Наступне покоління ігрових відеокарт GeForce RTX може затриматися до 2028 року

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Предлагаю обсудить Наступне покоління ігрових відеокарт GeForce RTX може затриматися до 2028 року

Головне щоб прискорювачі для ШІ вийшли вчасно ;)
спойлер
:mad: :mad: :mad:
GipeR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Нови Сад - Сербия

Сообщение

Ну это ожидаемо, карты получились отличные, 3 года между поколениями прям удобно, рынок насытится, выйдут новые движки более требовательные и скорее всего с 6000 будет вау эффект
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Ігрова індустрія - одна з найбільш зростаючих і прибуткових сфер розваг. Звісно, навіщо в неї вкладати гроши, коли є ШІ?
Цей світ мабуть :censoured: остаточно.
dret09
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Але розраби про оптимізацію забули і вже зараз клепають під РТХ6090))))
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

GipeR: 06.02.2026 10:14 Ну это ожидаемо, карты получились отличные, 3 года между поколениями прям удобно, рынок насытится, выйдут новые движки более требовательные и скорее всего с 6000 будет вау эффект
Особливо по ціні карти гарні :laugh:
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

Це що, натяк на те, що мій наступний апгрейд буде десь у 2030-му, бо оновлююсь через серію.
PS, Знаю знаю, що з поточними тенденціями гроші на це пора збирати вже зараз :)
Rosberg
Member
Аватара пользователя
Откуда: Файне місто Тернопіль

Сообщение

GipeR: 06.02.2026 10:14 Ну это ожидаемо, карты получились отличные, 3 года между поколениями прям удобно, рынок насытится, выйдут новые движки более требовательные и скорее всего с 6000 будет вау эффект
Ага, в останній лінійці найнижчий приріст між поколіннями.
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dret09: 06.02.2026 10:16 Але розраби про оптимізацію забули і вже зараз клепають під РТХ6090))))
і длсс69, щоб з півтора пікселів робити 16к картинку і фреймген що з одного кадру малює 60
yariksom
Member

Сообщение

Rosberg
Новина говорить про те, що приріст по чипу в наступному поколінні буде не дуже, там про пам’ять йде річ.
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

pelia: 06.02.2026 10:38
dret09: 06.02.2026 10:16 Але розраби про оптимізацію забули і вже зараз клепають під РТХ6090))))
і длсс69, щоб з півтора пікселів робити 16к картинку і фреймген що з одного кадру малює 60
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/c ... x76_pixels
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Polaris: 06.02.2026 10:12 Наступне покоління ігрових відеокарт GeForce RTX може затриматися до 2028 року
Всё логично - массовых мониторов и ТВ на 8К никак не предвидится в ближайшие годы - значит можно не торопится с новыми видяхами. Толпы юзеров продолжают играть в FullHD/2К, работать в 2К/4K - а для всего этого вполне достаточно текущей линейки видеокарт...
item2
Member
Откуда: Київ

Сообщение

2 роки нічого не буде? А це ще один історичний шанс для AMD і Intel надолужити відставання в технологіях і архітектурі (зробити кращі RT, PT блоки), і відбити шматок ринку.
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

FirstTDM: 06.02.2026 10:46
Polaris: 06.02.2026 10:12 Наступне покоління ігрових відеокарт GeForce RTX може затриматися до 2028 року
Всё логично - массовых мониторов и ТВ на 8К никак не предвидится в ближайшие годы - значит можно не торопится с новыми видяхами. Толпы юзеров продолжают играть в FullHD/2К, работать в 2К/4K - а для всего этого вполне достаточно текущей линейки видеокарт...
4к доступне тільки для топових відеокарт, і то не завжди
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

item2: 06.02.2026 10:50 і відбити шматок ринку
ШІ :laugh:

Відправлено через 1 хвилину 29 секунд:
Polaris: 06.02.2026 10:54
FirstTDM: 06.02.2026 10:46

Всё логично - массовых мониторов и ТВ на 8К никак не предвидится в ближайшие годы - значит можно не торопится с новыми видяхами. Толпы юзеров продолжают играть в FullHD/2К, работать в 2К/4K - а для всего этого вполне достаточно текущей линейки видеокарт...
4к доступне тільки для топових відеокарт, і то не завжди
а фактично, без апскейлу, тягнуть 1080р та 1440р тільки :shuffle:
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Polaris: 06.02.2026 10:544к доступне тільки для топових відеокарт, і то не завжди
1) Работать с мультимедиа в 4К на современных видяхах - вот вообще без проблем... с 3D тяжеловато, как и всегда, но вполне хорошо...

2) Играть в 4К - ну да, нужна более/менее старшая видяха, а реально - без DLSS/MFG особо и не поиграешь...
shnok
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Щось не чути новин за нові 3060 ;)
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Прекрасна новина. На поточних поколіннях можна буде спокійно просидіти років 5
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

GipeR: 06.02.2026 10:14 Ну это ожидаемо, карты получились отличные, 3 года между поколениями прям удобно, рынок насытится, выйдут новые движки более требовательные и скорее всего с 6000 будет вау эффект
Не буде, збільшать буфер врам у два рази та додадуть більш продуктівні прискорювачи ші щоб запхати більш вимогливу модель длсс5 котра буде витягувати з 540р у 4к і будуть кричати приріст за покоління :laugh:
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

може, хочь дрова допілять, бо з кожним новим поколінням якісь постійні оновлення, які ламають сумісність зі старим ПО
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Геральт: 06.02.2026 11:20 Прекрасна новина. На поточних поколіннях можна буде спокійно просидіти років 5
Перший раз чую від тебе тверезу думку :shuffle:
Ответить