За мотивами Baldur’s Gate 3 знімуть телесеріал, який продовжить сюжет гри

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити За мотивами Baldur’s Gate 3 знімуть телесеріал, який продовжить сюжет гри

ухх, які шоуранери, каст буде неймовірним
спойлер
Изображение
Ararat
Member

Сообщение

Enjthesilence: 06.02.2026 15:37 Пропоную обговорити За мотивами Baldur’s Gate 3 знімуть телесеріал, який продовжить сюжет гри

ухх, які шоуранери, каст буде неймовірним
спойлер
Изображение
Головне щоб на Гену Букина актера добре підібрали. :gigi:
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Enjthesilence: 06.02.2026 15:37 Пропоную обговорити За мотивами Baldur’s Gate 3 знімуть телесеріал, який продовжить сюжет гри

ухх, які шоуранери, каст буде неймовірним
спойлер
Изображение
головне щоб побільше "трасформерів" та інших меншинств було побільше, а то без цього не можливо буде дивитися
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Polaris: 06.02.2026 16:29головне щоб побільше "трасформерів" та інших меншинств було побільше, а то без цього не можливо буде дивитися
В грі пристутні геї, лесби, зоофілія, білі, чорні, зелені. Все як любить Нетфлікс.
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

kairo: 06.02.2026 16:38
Polaris: 06.02.2026 16:29головне щоб побільше "трасформерів" та інших меншинств було побільше, а то без цього не можливо буде дивитися
В грі пристутні геї, лесби, зоофілія, білі, чорні, зелені. Все як любить Нетфлікс.
Так її того і взяли в екранізацію. :laugh: Хоча в грі це канонічно вставлено, а не примусово
Bukakanga
Member

Сообщение

по идее, экранизацию БГ3 лучше бы делал порнхаб
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kairo: 06.02.2026 16:38В грі пристутні геї, лесби, зоофілія, білі, чорні, зелені. Все як любить Нетфлікс.
В тому і проблема. Тепер нетфліксу доведеться вигадати нові збочення, котрих ще не було :laugh:
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Bukakanga: 06.02.2026 16:45 по идее, экранизацию БГ3 лучше бы делал порнхаб
І не зважаючи на це, сюжет все одно б вийшов краще
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kairo: 06.02.2026 16:38В грі пристутні геї, лесби, зоофілія, білі, чорні, зелені. Все як любить Нетфлікс.
Непахане поле :laugh:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

kairo: 06.02.2026 16:38В грі пристутні геї, лесби, зоофілія, білі, чорні, зелені. Все як любить Нетфлікс.
Ні. Там вони красиві і цікаві не лише орієнтацією. Ну нічого, виправлять!
yariksom
Member

Сообщение

Bukakanga: 06.02.2026 16:45 по идее, экранизацию БГ3 лучше бы делал порнхаб
Видно ти давно не цікавився цим питанням, зайди на порнхаб і вбий в пошук, як тільки що зробив я :D

Отправлено спустя 1 минуту 13 секунд:
Scoffer: 06.02.2026 16:55
kairo: 06.02.2026 16:38В грі пристутні геї, лесби, зоофілія, білі, чорні, зелені. Все як любить Нетфлікс.
В тому і проблема. Тепер нетфліксу доведеться вигадати нові збочення, котрих ще не було :laugh:
Серіал НВО зніматиме
Yaroslav308
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yariksom: 06.02.2026 18:46Серіал НВО зніматиме
А хто їх недавно купив?
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Yaroslav308: 06.02.2026 19:07
yariksom: 06.02.2026 18:46Серіал НВО зніматиме
А хто їх недавно купив?
Pornhub?
Yaroslav308
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ага, їхній не straight підрозділ.
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Обоже, тільки не це :tomat: :apes:
Bukakanga
Member

Сообщение

чорд, зачем я пошутил про порнхаб...
alextampa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

На НВО і до продажу повістка процвітала, так що нічого не зміниться :D
yariksom
Member

Сообщение

vsx
Порнхаб скоро всіх купить! ;) Я не їх поціновувач, бо там все аж занадто красиво.

Людям загалом подобається, і Балдурс з ними
Draqoon
Member
Аватара пользователя
Откуда: КиyB

Сообщение

Дворфи без бороди, орки лгбт, темні єльфи за права жінок. B-) Непахане поле ідей
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Нечего против повестки не имею. Но намеренное просовывавание лесбиянок и геев почти везде неуместно ломает весь сюжет. Для них специально пишут нелепые сцены и диалоги которые не несут никакого смыслового сюжета в 99% фильмов. Вообщем малость :censoured: эти меньшинства. Пускай создадут какой-то отдельный отдел в нетфликсе и снимают кино чисто вот для таких
:censoured: сов.
Ответить