PlayStation 5 розійшлася тиражем понад 92 млн пристроїв, обігнавши PlayStation 3

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
maxn
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

proos
proos: 05.02.2026 15:28 Зачем плойка
proos: 05.02.2026 18:10 Всё играется на эмуле с лучшей картинкой ;)
proos: 05.02.2026 20:16 зельда прекрасно играется на пк в 4к :-P
proos: 05.02.2026 16:50 Стим рулит при любом раскладе)
proos: 05.02.2026 18:44 кореш пройшов усі зельди тай ще купу ігор на емуляторі.
А вы с корешем гладите друг друга в укромных местах когда шепчите на ушко эти заклинания ?
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

big_bang: 05.02.2026 16:24PlayStation 2 все одно не змогла обійти
Тупе порівняння - не змогла і вже не зможе мабуть, швидше PS6 вийде.
В часи PS2 ігровий ПК був розкішшю, а на телефоні максимум можна було змійку поганяти. Зараз же 50% ринку це мобільний геймінг (казуали які б раніше взяли PS2 зараз на свічі і смартфонах). Плюс PS2 часто куплялася як дешевий DVD Player - зараз є Youtube та стрімінгові сервіси.

Відправлено через 4 хвилини 47 секунд:
waryag: 05.02.2026 22:02 Главное, не обращать внимания, что ПК растет в основном за счет ф2п мусора с манипулятивными механиками.
А що на консолях не те саме? Ті ж самі всі F2P є і на боксі і на соні. Колись раніше потрібна була підписка, зараз ні.
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

proos: 05.02.2026 16:50
Как вы поиграете в тотал вар вархаммер 3? М? М? :D
Я на линуксе играл, замечательно

Отправлено спустя 5 минут 53 секунды:
MetalistForever: 05.02.2026 20:09 Это конечно Ирония :D ,что консоль с наименьшим количеством эксклюзивом ( наверное среди всех PlayStation) обогнала PS 3
Кстати да. Самые известные серии платформы это tlou и gow. Ни одна из них не вышла на пс 5 эксклюзивом
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

tornadox: 05.02.2026 23:16казуали які б раніше взяли PS2 зараз на свічі і смартфонах
кококо slayer?
tornadox: 05.02.2026 23:16Плюс PS2 часто куплялася як дешевий DVD Player - зараз є Youtube та стрімінгові сервіси
от тут ти частково правий, так само як і PS3 заради блюрей, але тільки пекаказуали вважають, що ті люди перейшли на стрімінг :laugh:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

tornadox: 05.02.2026 23:16 А що на консолях не те саме? Ті ж самі всі F2P є і на боксі і на соні. Колись раніше потрібна була підписка, зараз ні.
Основну виручку на консолях генерують п2п ігри, з акцентом саме на ААА.
На ПК - ф2п.
proos
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

maxn
Можем и тебя погладить, хочешь?

Отправлено спустя 2 минуты 34 секунды:
waryag: 05.02.2026 22:02Официальный порт
Зельду портанули на пк?
Пытаюсь тебе донести, что все значимые проекты играются легко на эмуле. Если нет, то читай выше)
denon312
Member
Аватара пользователя

Сообщение

walkman3000: 06.02.2026 01:39 кококо slayer?
Поціновувач ру контенту?
Изображение

Відправлено через 53 секунди:
maxn: 05.02.2026 22:11 А вы с корешем гладите друг друга в укромных местах когда шепчите на ушко эти заклинания ?
по собі судиш?
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

denon312: 06.02.2026 14:26Поціновувач ру контенту?
я просто входжу в венеціанський клуб "топ 10000 по адекватності"
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

walkman3000: 06.02.2026 15:46
denon312: 06.02.2026 14:26Поціновувач ру контенту?
я просто входжу в венеціанський клуб "топ 10000 по адекватності"
поки лише схоже на клуб "400 грам і два бокали" :)
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

tornadox: 06.02.2026 18:35поки лише схоже на клуб "400 грам і два бокали"
Олекса, карати!
denon312
Member
Аватара пользователя

Сообщение

waryag: 06.02.2026 07:09Основну виручку на консолях генерують п2п ігри, з акцентом саме на ААА.
На ПК - ф2п.
це офіційні дані?
Ответить