в гору
причина: забули дописати AIAIAIAIAI в назву. потiм перевипустять i продажi пiдуть в гору
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
І правильно зробили. А от 6P 12e в лінійці не вистачало. 250K Plus дуже би зайшов
-
bes
Member
- Откуда: Kryvyi Rih
ты можешь не удалять ссылку на тему ?gregory_amd: ↑ 07.02.2026 10:50 причина: забули дописати AIAIAIAIAI в назву. потiм перевипустять i продажi пiдуть в гору
-
Nekros
Member
Треба було одразу відмовлятися від усього arrow lake бо це якийсь позор, а не платформа. Та ще й більше на цей сокет нічого не вийде
-
VladimirV
Member
Ну контролер пам'ятi покращили ж мабуть (хоча 7200 заводиться i на рапторах i навiть на альдерах заводиться)
LGA1851 якось до мене не добирався, щоб я сам його мiг поналаштовувати, що вiн там реально може з ддр5 вижати на постiйну роботу.
LGA1851 якось до мене не добирався, щоб я сам його мiг поналаштовувати, що вiн там реально може з ддр5 вижати на постiйну роботу.
-
Sanьka
Member
Невже навіть наркомівські 100 грам 5% не натягнули ?
Щось 1800 сокет виявився не айс, перемоги над 1700ми процами не було, скоріш регрес в ігровій сфері.
Може хоч 1900сокет принесе пройитз чимось новим, там 3д кеш тощо.
Щось 1800 сокет виявився не айс, перемоги над 1700ми процами не було, скоріш регрес в ігровій сфері.
Може хоч 1900сокет принесе пройитз чимось новим, там 3д кеш тощо.
-
zalizo_org
Member
- Откуда: LV
На мій погляд це скоріше позитив. Просто тому, що з цієї ситуації ясно, що всі зусилля вони зосереджують на новому сокеті, а не розпорошуються на те, в чому вже немає сенсу.Intel вирішила відмовитися від випуску флагманського процесора Core Ultra 9 290K Plus
Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
Це свого роду екзотика, як колись LGA2066VladimirV: ↑ 07.02.2026 11:24LGA1851 якось до мене не добирався
-
mavrsmart
Member
- Откуда: Запоріжжя
Це вже було: - Intel Pentium 4 прискорює інтернет.gregory_amd: ↑ 07.02.2026 10:50 причина: забули дописати AIAIAIAIAI в назву. потiм перевипустять i продажi пiдуть в гору
Настав час: - Intel Core прискорює AI
-
FastBullet
Member
Насмішив, просто віирішили трохи заощадити на бінінгу проців))zalizo_org: ↑ 07.02.2026 14:17На мій погляд це скоріше позитив. Просто тому, що з цієї ситуації ясно, що всі зусилля вони зосереджують на новому сокеті, а не розпорошуються на те, в чому вже немає сенсу.Intel вирішила відмовитися від випуску флагманського процесора Core Ultra 9 290K Plus
Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:Це свого роду екзотика, як колись LGA2066VladimirV: ↑ 07.02.2026 11:24LGA1851 якось до мене не добирався
-
RSH
Junior
Ну і правильно, кому він потрібен це одне, а кому він потрібен, коли пам'ять до нього не купиш — тим більше 
-
Nekros
Member
Це ми бачимо вже 15 років як кожного року виходить новий сокет бо в старому вже немає сенсуzalizo_org: ↑ 07.02.2026 14:17 На мій погляд це скоріше позитив. Просто тому, що з цієї ситуації ясно, що всі зусилля вони зосереджують на новому сокеті, а не розпорошуються на те, в чому вже немає сенсу.
-
zalizo_org
Member
- Откуда: LV
З цим можна було б погодитися, якщо б не відбулася зміна управління компанією (LGA1851 і недолугий неймінґ - це ще дітище Пета Гелсінгера). А так, нова мітла (Ліп-Бу Тан) може по новому мести.Nekros: ↑ 07.02.2026 16:20Це ми бачимо вже 15 років як кожного року виходить новий сокет бо в старому вже немає сенсу
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Ага, они не AMD чтобы потом когда нибудь выпустить проц на эту платформу, как с Х3D или с 16 ядрами, мол закладывайся на перспективуNekros: ↑ 07.02.2026 11:05 Треба було одразу відмовлятися від усього arrow lake бо це якийсь позор, а не платформа. Та ще й більше на цей сокет нічого не вийде
-
doc-oc
Member
Ой, а шо такое?! Он деградировал ещё на стадии лабораторного тестирования?! 
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Тримав би ти свою "мудру" думку при собі )Nekros: ↑ 07.02.2026 11:05бо це якийсь позор, а не платформа.
Крім ігор вони усюди вийшли толкові.
Ось як приклад 235T кодує з рейду на льоту відео на інтеграшці. Слабо таке на uhd770 повторити на рапторі. За vcn 4 взагалі мовчу
- 18вт споживання
- AV1
-
Georgin
Member
- Откуда: Запоріжжя
alexeygalas
А що з іграми не так? Ніби для FHD і навіть 2к вистачає і найдешевшого 225-го, та й енергоефективний він порівняно з тим же Ryzen 7600X або 13600К.
Може я не ті тести дивлюсь?
А що з іграми не так? Ніби для FHD і навіть 2к вистачає і найдешевшого 225-го, та й енергоефективний він порівняно з тим же Ryzen 7600X або 13600К.
- спойлер
Може я не ті тести дивлюсь?
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Georgin
Не ті. Треба сталкер залісся
Не ті. Треба сталкер залісся
-
Georgin
Member
- Откуда: Запоріжжя
alexeygalas
Та це дуже нішево
Та це дуже нішево
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Та проци класні безперечно. Маю тепер вже 2 десктопних і один в жінки в лептопі. Справляються на ура при значно нижчих температурахGeorgin: ↑ 07.02.2026 18:28Як на мене - хороший процесор.
Відправлено через 42 секунди:
Почекайте вечора. Зараз налетять і все пояснять. Не так граєш і не так міряєш. Отак требаGeorgin: ↑ 07.02.2026 18:31Та це дуже нішево
Последний раз редактировалось alexeygalas 07.02.2026 18:34, всего редактировалось 1 раз.
-
Georgin
Member
- Откуда: Запоріжжя
alexeygalas
Ок, почекаю
Ви не відключали енергоефективні ядра? Сильно падає швидкодія?
Ок, почекаю
Ви не відключали енергоефективні ядра? Сильно падає швидкодія?